• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: Premyslim, kam bych konecne zajel okolo Phy a nejak se nedokazu dokopat jet nekam na blind.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    VINCENT:
    BMX draha v Brne Liskovci... bohuzel jsem si pak precetl provozni pravidla BMX drahy a tam je napsano, ze je tam zakaz jizdy jakychkoliv RC modelu
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: kde to je?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jezdeni minuly tyden


    HAWKS
    HAWKS --- ---
    VINCENT:
    no tak predevsim chladnicka s koralkou na cumaku :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: Modra metaliza? Pavouky na prednim spoileru? Zahradka na strese?
    … jsou tu souvislosti, ktere se ne a ne spojit :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: Prevodovku mam default a prohozenou na lehky prevod, na motoru mam 17 zubu, vic tam nenacpu. Pravda i tak VXL kope na 3'' kolech.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    mne by se na zimu libila tahle uprava


    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KALIBAN:
    regler by mel mit tepelnou ochranu. Vetsi kola = osadit mekci primarni prevod od motoru
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN: Ok.. asi jsi me premluvil rovnou prejit k druhemu bodu. Nekdo na crawl okolo Prahy? Navrhuju green u golfovyho hriste, to bude tak akorat :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VINCENT: na to to naprosto nema prevod :) ale s velkejma kolama to umi udelat super kourovy efekty kdyz to regl nebo motor nerozdejchaj... :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: Coz mi pripomina myslenku narvat do malyho reva 1/10 kola a zkusit crawl s dospelejma.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Tak se hlasim do klubu...
    Traxxas - Telluride 4X4 (#67044) - Overview | traxxas.com
    http://traxxas.com/products/models/electric/67044telluride4x4

    ted uz jen cekat nez dojde
    EOS
    EOS --- ---
    To je myslím solidní volba. Já mám e-Station BC6-10 s podobnými parametry a kvůli některým "trochu náročnějším" akcím, k ní kluk za výhodnou cenu koupil ještě druhou stejnou, aby výjezd dvou aut dva dny po sobě neznamenal noční šichtu. ;-)
    Obě jedou v pohodě na upravenejch starejch ATX zdrojích.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EOS: nakonec nabijec koupim pres hobbykinga tuhle
    GT A-6-10 200W Balance charger & discharger
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__31428__GT_A_6_10_200W_Balance_charger_discharger.html
    zdroj k tomu mam celkem dost vykonej, mame na servisu 600W ATX zdroj z nefunkcni 5V vetvi a na 12V ma papirove 50A
    EOS
    EOS --- ---
    HONCKA: Jo, to říkaj na první pokus všichni. :-)
    Výdrž je individuální. Záleží na motoru, převodech, váze auta, stylu jízdy.. Na každý expedici vidíš jak zaryté "scalisty" co jedou pomalu po pěšince a mají radost, jak se jim to pěkně zhouplo přes kořen, tak i drsňáky, co to mezitím rasej přes kdejakou skálu, nebo bažinu kolem a najedou při tom třikrát tolik. Hodně dělá i technický stav auta, seřízení, ložiska..
    U průměrnýho, opečovanýho Axíka (něco mezi rychlým RTR-kem s 27 závitovým motorem a 20zub pastorkem a pomalým 55 závitem a 14zub pastorkem dle návodu ke KITu) vydrží baterka kolem 2-3 hodin, tj. s rezervou dvě baterky na běžnou expedici.
    Až pořídíš druhý pro sebe, dítě, manželku.. (všichni na začátku říkaj, že jedno stačí ) budeš mít večer čtyři vybitý baterky a dva vybitý vysílače, tak si spočítej, jak je to s tou rychlostí nabíjení, když chceš někam jet i v neděli. ;-)
    Ale vážně - první jednoduchá nabíječka se uživí i až koupíš další lepší, protože jak jsou inteligentní, používáš to pak doma na všechno, včetně autobaterky.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EOS: jestli jde jenom o rychlost dobijeni, tak to je mi celkem jedno, ze nez dat dalsich 1200 za ryhlejsi nabijecku, tak bych si spis poridil za stejny prachy dalsi 3 baterky. BTW jak dlouho muze auto jezdit na uvedenou baterku?
    EOS
    EOS --- ---
    HONCKA: Já tu tvoji baterku Orion neznám, třeba není špatná. Zippy/Flyghtmax jsou obecně lepší než Turnigy.
    Verze mini je nejslabší z té řady Equilibrium, u té si s výkonem moc nepomůžeš. Pořád to bude na hraně toho, co je třeba pro běžné baterky, takže tě bude zbytečně zdržovat. Navíc má proti lepším verzím 2. nebo 2.5 i omezené některé funkce. Jestli se nepletu, tak např. neumí vybíjet, což je pro skladovaní LiPol užitečné a pro údržbu niklovek nutné.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EOS: diky za vycerpavajici odpoved takze tahle baterie ma 45c
    ZIPPY Flightmax 4000mAh 2S1P 45C
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16487__ZIPPY_Flightmax_4000mAh_2S1P_45C.html
    Takze by mela byt lepsi a k tomu by stacil nabijec equlibrium mini?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam