• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Ať koupiš z toho cokoliv, tak do toho stejně ještě jednou tolik zahučíš.. Začneš převodama z plastu na kov, pak ti prasknou tlumiče, pak nárazníky, jinou baterii...atd.. S timhle autem se asi příliš pomalu nejezdí , takže to sem tam do něčeho pošleš, nebo o něco škrtneš kolem. Okamžitě budeš řešit prasklej unašeč kola a pod.. si myslim tedy.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Lidi, má cenu kupovat něco takovýhoto?

    Feiyue FY03 Eagle-3 1/12 2.4G 4WD Desert Off-Road Truck RC Car Sale - Banggood.com
    http://www.banggood.com/...heli-112-2_4G-4WD-Desert-Off-Road-Truck-Eagle-3-RC-Car-FY03-p-984621.html

    Co jsem viděl pár videí, tak to jezdí, skáče, do vody nevím, ale to mě ani moc netrápí, nejezdím za mokra ani na kole :). Otázkou samo jsou díly, ale někde jsem tam viděl třeba díly pro konverzi na stříďák, takže když chce někdo jezdit rychle, tak může... takže snad se něco v případě poruchy sehnat dá.... Co mě v těch videích trochu zarazilo, že to vypadá, jako by ty tlumiče byly netlumený - dost to skáče, jak splašená koza, a to by mě teda trochu vadilo asi... nevím, nedá se to nikde asi dočíst... Neznáte někoho, kdo by si to u nás koupil? Nebo nějakej českej e-shop, kde by to taky měli?

    Dost se mi pak ještě líbí tohle auto, ale to už je teda o chlup víc kaček...

    Radio Controlled 1/10 Marauder RC Desert Buggy - Pro Brushless Version - RTR | eBay
    http://www.ebay.co.uk/...olled-1-10-Marauder-RC-Desert-Buggy-Pro-Brushless-Version-RTR-/172091698433

    Díky za názory.
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    praha..a vetsinou chodime do Dablicaku protoze je to tam proste super ty cesticky..
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    HONCKA: to rozhodne neni problem :-) ten spis bude v tom domluvit nejaky cas, mam to ted v praci nabity a jeste nemame zajetej system smen takze se to celkem meni..jisty mam jen nedele volny a ty uz mam celkem zabrany, tak kdyby se pridal jeste nekdo, staci nadhodit nejakej cas a datum a snad se domluvime..a jeste musim ten interier, plus mam ted novy zadni svetla k namontovani :-)



    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JENIIK: ja spis jezim vejlety a cestou zakrosim tam kde mi to ride zajimavy
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Kdybyste hledali misto na pojezd, tak kouknete na gastown.cz. Urcite se da domluvit i prostor pro vybudovani drahy.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW odkud jste, já z Brandýsa
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAPAGEORGE: rád se přidám, akorát vyfasuju navíc v lepším případě ještě 4 letýho synka v tom horším ještě kočárek a auto bude řídit kluk, akorát káru nemám moc vymazlenou, vícemene stock SCX10 Dingo s pár úpravama, teď je ještě trochu očesanější
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    vetsinou chodime dva nyxaci, tak jestli je tu nekdo taky na expedice tak muzem domluvit nejakej pojezd..

    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    HONCKA: nene, sasko je handmade, napravy ARB a kastle je udelana z d90..jeste musim udelat okna nejaky poradny, znova zapojit elektro a uchytit vlastni zadni interier..no porad spousta prace na tom jako vzdycky ;-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAPAGEORGE: To je RC4WD Gelande?
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TOM_HOST: no prave :-D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SCHEEZE: ;)


    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TOM_HOST: tam má pridelany Gopro. to nejde jet rychle. :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VACA: trocha rychlosti by bodla ;)

    mini-z F1
    https://www.youtube.com/watch?v=ChK1p0CZ77U
    VACA
    VACA --- ---
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Nevím, je-li tady na to kolonka, ale přesto: Prodám Traxxas Revo 3.3, hromádku dílů a zcela nový a nezajetý motor TRX 3.3
    BOZA
    BOZA --- ---
    KALIBAN: Updatoval jsem ten odkaz. To co lezi polozene na tech sloupcich se sroubama je ot puvodni pseudoservo, to nad tim je nejake relativne nove servo, ktere na to chci pouzit.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOZA: asi nechapu jak tam drzi to servo :( muzes to nejak vyfotit?
    BOZA
    BOZA --- ---
    ACID: Tak tohle je to, co zkousim rozhybat :-)
    Dropbox - bugina
    https://www.dropbox.com/sh/jxoc4kaeubs496t/AACeg78SgUEeCRwJKjhar9CWa?dl=0
    Znate to nekdo?
    A jeste jeden dotaz ohledne pridelani serva: ted jsou tam na to takove distancni sloupky, ale servo ma ty uchyty o 90°obracene. Prodavaji se na to nejake uhelniky, kterymi se to pridela, nebo si je proste mam z neceho vyrobit?
    Ted tam mam regulator, co umi v Lipol jen 2 clanek, podle poctu drzaku tuzkovych to vypada, ze to puvodne bylo na 12V. Jezdi to docela rychle (po byte) ale je to trochu slabsi (soude podle toho, ze oprene o zed to na koberci nezacne hrabat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam