• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak nakonec startovalo 3700 lidí a byla to taková příjemná, nenáročná akce. Rovinka, spousta vody, ostnáč vedle hospody u cíle, takže diváci měli pěknej výhled. Jsem rád, že jsem se přidal. Čas dlouhý 1:35 - v předposlední vlně a s novýma lidma co jsem dotáhnul, nedal jsem oštěp a kůly. Dobré to bylo!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    bude to zase masovka, přes 5000 lidí na startovce
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    jede nás asi 15. velmi se těším :) dle mapy lokality nebude o vodu nouze :)

    https://www.google.sk/maps/place/49°42'13.0"N+17°04'07.7"E/@49.7036106,17.0688056,15z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ja. a particka. pry az 30 stupnu. ale kolega rilkal ze pry bude hodne vody.. tak snad. ( je to spis lucni nebo lesni teren tam?)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Jedete někdo do Litovle? Vypadá to, že se tam pěkně vypečeme
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dirty Race napsal na FB, že budou dávat elektrickou překážku.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Bahnak: Nocni sprint celkem prdel, asi 60 zavodniku a zavodnic. Mrzi me, ze to nebylo na cas, protoze jsme to celkem urvali i kdyz jsme nemeli celovky. Hlavni zavod druhej den dobry. Dalsi zajimava zkusenost.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Koukal jsem, že Peter Žiška vyhrál Sprint v Gdynii v čase 32 min. To byl asi hodně rychlej sprint.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Někdo report z Bahňáka?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predatoři se letos rozjížděj.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: letos nejedu, užijte
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jedete nekdo na Bahnak? Mate tip na ubytku?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: to se hodně mineme... doufám, že nám tu trať pořádně rozšlapete, abysme neměli zbytečně tvrdou půdu pod nohama
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: sir yes sir - kazdopadne v Litovli se koukam mineme - startujeme v 9:30
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jsem myslel, že bych si dal aspoň nějakej Spartan ve Francii, když už tam budu -- a oni tam maj chudáci ve 2015 závody jen 2 víkendy v roce, a to v září a říjnu. Oproti nim jsme velmoc...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: pošli, budu aspoň závidět :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: mam to defakto za domem, tak potom poslu alespon report.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: bohužel mám v tom termínu plánovanou dovolenou. Jinak bych jel, jsem přesvědčen, že to bude jeden z nejzajímavějších letošních závodů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam