• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak si pisu, ze si mam propriste vzit aleson deset anticrap magnesii. Vsechny jsem po ceste rozdal lidem, kteri se valeli v kopcich s krecema.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KUHL: jj presne to znam :) mam metr devadesat, tak se tam proste a jednoduse nikdy neposkladam.
    KUHL
    KUHL --- ---
    NAGASAWA: stena byla docela hc, hlavne sem resil jak si preslapnout .. sem docela vysokej, ty uchyty byli dost nizko. kdyz sem tam byl ja tak to docela lidi davali .. druhy monkey bar sem taky nedal ..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KUHL: no memory test - klasika. panovaly tam zmatky jako vzdycky, kdy tam kdosi roznesl famu, ze si staci pamatovat posledni ctyrcisli, aby nas potom nahore na Rysi skale vyvedli z omylu, takze to bylo za tricet. Dohromady jich bylo 150. Sletel jsem na konci lavky s balancem, sjel jsem z lana par pritahu od zvonu, horolezeckou zed jsem vubec nedal a na monkey bar cislo dve jsem se odporoucel v polovine. Jinak u horolezecky steny jsem behem tech triceti burpees neslysel zazvonit ani jednou, kdy holky od dobrovolniku rikaly, ze to v podstate nikdo nedaval.
    KUHL
    KUHL --- ---
    NAGASAWA: tak to ses dobrej, ja nic samozrejme ..

    TAURUS: dik. takze 120. misto, cas 2:47:04 (po dobehu jsem nebyl uplne spokojenej, dohromady 150burpees, posral jsem memory test, za coz sem si dost nadaval ..). jo a este koukam ze me nejakej vtipalek priradil do Teamu "zabi hnev" :))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KUHL: výsledky už tam jsou http://www.results.onlinesystem.cz/
    koukám oba závody vyhrál s rezervou Peter Žiška. Tak aspoň si spravil chuť po MS.

    NAGASAWA: gratulace, to je výbornej pocit :)
    KUHL
    KUHL --- ---
    RAMJAH: dik aspon muzu doma ukazat jaky to bylo ..

    jinak koukam ze vysledky stale nenahrali
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    není moje ale tak co:
    Spartan race SUPER - Kouty - 10.10.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=sbiHjNHayJ8
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jo ale co mi udelalo radost, tak ostep. konecne jsem se poprve trefil a i ta mrcha v terci pekne drzela..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Nedivim se.. Zustavali jsme v Jesenikach jeste do dneska, vyrazili jsme nahoru na Kralickej sneznik, odkud nas malem smetl ledovej vichr, zatimco byly tak dva stupne, takze jsem si rikal, jak se s tim na protejsim horizontu asi tak na beastu perou. Muselo to byl pekelny.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Kamarádi doběhli Beast. Říkali cca 24 km a převýšení maso, zima a vítr. Naštěstí voda až před cílem.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RAMJAH: zde je profil z FB - ale je z něj víceméně málo vidět. Někde jsem viděl délka 16 km, převýšení 1200 m.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    RAMJAH: jj tam se mi sesypal kolega s krecema a bojoval s tim az do konce.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NAGASAWA: ja sem toho kluka o berlích míjel pred memory testem...ten kopec od horolezecky stěny nahoru byl nekonečnej
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    RAMJAH: jj stejne jako klucinu bez ruky
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    ja šel až ve 12:30 ...potkal si toho borce o berlích?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NAGASAWA: v jaký vlně si startoval?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    ORECH007: hele taky sem nic nenašel, podle info od kluku 16,5 s převýšením +-800 ...když sem měl dělat nahoře monkey bar tak už sem myslel že to nedám :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam