• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KUHL: výsledky už tam jsou http://www.results.onlinesystem.cz/
    koukám oba závody vyhrál s rezervou Peter Žiška. Tak aspoň si spravil chuť po MS.

    NAGASAWA: gratulace, to je výbornej pocit :)
    KUHL
    KUHL --- ---
    RAMJAH: dik aspon muzu doma ukazat jaky to bylo ..

    jinak koukam ze vysledky stale nenahrali
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    není moje ale tak co:
    Spartan race SUPER - Kouty - 10.10.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=sbiHjNHayJ8
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jo ale co mi udelalo radost, tak ostep. konecne jsem se poprve trefil a i ta mrcha v terci pekne drzela..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Nedivim se.. Zustavali jsme v Jesenikach jeste do dneska, vyrazili jsme nahoru na Kralickej sneznik, odkud nas malem smetl ledovej vichr, zatimco byly tak dva stupne, takze jsem si rikal, jak se s tim na protejsim horizontu asi tak na beastu perou. Muselo to byl pekelny.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Kamarádi doběhli Beast. Říkali cca 24 km a převýšení maso, zima a vítr. Naštěstí voda až před cílem.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RAMJAH: zde je profil z FB - ale je z něj víceméně málo vidět. Někde jsem viděl délka 16 km, převýšení 1200 m.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    RAMJAH: jj tam se mi sesypal kolega s krecema a bojoval s tim az do konce.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NAGASAWA: ja sem toho kluka o berlích míjel pred memory testem...ten kopec od horolezecky stěny nahoru byl nekonečnej
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    RAMJAH: jj stejne jako klucinu bez ruky
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    ja šel až ve 12:30 ...potkal si toho borce o berlích?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NAGASAWA: v jaký vlně si startoval?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    ORECH007: hele taky sem nic nenašel, podle info od kluku 16,5 s převýšením +-800 ...když sem měl dělat nahoře monkey bar tak už sem myslel že to nedám :D
    ORECH007
    ORECH007 --- ---
    Ahoj, nemuzu najit zadny zaznam mapy, prevyseni, km atd z nejakeho trackeru vcrejsiho Spartan Super z Koutu. Nejaky link pls ?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak fix, podle ofiko mapy 16km
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Ahoj jako účastník včerejších Koutů musím říct super byl super, ale dneska, pokud se splní předpověď,je na beastu fakt lituju.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak nejlepsi byl uplne nahore na hrebeni dotaz od jedne krasne slecny "ahoj, ty jsi z nyxu vid?" :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KUHL: uvidime co ofiko cisla. kamarad mel na zapesti akorat naramek tak je mozny ze to neodpovida. uvidime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam