• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KALIBAN: vždycky je lepší mít auto co můžeš někomu půjčit. Zrovna si jedno takové stavím, tak uvidíme kdy zapláču prvně. tipuji to na mladšího bratra :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: budiz to varovanim pro ostatni... nitro bych nejezdcovi nepujcil nikdy a maly revo jede o dost vic... ale elektry jsou super, udelas z toho sneka, nechas ho deset minut jezdit, pak muzes pridat.... a pak mas kamose s kterym jezdit pac si to koupit taky :-P
    PETJU
    PETJU --- ---
    Zadny priste nebude. Mel jsem chut ho na miste zabit.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Priste mu stahni plyn na tricetprocent...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak jsem pujcil revo kamosovi, kterej ho v maximalni rychlosti poslal do zdi, debil.

    Odneslo to zadni rameno:

    Prasklo sasi:



    A jako bonus ohnutej tlumic:

    To bude drahy..
    PETJU
    PETJU --- ---
    HONCKA: jj..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PETJU: tak to si porid wapku, mejt to ve vane je o ucpani odpadu, ze svyho auta po jizde klidne vysypu 0,5 kg bahna
    PETJU
    PETJU --- ---
    VINCENT: Zabahnim, vylestim. Ja mam rad hracky doma na policce, ne v garazi ;)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    PETJU: pneu: dobrety, s Dirt Hawg nemuzes slapnout vedle.
    Stock kridlo na revu je nejpevnejsi vec na svete hned po gumovejch panenkach s hawaiie, aby sis z toho reva neudelal lestidlo, je to stroj do bahna.
    PETJU
    PETJU --- ---
    To Revo je strasne bozi :)
    Lita to paradne. Objednal jsem jeste zadni RPM ramena, novy kola s obutim - http://www.rcsuperstore.com/Pro-Line-Mini-E-Revo-Dirt-Hawg-Tires-Titus-Wheels-p/pro107113.htm a novy zadni kridlo (carbon).
    Akorat jsem si pri jedne mensi nehode rozflakal jednu ze ctyr prednich LEDek :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: reknete nekdo ze se strasne nudite a udelate mi tohele z moji osminy.... me se do toho priserne nechce... protoze to bude do mrte, loziska od ultrazvukovy cisticky a tak.... ble... fakt se mi nechce
    PETJU
    PETJU --- ---
    Udrzba..

    VINCENT
    VINCENT --- ---
    PETJU: souhlas. Na nakupy se vykasli, samotny revo uz tak jak je je zabavny. Pokud by ses nudil, udelej ri rozborku a sborku, naradi k tomu mas :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: Od RPM jsou predni horni a spodni ramena + kameny. Na ty eloxovany hliniky uz jsem byl upozornen - plastovy vydrzi mnohem vic.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: jo jeste jedna zasadni vec, budes mit pravdepobodne nutkani si kupovat alu tuningovy ramena, kameny a podobne... vypada to fakt sexy, nedelej to, kup si ty RPM
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: velky e-revo ma dve serva na zataceni protoze ty levny stock serva kdyz je jen jedno to neutahnou (taky to bylo reseni uplne napicu, dost to blblo) maly revo to se stock utahne

    jinak stredovej diff to udela hodnejsim, riditelnejsim, ale bude to mensi peklo, takhle je to takovy spravne sileny :) jdi cestou stredovyho diffu, do kteryho dej ten nejhustejsi olej co najdes , prestane to jezdit jen po zadnim, ale peklo to bude porad :)

    PETJU
    PETJU --- ---
    HONCKA: Ajo. To vis, ja jsem na tyhle auticka noob (prevazne letam a ted se chystam i na vodu).
    Kazdopadne i tak diky za osvetu.
    Mimochodem, s nizsim stupnem by to mohlo byt v terenu hodne zajimavy. Ja dnes jen zasnul, jak to auto sedi a co vsechno dokaze projet. Jen vysoka trava je problem, samozrejme.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PETJU: debila s tebe nedelam, ptal si se k cemu muzes mit druhy servo, nevim jak na to tvy, ale na muj model si muzes koupit 2 rychlostni prevodovku. Na nejaky crawlery muzes mit servo na vypinani/zapinani diferencialu
    PETJU
    PETJU --- ---
    Revo dneska totalne uhnalo nasi Shibu :)


    Jezdi to paradne. Uz si zvykam a nejspis nebude potreba stredovej diferak, ani skrceni prevodovky.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Na maly staci jedno, kua.
    Ze me debila tady delat nee :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam