• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: teda maji nejaky treningovy mod, kde to jezdi polovinu rychlosti, ale i to je na maly decko stejne moc, ja ho ucil od 4 roku jezdit s moji expedici, ta jezdi pri max rychlosti jako trosku rychlejsi chuze, ted to svoje zvlada tak do 10kmh
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: mel jsem akorat na chvili pujcenyho summita a ten mel akorat DR na zataceni
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONCKA: traxas nema ubirani plynu na vysilacce?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: ja to kupoval 5 letymu decku a tomu bych do ruky traxxas nedal, ono to ma strasnou vyhodu, ze na vysilacce mas DR na plyn, tak mu to muzu spomalit

    PAPAGEORGE: treba na Axial Wraith se dela komplet kovovej upgrade, jediny co tam zustanou jsou lexanovy dily a ty fakt neznicis zadnym stylem jezdeni, pokud nebudes projizdet ohnem
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: ja premyslim jak to rozvest... truggy ma obecne naprd pruchodnost terenem, je to rychly auto na drahu, tohle nebude ani rychly, ani to nebude mimo drahu moc prostupny.. tak na antukovy hriste mozna, to co dava honcka uz ma vetsi smysl do terenu,
    truggy se stejnosmernym motorem nepojede, nepujde predelat rozumne na lipolky,

    ale druhym dechem priznavam, ze za tri tisice me nenapada zadna rozumna alternativa, podle me za tri tisice to bude uplnej shit a radsi bych pridal a koupil neco mirne jetyho od traxxasu kde budes kvalitou,zabavou a dostupnosti dilu nekde uplne jinde...


    MADCAT: to je fakt strasne, ale strasne nadherny :)
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    MADCAT: me se tyhle potvory hrozne libej, ale pri mym stylu jezdeni bych potreboval komplet kovovy i s kastli :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kruci, tohle jsem neměl vidět...



    Je to sice originál Vaterra, a ještě po tuningu, ale.... slint..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: To vypadá v podstatě stejně, jako Feiyue Eagle 3, až na drobný detaily. Kterýžto auto si v recenzích celkem chválí, až na suchý tlumiče, auto pak trochu skáče. Ještě jsem zvažoval WLToys 12428, který je taky ze stejnýho ranku "desert buggy", což se mi celkem líbí, a který má prý některý detaily vyřešený trochu líp - myslím, že psali o nějakých převodech z kovu atd... že by jako mohlo dýl vydržet funkční, a jsou na to i díly (z číny samozřejmě).

    Samo že uvažuju o něčem levným, chtěl bych si jenom tak pojezdit, závodit mi netřeba. Krom toho když koupím jedno, hned hrozí, že budu kupovat druhý, kvůli klukovi.

    KALIBAN: Šak já si chcu hrát, tak proč ne...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: jestli chces neco levnyho, doporucuju tohle
    WLtoys K949 1/10 2.4GHz 4WD RC Climbing Short Course Truck RTR TRC-402220 - TinyDeal
    https://www.tinydeal.com/wltoys-k949-110-24ghz-4wd-rc-climbing-short-course-truck-rtr-p-151798.html
    koupil jsem to pro synka, jediny, co bych tomu vytknul jsou tlumice a ze u te 2 rychlostni prevodovky ty rychlosti nejsou moc rozdilne, ale to upravim vymenou kolecek v prevodovce, pasujou na to dily z vattery twin hammera. Chvalim dodanou rc soupravu, je na urovni cca flysky gt3b, kterou mam pro expedici.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: je to hracka, bude to uplne o nicem :)
    PAPAGEORGE
    PAPAGEORGE --- ---
    tak aspon jedna fotka ze zimniho Jestedu, popravde me to tam vic bavilo na snehu nez v lete :)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Co si o tom myslíte?

    Desert Truggy 4 - RC modely dronů, vrtulníků, aut, letadel, tanků a hraček | RCobchod.cz
    http://www.rcobchod.cz/produkty/desert-truggy-4-P45398.html?kategorie=6431
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kua to lita!
    RSZ
    RSZ --- ---
    MADCAT: takových baterek jsem měnil už hromadu (v hračkových kvadrokoptérách se kterými bojujeme v kanclu), když jsem tuhle brečel u číňana emailem, tak dokonce poslal 2 baterky zadax, ale i jinak to stojí pár korun. Ty nabíječky si nějak primitivně proud hlídají, nabíjím i z 2,1A tabletové nabíječky nebo powerbanky.,.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    MADCAT: Nektera PC maj klidne dvouamperove USB, takze pokud tam neni specifikace, tak jsi nic spatnyho neudelal. A hodne bych se divil, kdyby tam nebyl nabijeci svab co to hlida. Imho je to low cost smejd baterka...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    No offense. Ale 0,5 vs. 1 je dvojnasobek. To neni zanedbatelny rozdil :-) Kdyby mi nekdo pridal 500 na vyplate, asi se stestim nepotento, ale kdyby muj plat byl pouhych 500, budu za dvojnasob docela rad a bude to pro me velky rozdil v zivotni urovni.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: Prý je to nějaká standardní lipol baterie, akorát napevno zabudovaná, a není problém ji v případě potřeby vyměnit. Dokonce mi pán v obchodě, kde jsem to koupil (a reklamoval) říkal, co je to za kapacitu, ale zapomněl jsem to už. "Jinak než se má" myslíš jak? Jinej nabíjecí proud? V manuálu píšou buď o možnosti nabíjet z USB z PC, což je jestli se nepletu 0,5 A, anebo přímo z ovládání, kde je zespoda takovej krátkej káblík s koncovkou na nabití, ale tam proud myslím není ani uvedenej. Přišlo mně škoda si zbytečně plácat baterie z ovládání, a 1 A nebo 0,5 A, to jsem si říkal, že už nemůže tolik vadit... anebo třeba jo, že... No zkusím si někde sehnat 0,5 A síťovou nabíječku asi, ať je to bez rizika...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: ano, mohlo, nebo taky nemuselo, cert vi co v tom je za baterku... nicmene jen poznamenam, ze nabijet lipol jinak nez se ma pomerne casto konci v plamenech...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Klukovi jsem koupil 2.4 GHz micro car, a po poměrně krátké době tomu asi umřel vestavěnej li-pol akumulátor - napřed auto zlenivělo, a pak přestalo jezdit úplně. Uškodilo tomu, že jsem to nabíjel místo 0,5 A USB z PC 1 A z nabíječky na mobil? Nebo prostě smůla nebo nízká kvalita aku? Asi mi to vyreklamujou, ale abych věděl, jak se k tomu chovat příště...
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    cuz,
    dnes cca v 18:00 SEC začínají finálové jízdy 1:8 nitro buggy IFMAR Worlds v Las Vegas, zajimave to imho bude tak cca od 01:00

    rozpis rozjizdek: http://ifmar.liverc.com/results/?p=view_heat_sheet&id=402713

    live stream: http://live.liverc.com/
    PETJU
    PETJU --- ---
    Zadnej big deal. Jen lehce skubnul o obrubnik levym prednim.
    Grr!


    Uz jsem to vymenil.
    Nedela RPM vic, nez jen ramena, sakra?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam