• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    QNEDLEEQ: jsem pro železo. ;)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: co treba oficialni web? tady mas primo konstrukcni manual ke kitu
    http://docs.axialracing.com/...ns/Kits/AX90012-i001_-_SCX10%E2%84%A2-TR_with_Dingo%E2%84%A2_Body.pdf
    jinak ohledne toho 3d tisku jsem byl za to, ze je to z neceho odolnejsiho nez ABS/PLA, nevim jakou by to melo vydrz, ram to chce kazdopadne kovovej, vetsina lidi, co stavi custom buildy, tak si poupi kovovy slozitejsi veci jako napravy, kardany, tlumice a prevodovky, samozrejme najdou se i taci, kteri si to stavi cely, ale vetsina lidi si radsi koupi dil za 300, nez aby se s tim 2 dny parala, napr treba skrin na prevodovku
    Aluminum Upgrade Parts Center Gear Box Mount for 1/10 AXIAL SCX10 RC Electric 90022 90028 90035 Jeep Wrangler-in Parts & Accessories from Toys & Hobbies on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...0018_10019,searchweb201603_9&btsid=409d01e9-41c6-42d1-94ca-e596b1e66156
    VACA
    VACA --- ---
    QNEDLEEQ: faktorem by mohlo být i to, že pokud tě/vás to omrzí, tak toho axiala daleko spíš prodáš...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: aby byla konkureceschopna tomu axialu, tak se musi dost upravit a poridit nejaky upgrady, podivej se na rc4x4 forum, je tam o tom toho dost a i o jinejch modelech
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: Ja jsem na tom podobne, akorat synkovi bude 5, jezdi uz slusne. BTW k tomu axialu, jedinou zavadu, co se mi na nem povedlo najit je, ze jsem hned prvni jizdou trefil malej parizek, co byl schovanej v listi a mel akorat velikost, ze naraznik sel nad a trefil jsem primo tyc rizeni a praskly mi plastovy kloubky, tak jsem pak objednal kovovy za cca 50 ks a od ty doby klid
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: Z ceho mas doma elektroniku? Vysilac, prijimac muzes pouzit, servo je potreba dost silny, nemusi bejt rychly, doporucuju vodeodolny, regulator pokud mozno vodeodolny, aby mel silnej BEC a brzdu na neutralu, motor staci stejnosmernej, je s tim min starosti nez se stridakem.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Shorelo mi uz treti servo plynu na traxxas revo 3.3. Napajim to lipo 2s a serva byly hitec metal gear neco primo pro tohle pouziti... Nenapada vas kde hledat zradu?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    QNEDLEEQ: zalezi, jestli chces spis expedici ala scx10 nebo ciste trial ala axial ax10, jinak ten axial je takovej nejvic blbuvzdornej, je na nej asi nejvic nahradnich dilu a upgradu, samozrejme, ze existujou vic "scale" modely napr rc4wd tf2, kde to ma 2 stupnovou prevodovku a listovy pera, ale to je tak za 15k bez elektroniky. Jestli chces neco nehrackovyho, tak s tou desitkou musis pocitat, nebo koupit nejakyho neznackovyho cinana, ale tam zas bude problem s nahradnima dilama, to bych radsi neco z druhy ruky
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: ještě je čas, to budem husto team 3 Defy :)))
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: jestli to budes sepisovat, tak me kdyztak pripis
    Land Rover Defender D90 (Axial SCX-10 Dingo) - Honcka
    Jsem pod timhle nickem i na foru rc4x4
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: do konce měsíce to musíme sepsat a poslat. ;) http://www.rcvidrholec.cz/2016/01.html / http://www.rc4x4.cz/topic16321.html
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: je tam kategorie open, bezne tam jezdili ze Summitama, zalezi, jestli mas dost baterek, my jsme to ujeli v roce 2014 za 5:28, ale posledni experti bez penalizace to meli za 7:04
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONCKA: muzu to jet s osminovou buggynou? :-P
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: No jasný . NYX Team - Přihlašování týmů do závodu: 1.3. - 31.3. 2016
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: mohl bych se kdyztak pridat k vam? Zatim jsem sam, mozna, kdyz se zadari postavit dalsi auto, tak by jel cast zavodu se mnou jeste muj synek.
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: rád bych, ale jsem ve fázi stavby. Snad to stihnu, vim o tom a s kolegou PAPAGEORGE pojedem . ;)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Pojedete nekdo Expedicni offroad challenge v Klanovicich?
    Vidrholec - RC Offroad Challenge - 2016
    Vidrholec - RC Offroad Challenge - 2016
    http://www.rcvidrholec.cz/2016/01.html
    Zatim jsem sam, jsou potreba 2-5 clenne teamy, tak bysme snad mohli poskladat Nyx Team :)
    Byl jsem v roce 2014 a atmosfera fakt super
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: no jo, celokov je celokov. ;)
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Ať koupiš z toho cokoliv, tak do toho stejně ještě jednou tolik zahučíš.. Začneš převodama z plastu na kov, pak ti prasknou tlumiče, pak nárazníky, jinou baterii...atd.. S timhle autem se asi příliš pomalu nejezdí , takže to sem tam do něčeho pošleš, nebo o něco škrtneš kolem. Okamžitě budeš řešit prasklej unašeč kola a pod.. si myslim tedy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam