• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dirty Race napsal na FB, že budou dávat elektrickou překážku.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Bahnak: Nocni sprint celkem prdel, asi 60 zavodniku a zavodnic. Mrzi me, ze to nebylo na cas, protoze jsme to celkem urvali i kdyz jsme nemeli celovky. Hlavni zavod druhej den dobry. Dalsi zajimava zkusenost.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Koukal jsem, že Peter Žiška vyhrál Sprint v Gdynii v čase 32 min. To byl asi hodně rychlej sprint.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Někdo report z Bahňáka?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predatoři se letos rozjížděj.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: letos nejedu, užijte
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jedete nekdo na Bahnak? Mate tip na ubytku?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: to se hodně mineme... doufám, že nám tu trať pořádně rozšlapete, abysme neměli zbytečně tvrdou půdu pod nohama
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: sir yes sir - kazdopadne v Litovli se koukam mineme - startujeme v 9:30
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jsem myslel, že bych si dal aspoň nějakej Spartan ve Francii, když už tam budu -- a oni tam maj chudáci ve 2015 závody jen 2 víkendy v roce, a to v září a říjnu. Oproti nim jsme velmoc...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: pošli, budu aspoň závidět :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: mam to defakto za domem, tak potom poslu alespon report.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: bohužel mám v tom termínu plánovanou dovolenou. Jinak bych jel, jsem přesvědčen, že to bude jeden z nejzajímavějších letošních závodů.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    NAGASAWA: druhy den se vam bez ledvin pobezi rychleji:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Mimochodem na Army Run ve Vyskove behem srpna nekdo nejdete? Pokud ano a potrebovali byste ve Vyskove azyl, tak dva lidi ubytuju.
    VASIL
    VASIL --- ---
    TAURUS: A na ten predator drill 15.8. bys jel? Samotnýmu se mi moc nechce ...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: PR jsem se rozhodl vynechat i přes to, že vypadá více než sympaticky a nápaditě - jsem víc na běh, než na překážky, takže letos dostává prioritu SR a pak RunTour, můj velmi oblíbený běžecký seriál s jedním velkým bonusem - nezpůsobují dopravní problémy kvůli uzavírkám, jako mnoho jiných městských závodu - palec hore a podpora!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jo a Predatoři vyhlásili Predator Challege - 100 m dráha z překážek ve stylu Ninja Warrior. To vypadá taky velmi dobře!!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Doporučuju Predator Drill v Jeseníkách, teď přesunuli na srpen a je to jen 5 km, bude to určitě velmi fajnovej závod.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    VASIL: Kids se začínají dělat i jako samostatné závody, stačí sledovat, určitě ještě něco mimo ohlášené závody bude..

    co se týká UB, tak to zamrzí, ale jsem i trochu rád, že si dám do příštího roku pořádně do pucu koleno.. a místo UB už jsem regnul RedBull 400, který jsem loni nedal také právě kvůli kolizi se SR
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam