• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    MINUSQ: Cau, ja byl na nocnim, dokonce dvakrat, bo si kamarad v MIXu vykloubil 10minut pred startem rameno, tak jsem ho zaskocil :)
    Prekazky byly v pohode. Atmosfera a dobrovolnici z toho udelali super zazitek. Navic samotne misto bylo povedene a za me palec nahoru.

    Jinak z denniho od kamaradu tez super ohlasy a myslim ze se to celkove povedlo. Navic ocenuji ze tam byla i TV a zas se to trochu vic dostane do povedomi lidi.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Otázka je, jak to bude vypadat za další 2 týdny :/ s tím kalendářem se organizátoři moc nepředvedli.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: to byl puvodni plan, takhle to vypada ted
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Na Lipně prý budou jen 2 závody?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MINUSQ: ja na posledni chvili musel pustit night, ale jinak vesmes pozitivni ohlasy, pry se to povedlo :)

    jinak nevim, jestli jste si vsimli, ale na Lipne bude trifecta weekend - uz bylo na case, vyjma HH12HR se muselo za tema zajimavejsima pocinama od SR za hranice :)

    jo a rozchod s Reebokem oficialne potvrzen... nahradu netusim
    MINUSQ
    MINUSQ --- ---
    Byl nekdo na Taxis GR? Jak se libilo?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Já o tom vím akorát to, co se povídá... a taky to, že s Reebokem nebyla největší spokojenost... ale to se netýká jen SR, problémy s tou značkou má údajně i UFC... nevím a jsem zvědavý, kam se to posune
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    to je celkem zajimavy, kor kdyz na tom maji postavenej celkem slusnej merch a pulku sportovni kolekce maji pro SR
    JAIME24
    JAIME24 --- ---
    Co jsem slyšel já, tak Reebok končí úplně jako sponzor. Někdo říkal že nový ma být Under Armor, ovšem nevím co je na tom pravdy.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Nějaký info proč už letos nebudou na SR trika od Reeboku? Končí se SR jako sponzor úplně?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Takze reg na Liberec se spousti dnes a zavod se pocita do trifecty.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Bez záruky neoficiální termíny Spartan Race ČR:

    28. 4. 2018 Kutná Hora Sprint
    23. 6. 2018 Kouty Super
    22. - 23. 9. Lipno Trifecta
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: tak to je fajn zprava :)

    a registrace jsou pry v testovacim rezimu... no ja si myslim, ze kdyz je neco v testovacim rezimu, ktery nema byt dostupny nikomu krom testeru, tak bych to nevystavil na misto, kam chodi vsichni... ale to jen takova moje poznamka. skutecne spustene to pry jeste neni
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    BUTTERFLY: pry uz srtg registrace jdou

    ad charity: lidi to zatim berou jako dobrocinnost, ale ti ci to bezi sami lakaji dalsi prave na zkusebni podminky. Letos jsem byl v Litovli i v Liberci a prislo mi ten pomer zkusebni bezcu se zvysuje
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: To nevím, očekávám něco podobného jako letos. A taky jsem zvědavý, jestli se bude počítat do trifecty, nebo ne, letos se nepočítala.

    btw. všimli jste si někdo, že se přehodily beast se suprem v trifectě? :) ještě letos byl beast nalevo.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Tak to jsem rád, že mi nic neuteklo a ještě ke všemu bude systém vylepšen :)
    Btw zimní medaile bude něčím speciální?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: měla by být zase zimní medaile, když už jsme u toho - a ještě nejsou spuštěné registrace, za což můžu možná malinko já. Dal jsem totiž na vedení seznam námětů, co bych jak posunul a věřte tomu, nebo ne, oni to vážně zrealizovali, nebo se na tom pracuje :) jen upozorňuju, že se to týká týmových registrací. Ale i tak - musím potvrdit, že na tom systému se pracuje. Má to obrovský potenciál, který se snaží postupně využívat. Může to přinést ještě spousty užitku. A z toho mám velkou radost!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Souhlas. Tohle umí Spartan nejlíp ze všech :)
    Což mi připomíná, že jsem se chtěl přihlásit na zimní Liberec.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Ne, že bych byl nějaký vášnivý sběratel, ale tohle se SR pro příští rok povedlo :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Hmm, Londýn. Hmmmm mmm. Hluboké zamyšlení :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam