• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    Mimochodem - díky vychytanému podvozku to bez problému přejede i celkem vysoký prah u dveří, či např. papuče :P. Jízda po koberci s hustým, dlouhým chlupem ho zpomalí, ale rozhodně nezastaví.....
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DOKIS: Hele nechci Tě nijak odrazovat, ale myslím, že třeba Losi Micro SCT 1/24 je mnohem lepší volba.
    Ad 1, je to 4x4
    Ad 2, je přecijen větší tzn. lepší průjezdnost (a dá se s tím jezdit i po cestě/chodníku s dobrým asfaltem)
    Ad 3, od kolegy jsem slyšel, že ta 1/36 má problém s unašeči, i domkem diffu. U 1/24 žádný problém nenastal a to ji mám já i soused....

    Cenově je to o fous výš, ale nic drastického. Dá se koupit v brushed i brushless verzi. Umí (asi stejně jako ta 1/36) až 3S LiPo, ale já jezdím 2S a na 3S si to nedokážu představit :P

    Jednoznačně jdi do verze s 2,4Ghz, protože ta 27kHz má v bytě fakt problém s dosahem....

    Sám mám toto a jsem spokojen.

    Losi Micro-Short Course Truck BL 1:24 4WD 2.4G RTR (Česky (Czech))
    http://www.rcking.eu/cs/short-course/11680-losi-micro-short-course-truck-bl-124-4wd-24g-rtr.html
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    DANII_DP: Vypada pekne, dik za tip, zkusil jsem tam napsat :)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    DOKIS: jaja

    treba tudle, jestli ti staci bazarovej :)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    bych to videl na losi micro t
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    DOKIS: pak offroad asi nemá cenu...
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    JENIIK: Super hracka, ale moc velke, ja to chci do bytu.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    DOKIS: tak to pak 1/16 revo.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    On-road rozhodne nepozaduju, klidne to muze byt schopne prejizdet rozsypane kostky lega a zapomenute naradi v pracovne :)
    VACA
    VACA --- ---
    a co trea nejaky losi micro? nebo chces vylozene on-road? ty jejich micro sct/rally se stridakem vypadaj celkem zabavne. ja to mam furt v hledacku, jenom sou proste porad nejaky prednejsi veci, no..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    DOKIS: firelap stojí asi dvojku. To mi přijde fer.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    JENIIK: A nebude lepsi jit do opravdickeho mini-z? Nebo ta vyrazne vyssi cena neodpovida vyssi kvalite / vykonu / dostupnosti nahradnich dilu?
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    DOKIS: firelap 4x4 - čínská kopie mini-z, dá se s tím driftit i závodit na mini-z trati.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    Poradite mi nekdo nejake mensi auto na jezdeni na doma? Neco, cemu muzu z knizek a krabic postavit v obyvaku drahu, ono to po tom bude jezdit a skakat a delat kotrmelce. Nemusi to byt sofistikovane ani extra rychle, aby to bylo doma uriditelne, ale zase by to nemel byt snek jako "RC auto" pro deti z hrackarstvi, ktere jede z jedne strany mistnosti na druhou pul minuty. Hlavne by to ale melo vydrzet celni naraz plnou rychlosti do skrine.
    Cena "primerena", cili moc se mi do toho dava samozrejme nechce, ale je mi jasne, ze za tu rychlost a odolnost neco treba zaplatit bude.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DANII_DP: nevim jestli to dobre chapu.. Ale magnety se v motoru tocej kolem osy, ktera se toci s nima a pohani kola... Mel by to bejt totalni monoblok... Takze to podle me ok fakt neni
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    diky, pocetl jsem si a casem poridim spojku

    jeste lama dotaz:
    mam rotor z tekina - kdyz muzu s magnetama hybat po ose - to je ok nebo ne? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a nebo konkretni nabidka me tak napada... ze bych prodal nitro buggynu se vsim co k tomu patri.
    motor/startbox/zhavitka/svicky, filtry, picoviny kolem... Nezajimalo by vas to nekoho?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DANII_DP: http://i142.photobucket.com/albums/r115/shark413/HB%20D8%20Teckno/P1010012-1.jpg
    Svoji asi v tom clanku...
    Kdyztak googli tekno mechanical brakes nebo co chces vedet?
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    KALIBAN: mas nafocenou nekde tu brzdu co jsi mel, nebo jeste mas? :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam