• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ehm... nevíte, kde by se dal vyzkoušet salmon ladder?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dráha Toughest Malmö!

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: Runmageddon jsme zatím neřešili - predatora a některé další závody lidi od nás jdou. Já ale ne, protože mi bohatě stačí SR sezona, dám max nějakou RunTour a určitě chci na RedBull 400...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: jdete taky na Runmageddon? A odvážíte se taky někdy na Predatora? ;)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Já jsem v našem týmu SRTG-Pardubice ...mimochodem minulý týden nám na trénink dorazilo 35 lidí a vidět to kolem sebe, to bylo něco! Každopádně už vybírám nějaký trenérský kurz, tady už končí sranda :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CHORBON: Dobrý nápad, klidně sem napiš název družstva apod., můžem to dát do záhlaví.
    Akorát na Runmageddon už jsem přihlášen na denní a pod družstvem Falanga.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    udelame družstvo nyxu a bude sleva
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Tak jsem se přihlásil na noční Runmageddon v LBC
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: Supr, uz se tesim na nadavani a šok novacku z toho co ceho maji vlezt :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: mně to právě tak nějak splývá... ty závody byly podobné... jo a v Nitře je stoka podobná té v Bořeticích, jen teda tak nesmrdí... a bořetická je fakt ekl
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: Perfekt. V Litovli se v jeden moment po skoku do reky plavalo asi 15 metru a i kdyz mam metr devadesat, na dno jsem nedosahl. Klasicky brodeni bylo asi 3x
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: jasné, dáme si vědět :) a v Nitře loni bylo vody tak nějak podobně, jako Litovli, ale teď si nejsem jistý, že něco vyloženě plaveckého, myslím, že jen brodění
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: jinak ohledne Nitry to vidime s vikendem stejne, tak muzu par dnu predem poslat echo a vecer otocit na Mostne par panaku na baru.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    aaha uz to ctu v propozicich - nejdriv jsem mel pouzit google-fu nez se ptat :)

    Jedinou výnimkou nepovinnej prekážky, kde sa jeden pokus vynecháva je vodná prekážka pre neplavcov. Neplavci oznámia traťovému rozhodcovi, že nevedia plávať a on im skontroluje vykonanie trestných cvikov. Neplavci dostanú určite viac ako 30 burpees.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: jj dival jsem se na street view. Mimochodem v tomhle ohledu resit drobnej detail ohledne jednoho kolegy v teamu, kterej je neplavec. Podle map je v arealu nekolik vodnich ploch, takze jsem se chtel zeptat, jestli se na SR handicap neplavcu nejak konkretne resi. V Litovli byly na rece alespon cluny, tak si rikam, jestli je naberou, prevezou aby to meli nasledne za tricet. Netusis?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Agrokomplex je výstaviště - nečekejte nic nevídaného - převýšení tam skoro žádné není. Přes to na Nitru nedám dopustit, mělo to svojí atmosféru, areál je pěkný a navíc je to neskutečně živý a pařmenský město, takže tam jedu na celý víkend a chci si to užít stejně jako loni. Protože kdo nezažil Mostnou ulici (taková slovenská Stodolní), nezažil Nitru :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Good for you. Mně to takhle funguje taky. A taky to tak radím všem, co tvrdí, že nemají kondici na Spartan. Že postup je opačný: 1) je potřeba se přihlásit, 2) potom se tréninkem na závod kondice získá :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: naprosto chapu. plany jsou vetsinou od toho, aby nevychazely, ale takhle jsem si to rozvrhnul na vicemene kazdy dva mesice a je pro me vzdycky lepsi mit pred sebou datum s akci, coby strasaka diky cemuz se drzim urcitejch treninkovejch planu lip, nez objednavat akce nadivoko :) Kazdopadne mam v planu nejakej ten Army Run, v kvetnu Wings for Life, nejaky ty triathlony, tak uvidim co vsechno vyjde.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: přemýšlel jsem, jestli mám taky nějakej plán, ale po loňsku už radši moc předem neplánuju :) Zatím jsem přihlášenej na Prahu, dáme asi s lidma i Košice, následně to vidím na Kouty a Liberec. Do toho Predator Run a Challenge, Toughest Malmo, ten Runmageddon... uvidíme, co z toho všeho nakonec bude.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Dobrej plán. Ten agrokomplex by mohl být zajímavý. Ve světě se dělaj různý postapo a zombie závody; tohle prostředí k podobnému tématu přímo vybízí :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam