• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: zalezi, jestli chces spis expedici ala scx10 nebo ciste trial ala axial ax10, jinak ten axial je takovej nejvic blbuvzdornej, je na nej asi nejvic nahradnich dilu a upgradu, samozrejme, ze existujou vic "scale" modely napr rc4wd tf2, kde to ma 2 stupnovou prevodovku a listovy pera, ale to je tak za 15k bez elektroniky. Jestli chces neco nehrackovyho, tak s tou desitkou musis pocitat, nebo koupit nejakyho neznackovyho cinana, ale tam zas bude problem s nahradnima dilama, to bych radsi neco z druhy ruky
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: ještě je čas, to budem husto team 3 Defy :)))
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: jestli to budes sepisovat, tak me kdyztak pripis
    Land Rover Defender D90 (Axial SCX-10 Dingo) - Honcka
    Jsem pod timhle nickem i na foru rc4x4
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: do konce měsíce to musíme sepsat a poslat. ;) http://www.rcvidrholec.cz/2016/01.html / http://www.rc4x4.cz/topic16321.html
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: je tam kategorie open, bezne tam jezdili ze Summitama, zalezi, jestli mas dost baterek, my jsme to ujeli v roce 2014 za 5:28, ale posledni experti bez penalizace to meli za 7:04
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONCKA: muzu to jet s osminovou buggynou? :-P
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: No jasný . NYX Team - Přihlašování týmů do závodu: 1.3. - 31.3. 2016
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: mohl bych se kdyztak pridat k vam? Zatim jsem sam, mozna, kdyz se zadari postavit dalsi auto, tak by jel cast zavodu se mnou jeste muj synek.
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: rád bych, ale jsem ve fázi stavby. Snad to stihnu, vim o tom a s kolegou PAPAGEORGE pojedem . ;)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Pojedete nekdo Expedicni offroad challenge v Klanovicich?
    Vidrholec - RC Offroad Challenge - 2016
    Vidrholec - RC Offroad Challenge - 2016
    http://www.rcvidrholec.cz/2016/01.html
    Zatim jsem sam, jsou potreba 2-5 clenne teamy, tak bysme snad mohli poskladat Nyx Team :)
    Byl jsem v roce 2014 a atmosfera fakt super
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: no jo, celokov je celokov. ;)
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Ať koupiš z toho cokoliv, tak do toho stejně ještě jednou tolik zahučíš.. Začneš převodama z plastu na kov, pak ti prasknou tlumiče, pak nárazníky, jinou baterii...atd.. S timhle autem se asi příliš pomalu nejezdí , takže to sem tam do něčeho pošleš, nebo o něco škrtneš kolem. Okamžitě budeš řešit prasklej unašeč kola a pod.. si myslim tedy.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Lidi, má cenu kupovat něco takovýhoto?

    Feiyue FY03 Eagle-3 1/12 2.4G 4WD Desert Off-Road Truck RC Car Sale - Banggood.com
    http://www.banggood.com/...heli-112-2_4G-4WD-Desert-Off-Road-Truck-Eagle-3-RC-Car-FY03-p-984621.html

    Co jsem viděl pár videí, tak to jezdí, skáče, do vody nevím, ale to mě ani moc netrápí, nejezdím za mokra ani na kole :). Otázkou samo jsou díly, ale někde jsem tam viděl třeba díly pro konverzi na stříďák, takže když chce někdo jezdit rychle, tak může... takže snad se něco v případě poruchy sehnat dá.... Co mě v těch videích trochu zarazilo, že to vypadá, jako by ty tlumiče byly netlumený - dost to skáče, jak splašená koza, a to by mě teda trochu vadilo asi... nevím, nedá se to nikde asi dočíst... Neznáte někoho, kdo by si to u nás koupil? Nebo nějakej českej e-shop, kde by to taky měli?

    Dost se mi pak ještě líbí tohle auto, ale to už je teda o chlup víc kaček...

    Radio Controlled 1/10 Marauder RC Desert Buggy - Pro Brushless Version - RTR | eBay
    http://www.ebay.co.uk/...olled-1-10-Marauder-RC-Desert-Buggy-Pro-Brushless-Version-RTR-/172091698433

    Díky za názory.
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    praha..a vetsinou chodime do Dablicaku protoze je to tam proste super ty cesticky..
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    HONCKA: to rozhodne neni problem :-) ten spis bude v tom domluvit nejaky cas, mam to ted v praci nabity a jeste nemame zajetej system smen takze se to celkem meni..jisty mam jen nedele volny a ty uz mam celkem zabrany, tak kdyby se pridal jeste nekdo, staci nadhodit nejakej cas a datum a snad se domluvime..a jeste musim ten interier, plus mam ted novy zadni svetla k namontovani :-)



    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JENIIK: ja spis jezim vejlety a cestou zakrosim tam kde mi to ride zajimavy
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Kdybyste hledali misto na pojezd, tak kouknete na gastown.cz. Urcite se da domluvit i prostor pro vybudovani drahy.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW odkud jste, já z Brandýsa
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAPAGEORGE: rád se přidám, akorát vyfasuju navíc v lepším případě ještě 4 letýho synka v tom horším ještě kočárek a auto bude řídit kluk, akorát káru nemám moc vymazlenou, vícemene stock SCX10 Dingo s pár úpravama, teď je ještě trochu očesanější
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam