• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    PETJU
    PETJU --- ---
    Jo, az dorazi novy dily tak budu odstrojovat a davat fotky.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    posli fotku toho prasklyho kola
    PETJU
    PETJU --- ---
    Bylo ta priserna rana. Zazmatkoval a plne rychlosti to slo pres obrubnik a vzduchem primo do zdi.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Koukam na to.. revo vydrzi hodne, tohle je ale fakt primej naraz. Urvat sasi? Ty dily jsou skoro neznicitelny, to musela byt teda prda.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SCHEEZE: tak jako ono kdyz nekomu pucis osminu, das ji na 30-50% tak i kdyby s tim delal cokoliv, tak tomu nic neudela

    aneb jak jsem vzal na beach buggynu, nahanel tam s ni asi deset malejch zapartu (resp oni nahaneli tu buggynu) a desne se po ni vrhali a maminky si libovaly jak budou deti unaveny... a pak prislo nevyhnutelne, jedna maminka si ke me sedla a zeptala se, kolik to auticko stoji... tak jsem ji to nastinil... tak bledou matku sprintujici pro svoje dite aby ty buggy neco neudelala jsem v zivote nevidel :)
    ale takovy dite ji fakt nic neudela i kdyby se na ni chtelo vozit
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KALIBAN: vždycky je lepší mít auto co můžeš někomu půjčit. Zrovna si jedno takové stavím, tak uvidíme kdy zapláču prvně. tipuji to na mladšího bratra :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: budiz to varovanim pro ostatni... nitro bych nejezdcovi nepujcil nikdy a maly revo jede o dost vic... ale elektry jsou super, udelas z toho sneka, nechas ho deset minut jezdit, pak muzes pridat.... a pak mas kamose s kterym jezdit pac si to koupit taky :-P
    PETJU
    PETJU --- ---
    Zadny priste nebude. Mel jsem chut ho na miste zabit.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Priste mu stahni plyn na tricetprocent...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak jsem pujcil revo kamosovi, kterej ho v maximalni rychlosti poslal do zdi, debil.

    Odneslo to zadni rameno:

    Prasklo sasi:



    A jako bonus ohnutej tlumic:

    To bude drahy..
    PETJU
    PETJU --- ---
    HONCKA: jj..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PETJU: tak to si porid wapku, mejt to ve vane je o ucpani odpadu, ze svyho auta po jizde klidne vysypu 0,5 kg bahna
    PETJU
    PETJU --- ---
    VINCENT: Zabahnim, vylestim. Ja mam rad hracky doma na policce, ne v garazi ;)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    PETJU: pneu: dobrety, s Dirt Hawg nemuzes slapnout vedle.
    Stock kridlo na revu je nejpevnejsi vec na svete hned po gumovejch panenkach s hawaiie, aby sis z toho reva neudelal lestidlo, je to stroj do bahna.
    PETJU
    PETJU --- ---
    To Revo je strasne bozi :)
    Lita to paradne. Objednal jsem jeste zadni RPM ramena, novy kola s obutim - http://www.rcsuperstore.com/Pro-Line-Mini-E-Revo-Dirt-Hawg-Tires-Titus-Wheels-p/pro107113.htm a novy zadni kridlo (carbon).
    Akorat jsem si pri jedne mensi nehode rozflakal jednu ze ctyr prednich LEDek :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: reknete nekdo ze se strasne nudite a udelate mi tohele z moji osminy.... me se do toho priserne nechce... protoze to bude do mrte, loziska od ultrazvukovy cisticky a tak.... ble... fakt se mi nechce
    PETJU
    PETJU --- ---
    Udrzba..

    VINCENT
    VINCENT --- ---
    PETJU: souhlas. Na nakupy se vykasli, samotny revo uz tak jak je je zabavny. Pokud by ses nudil, udelej ri rozborku a sborku, naradi k tomu mas :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: Od RPM jsou predni horni a spodni ramena + kameny. Na ty eloxovany hliniky uz jsem byl upozornen - plastovy vydrzi mnohem vic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam