• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak nejlepsi byl uplne nahore na hrebeni dotaz od jedne krasne slecny "ahoj, ty jsi z nyxu vid?" :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KUHL: uvidime co ofiko cisla. kamarad mel na zapesti akorat naramek tak je mozny ze to neodpovida. uvidime
    KUHL
    KUHL --- ---
    NAGASAWA: 21? ty vogo, to bych nerekl .. pocasi teda luxusni, stoupani nekonecny
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jen rychle z mobilu z Jeseniku - Spartan Super v Koutech skvelej. Protahli nas trikrat pres sjezdovky a nasledovaly nekonecny stoupani. Podle kolegova trackeru to hodilo 21km Pocasi bylo perfektni, v cili kosa ze jsme neudrzeli mokri ani panaka rumu. Medaile myslim zaslouzena.
    KUHL
    KUHL --- ---
    UGLUGF: ja teda nemam ty podkolenky, tak se cejtim trapne :(
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    BUTTERFLY:

    Něco podobnýho od Moiry




    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Kdybych jel, tak bych kromě toho co NAGASAWA na sebe hodil ještě funkční triko s krátkým.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Co si berete na sebe? Já to vidím na funkční triko s dlouhým rukávem, šortky, kompresní podkolenky.. a možná s sebou nějaký gel na prohřátí
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Chm, jak tak koukam na vikendovou predpoved pro Kouty, nakonec se do ty petistupnovy vody budu i tesit, protoze bude teplejsi nez vzduch :d
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PODFUCK: tak vseobecna zkratka je OCR - Obstacle Course Racing
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Budeme otevirat v Klanovicich sportovni centrum se zajimavym naradim a rad bych tam dal i pravidelny treninky pro lidi co behaj tenhle typ zavodu. Napada vas nejaky jednoduchy vystihujici sjednocujici nazev?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: co mi to jen připomíná ;)))))))))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    No – a po závodě jsem musela uznat, že to byl jeden z nejsilnějších závodních zážitků v životě a že i přes to bahno (a ostnatý drát, který teď mimochodem mám skoro nejradši) to prostě bylo skvělé

    Oujeeeee
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    a tady inteview, co jsem slibil vcera..

    Zuzana Kocumová: K Spartan Race jsem se dostala náhodou - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/zuzana-kocumova-k-spartan-race-jsem-se-dostala-nahodou/?lang=cs
    PAPOUSEK
    PAPOUSEK --- ---
    Spartan Super Kouty 10.10.poslední vlna
    prodáme levně registraci
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: mám info, že to bylo 20 km a 41 překážek a většina cesty byla bahnem, bažinama a podobným terénem. Dvakrát přeplavání rybníku. Prý to bylo náročný, ten Dril v Jeseníkách byl proti tomu prý nic :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Znama z treninku byla, tak ji pripadne reknu o sepsani kratkyho reportu.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Máme vůbec nějaké info z Predátora?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam