• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    PETJU: Jses nejakej rychlej, mi to vzdy trva rok ;-)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak KONECNE jsem se do toho pustil..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    KALIBAN: Já už jsem tak línej, že v momentě, kdy můj traxxasí motor ztratil výkon, tak jsem ani nevytahoval ten novej, co tu mám na výměnu, ale jen jsem odmontoval přední kardan, aby to mohlo hrabat a hotovo... ;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: hm, kdz vidim jak je toho malo tak se mi do kompletni rozborky a zborky osminy chce jeste mnohem min.... :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak konecne volnej vikend a ja se s chuti vrhnu na erevo "after demolition" full service.

    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: jj, taky jsem cekal vic, ale je to vcelku ok.
    RC Store - RC modely, RC náhradní díly, tuning, Traxxas, ProLine, Fastrax, Axial, RPM, FTX, Carisma, Integy, Hot racing, RPM Racing
    http://www.rc-store.cz/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: ty jo to je bozi, ty ceny jsou parada. 441 za sasi je nadhera
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: přesně . samozdřejmě že jsem to rozštípal. :/
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    PETJU: aha, osobně neznám. ;)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    PETJU: až tě omrzej sponky, tak na dviřka baterek suchej zip :))
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: na rc4x4 foru Rc Adventure dost v tomhle kritizovali, ze se dost hodnoti vzhled a pritom trate jsou koncipovany spis na crawlery a kdo se mori s vizualnima vychytavkama, tak pak si nechce auto roztriskat
    PETJU
    PETJU --- ---
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    PETJU: ? žadnyho neznam.
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: no ty překažky byly na ten muj autobus fakt moc. Ještě bez pořadnyho navijaku a v teamu ve dvou nic moc. Bylo spiš pro crowlery.. :/
    PETJU
    PETJU --- ---
    VINCENT: Kolo je nakonec ok - byl to nejakech chlup, ci co. Je jen ohnutej cep.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak to je komplet vycet.
    O vikendu se do toho pustim.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Traxxas 7135 TRA7135 NYA FR &R Bumper:1/16 E-Revo, Nárazníky E-Revo 1/16: 168 Kč
    Traxxas 7022 TRA7022 NYA Chassis:1/16 Slash,E-Revo, Základní plato podvozku 1/16: 441 Kč
    Traxxas 7037 TRA7037 FR&R SkidplateSet:1/16 SLH,Revo, Chrániče podvozku - sada 1/16: 302 Kč
    Traxxas 1834 TRA1834 Body Clips, Sponky pro uchyceni kastle E-Revo, Summit atd. 1/16: 70 Kč
    Traxxas 7015 TRA7015 FR &R Body Mnts:1/16SLH,Revo, Držáky nárazníků a karoserie E-Revo, Slash 4WD 1/16: 194 Kč
    Traxxas 7030 TRA7030 NYA FR Bulkhead (4):1/16 SLH,E-Revo, Přepážky, skříň diferenciálu 1/16: 202 Kč
    Traxxas 7021 TRA7021 NYA FR or R Susp Pin Set: 1/16, Čepy ramen náprav: 141 Kč
    RPM tuningové ložiskové domky pro Traxxas 1/16, černé. Náhrada za TRA7034: 322 Kč
    Traxxas 7121 TRA7121 NYA Wing Mnt Hardware:1/16E-Revo, Držáky zadního křídla E-REVO 1/16: 145 Kč
    Traxxas 7122 TRA7122 Wing 1/16 E-Revo Black / Decal Sheet, Zadní křídlo E-REVO 1/16: 173 Kč
    RPM Přední a zadní ramena pro Traxxas E-Revo 1/16 - černá. Jako TRA7131, TRA7132 Traxxas 7131 7132 :789 Kč
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: co ze si nedojel? Vidim u tebe ve vysledcich DNF
    PETJU
    PETJU --- ---
    KOVYEXE: Zdravim kolegu se Saabem ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam