• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: na můj vkus se to s těma suvenýrama ze závodů už trochu přehání... ale je po tom poměrně velká poptávka, takže se ničemu nedivím.. zase to mají hezký, to se musí nechat
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Spartan Trifecta delta... 3 různé Spartan Trifecty - závodní (Sprint, Super, Beast), tréninková (SGX, Agoge, Spartan X), vytrvalostní (HH, HH12HR, Agoge).

    http://www.spartan.com/en/race/2016-year-resilience/mind

    Co si o tom myslíte?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    registrace na Litovel (!) spuštěny... dřív než na Prahu. Zvláštní.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    přihlášky na ninja factor, teda chci říct Predator Challenge spuštěny: http://www.predatorrace.cz/zavody/?id=16
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: kor po včerejší zprávě :D SRTG získávají ze strany vedení hodně velkou podporu. Na to, že to spontánně vzniklo jako zájmová činnost se z toho stala pořádná mašina, jen v ČR jich je aktuálně 33. V USA prý jen čumí a závidí :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Na Visegrád nejspíš taky nepotáhnu :)

    Nemyslím, že to přeháněj. Extra medaile k tomu tak nějak patřej. Sleduju USA, tam maj tolik závodů s roztodivnejma medailema, že se sám divím, a to včetně Spartana. Pro spoustu lidí je to motivace a pěkná památka.

    SRTG zvažuju že se taky do jedné pustím, páč být v SRTG už má dneska nezanedbatelný výhody.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: jo, ale na druhou stranu se mi zdá, jestli už se to s těma suvenýrama trochu nepřehání... i když chápu, že tyhle závody budou trochu víc exibice pro veřejnost, takže nakonec proč ne.. na celém SR mě poslední dobou nejvíc začíná bavit naše SRTG, protože jestli někdo nadává, že SR je jedna velká komerce, tak ve skupinách je to přesně opačně, tam jsou peníze až na posledním místě.. akorát vybíráme 20 kč na tělocvičnu, ale protože chodí dost lidí, máme i tak přebytek, takže koupíme nějaké hračky na tréninky..

    od pořadatelů mám info, že prý Visegrad je moc krásná lokalita.. ale popravdě, sám nevím, jestli se tam potáhnu
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dnešní novinky z FB:
    Donovaly Winter Beast 19.3.2016

    Sprint Praha a Sprint Košice budou dvě půlky medaile. Docela dobrý nápad!
    Kdo pojede z Prahy do Košic, nebo naopak, ten si extra medaili zaslouží.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: co na ten dokument říkáš? :)

    BUTTERFLY: jo proč... to taky nevím. Opouštět takovou "dobrou značku". Třeba proto, že to neměli zaregistrované, nebo to měl zaregistrovaný někdo jiný?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Nikde tam není info, že by to pořádal Spartan Race, takže to beru tak, že to není Spartan.
    STENNY
    STENNY --- ---
    BUTTERFLY: Vím, proto jsem v tom dotazu psal, že jsem Spartan up četl :)

    TAURUS: Díky za dokument i za odkaz na Hurricane heat, přes tohle spojení se hledalo mnohem lépe.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    že by... :)
    Death Race - International - Peak Races
    http://www.peak.com/death-races/death-race-international/
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    STENNY: docela dobře je to popsané v knize Spartan Up od de Seny
    TAURUS: ani jsem si nevšiml.. nechápu proč to udělali
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: Na youtube je dolumentární film. Ale spíš než klasický Spartan s překážkama je to podobné hurricane heat. Jeden z úkolů třeba porazit strom, naštípat ho, přenosit. A kromě toho, Death race už další nebude, místo tohoto "závodu" pořádá Spartan Agoge.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Máte někdo tip na reporty ze Spartan Death Race? Hodně by mě zajímalo, co je tam za tipy překážek, ale buď je moje google-fu slabé, nebo to vesměs lidi moc nepíšou.
    Spartan up jsem četl.
    Díky.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: proběhlo jen decentní info přes některé SRTG a co jsem se doslehl, tak by to mělo být 6 hodin
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Nepostřehli, aspoň já ne. Kde je k tomu info? A jak dlouhá verze to bude? A bude to vést de Sena? :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    možná už jste to postřehli: chystá se Huricane Heat - ale jen pro SRTG.. jelikož jsem jednu založil, tak se docela těším :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam