• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Znama z treninku byla, tak ji pripadne reknu o sepsani kratkyho reportu.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Máme vůbec nějaké info z Predátora?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KUHL: poslední co jsem slyšel bylo 1000 Kč. O volném místě v autě bohužel nevím. Mám ověřit dostupnost té registrace?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: V Liberci měla dle mého odhadu tak 10... 5 je fakt už pekelný :)

    Do Koutů s vámi bohužel nepojedu, anžto jsem si do závěru sezony pořídil kýlu :(

    jaaj, na interview se těším!
    KUHL
    KUHL --- ---
    TAURUS: cau za kolik to prodavaj? btw. ma nekdo misto v aute do koutu- z koutu? budu muset nechat auto doma ..
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Ta voda se dá přežít, na Liberci to mělo taky pár stupňů.. ale 200 m je kurňa hodně! Horší to bylo, když jsme z toho rybníku vylezli, tělo prostě nefungovalo

    Jinak se těšte na interview se Zuzanou :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: do 5°C leda tak skocit rovnou ze sauny, zarvat a vratit se zpatky ... i kdyz mam obavu, ze si tech 5 stupnu vyzkousime v Koutech, kde behem tydne teplota vzduchu pujde v noci pod bod mrazu chacha
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Teď mi došlo - 5 stupňů? V takový vodě jsem vydržel asi deset vteřin a byl jsem pak celej rudej. To už je fakt masakr.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Psala Veru, že se do tý vody musela hodně přemlouvat :)

    Tak nakonec je to sport... někdy rozhodují maličkosti, někdy závisí vše na rozhodčích a to jsou taky jen lidé. Ale zase kdyby to nebyl sport, tak by to závodníky, včetně Petera, tolik nebavilo.

    Ještě mě překvapilo, že Jon Albon zůstal taky poměrně pozadu a že mistr světa je nějaký aktivní vojákz US, o kterém jsem zatím neslyšel.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: To je hodně nepříjemnej zářez od rozhočích. :/

    Nejvíc ale seru z překážky - v 3000 m.n.m. 200 m plavání v 5 stupňový vodě….to musel být řádnej hell. :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    HELVETE: pěkně Kolín, pěkně :)

    Zuzana Kocumová mistryně světa Spartan Race... nemám slov, nejlepší výkon!

    Michal Rajniak desátý - skvělý výsledek top10!

    Co jsem četl na FB, tak Peter Žiška měl problém na nošení vědra se štěrkem, kde byl do 10. místa a tam ho rozhodčí poslali na opravné kolečko, čímž se propadl na 25. místo. Hodně přísné posouzení, které Petera určitě hodně mrzí.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Results: Lake Tahoe Beast - Saturday, October 3rd 2015
    https://results.chronotrack.com/...vent-12082?entryID=16679182&interval_time=12404140&fb_ref=Default
    A hlavně výsledek Zuzana Kocumová!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: no a karate už se snaží na olympiádu dostat taky pěkně dlouho. Teď bylo nominované do Tokia, tak se tam asi konečně dostane.
    Beru to ze strany Spartan Race jako takové promo.

    BUTTERFLY: nevím o tom. Škoda, přenos z ME byl perfektní.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: kdyz si clovek vezme jak dlouho trvalo triathlonove federaci dostat se na olympiadu, vidim to realne tak, ze tam bude driv crossfit a po dvaceti letech mozna OCR.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    jo a BeHero přesunuli na příští rok - nedivím se, nebylo skoro žádné info

    Be A HERO
    http://www.behero.cz/
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Nevíte, jestli je nějaký online přenos zítra z MS? Video prý nebude, tak aspoň text. Btw. na to, že mají plnou hubu keců o tom, jak chtějí dostat OCR na olympiádu, tak tohle je docela fail.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ahoj, takže vím o 4 volných registracích na Sparta Super Kouty, má někdo zájem?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Včerejší pokec s Čížou...
    Martin Čížek: Okolo SR se točí mraky trenérů a warm-upy dělá barman - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/...artin-cizek-okolo-sr-se-toci-mraky-treneru-a-warm-upy-dela-barman/?lang=cs
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Náznak na facebooku ukazuje, že se letos bude zas někde v okolí (ČR, SR?) konat zimní Spartan Race.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Taky věřím, že obhájí. Ty časy má neskutečný. Dobrá forma. Je jasný favorit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam