• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Byl někdo v Koutech? Já bohužel nenastoupil, protože v sobotu ráno se mi udělalo zle. Ale lidi si to celkem pochvalovali, prý to bylo dost krutý - to i dnešní Sprint.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: já nebyl, ale lidi od nás se vraceli velmi spokojený :) Pytel vypadal brutálně :D

    jo, až někdo postřehnete, že se spustila reg na RedBull 400, dejte vědět. Minule mi to uteklo.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Tak jak se líbil Master weekend na Monínci? Prvně jsem zkusil boty s hřeby a nečekal jsem tak obrovský rozdíl na pžekážkách.
    Mě už bolí jen záda z pytle :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Další perlička z vychytaného SR marketingu... uloveno na FB Michala Pavlíka
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Malé povídání s Michalem Pavlíkem. Mimo jiné i o pozadí závodu v KH...

    http://www.spartan-race.cz/cs/media/blog/spartan-news?article=39943
    PIP
    PIP --- ---
    BUTTERFLY:
    TAURUS: JJ, moc povedený a ty panorámata :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Bylo to skvělé! Trať, závod, město, lidi. Dobrá organizace. Prostě parádní.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak jak se líbilo? za mě spokojenost, trať zajímavá a závěr byl jak z pohádky :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: tohle vypadá na klasickou nepovinnou překážku.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Dá se i bez nohou ;) Ale otázka zněla jinak, jestli je to překážka povinná (musíš dát nebo končíš), nebo jestli když nedáš, tak jdeš na angličáky. Odpověď by mě taky zajímala - v Rakousku se dělaly angličáky, ale mohli to tam mít trochu jinak (třeba na slackline nebo kůlech bylo dovoleno držet se za ruce).
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PIP: takhle se to zdolává a jestli bude v open povolená pomoc... asi ano. V Elite a Age groups se samozřejmě pomáhat nesmí

    Bev Moore - SGX Coach - Spartan Bender
    https://www.youtube.com/watch?v=ytD8y3aEaBU
    PIP
    PIP --- ---
    BUTTERFLY: To je za angličáky nebo se musí překonat i třeba s dopomocí?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: taky jsem si vzpomněl na pár záovdů, kdy jsem díky dlouhé cestě, či mizernému spánku někde ve stanu prospal půlku závodu. Ale pak to bylo fajn :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: K tomu mi pomáhá banda kamarádů a kafe :D
    Á, bude Bender, doháníme Rakousko - super!! Fajnová překážka.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: jo, to je jasný myslel jsem to spíš obecně, co komu funguje k tomu, aby se ráno postavil na start v co nejlepším rozpoložení. Taky jsem zvědavý, jak v takhle malém městě zvládnou takový počet.
    Ohledně překážek bude jedna novinka:


    a KH docela znám, protože jsem tam byl na střední, očekávám, že trasa bude hodně vedená tím lesem (nebo okolo) co je vespod, což klidně něco delšího dát může. Asi bude sem tam kopeček a taky krásný výhledy - v tomhle je KH skvělá.
    https://mapy.cz/s/2AcXO
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Taky do KH, to bude snad větší masakr než v Praze. Jsem na závod hodně zvědav. Představuju si, že to bude delší závod (8-9 km) s lehčími překážkami (soudě dle multirig foto na FB).
    Běžíme v age group - bude to peklo vstávání, ale zase doufáme že budeme mít volnější dráhu.

    Já se na závod extra nepřipravuju, kór na Sprint. Hlavně si dávám pozor, abych se na poslední chvíli nezranil. Takže max lehké protahování, mobilita, nějaké shyby na přípravu na ručkování, posledních pár hodů oštěpem.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak se to blíží, KH a Plzeň za dveřma. Osobně jsem registroval asi největší počet lidí, co pamatuju (asi 50) do KH. Jedete někdo?

    A jedna taková tématická pro tohle období: jak trávíte 3 dny před závodem? Jak trénink a odpočinek?
    Za mě: včera jsem dal HIIT, dnes vesměs protahování, zítra něco lehčího a v pátek možná wellness, což popravdě nevím, jestli je dobrej nápad (minimálně se potom dobře spí), takže za názory budu rád.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Video z Beroun RACE
    Beroun Race: Překážkový závod, který prověří tělo i mozek!
    https://www.youtube.com/watch?v=6djw-z2nlOU&feature=youtu.be
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MACHYK: Dík, tak nějak jsem si to představoval. Už jsme já i synek přihlášení, počítám že to bude sranda závod zajímavým prostředím léčebny Bohnice. V podstatě něco takového mám na OCR závodech radši, než ultra mega hardcore survival challenge.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    TAURUS: Urban jsem bezel loni v Praze. Prijde mi to takovej beh pro zacinajici a mestsky typky :)
    Neni penalizace a meri se jen cas. Prekazky v klid (sjizdeni tyce tzv. na hasice, prulez rourou, lez po siti, kladivem do auta, prebeh auta, plazeni pod kukavozem, prulez kontejneru apod.)
    Jestli si dobrej bezec, muzes mit sanci na bednu. Jestli mas nekoho kdo chce zacit behat OCR tak to s nim vzit na ukazku. Jestli chces mit medaily tak urcite.

    + Behy pro deti, kde se hodnoti poradi; moznost nekupovat triko; zajimave prekazky; doprovodne akce
    - nenarocne prekazky; nicmoc atmosfera (pokus o rozcvicku)

    Shrnuti: Spis nez OCR je to moznost legalne delat blbiny, ktere dela v opilosti na vejsce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam