• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    PETJU
    PETJU --- ---
    Draha hotova a povedla se. Je rychla, hodne technicky narocnych useku, rychly i vysoky skoky... no parada!
    Jeste nove nastrikame pneumatiky a nejaky useky krku na cerveno-bilo.

    Jo a Cobra zajeta. Absolutni spokojenost.




    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOVYEXE: Asi takhle, to nevím jak bych podlepil. Nebo jak to myslíš s tím "po barvě"?

    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Lexanky se taky po barvě podlepujou tejpou (McGaivrovkou) ;)
    ACID
    ACID --- ---
    SCHEEZE: proc zespodu? klidne z vrchu :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HONCKA: ne expedicnim modelu mozna ikdyz i tam bych se divil ze to neprdne. Nic proti, mas v zasade pravdu ale docela bych se zkusil podivat zeposdu na lexanovou kastli nejakeho zavodnika. :-P
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: jsem se prave divil, jinak ten samotnej lexan je mechanicky skoro neznicitelnej
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: aha. jsem nejak nestih že ma jit o buggy.. ty se delaj zamerne lexanovy.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: No, to není úplně přesný to slovo, cos použil :-) spadlo mi to asi ze třičtvrtě metru na asfalt střechou dolů, a praskla mi taková ta světelná rampa co je na střeše - to jedno světlo se teď dá promáčknout, případně by se dalo i ulomit, kdybych chtěl, že... Jinak to doposud drží dobře, kutálelo se to mockrát a nic neupadlo, tohle byl asi výjimečně tvrdej dopad. Tak až/jestli se to rozláme ještě víc, tak bych to chtěl nějak nahradit...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: akorat PSH je dost krehky a nevim jak to dlouho na buggine vydrzi, zvlast, kdyz psal, ze rozmrdal lexanovou strechu
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Je to nejběžnější stavební material na boudy. Je to vlasně tvrzenej polyestyren, takže při nahřátí (horkovzduška) je pěkně tvárnej. pouziva se i na lití těch kastlí . To jseou ty dražší ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOVYEXE: Hmm, zas novinka pro mě :-) Jak se s tím pracuje? To se normálně nastříhá, dá se to ohýbat, lakovat, lepit atd..? A rozdíl mezi tím ABS a PSH je jakej? PSH asi neznamená Peneři strýčka Homeboye..?? :-)
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Levněji než hlinik tě vyjde PSH , nebo ABS plasty. lepí se vteřiňakem, kupujou, když ne u vyrobce tak třeba tu: http://www.rc4x4-shop.cz/PSH-ABS-desky-c15_15_2.htm
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: je to delany cenove k ty vattere, tam tech 28 liber neni zas az tak moc. jinak ta kastle ty toyoty, co jsem pastoval stoji u nas 3400,-
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: Vida, další novinka pro mě - na lexan, anžto je pružnej, je třeba speciální barva :) Já žil v iluzi, že stačí naběhnout do prvního hornbachu a koupit tam první barevnej sprej, co mi přijde pod ruku, a je vyřešeno :). Nicméně já žádný estetický divy vyrábět nechcu, jde mi jen o to, že mi po pár pádech "na kotrbu" začíná praskat originál střecha na wltoys k949, tak si říkám, že až se to rozsype úplně, tak bych buď koupil nový čirý díly a hodil je do laku podle sebe, anebo druhá varianta je hliník, třeba takto to nevypadá úplně zle. A ty hliníkový panely by možná nemuselo být ani až tak složitý si vystřihnout sám z nějakýho plechu, aspoň za pár kaček to zkusit, a když se holt ukáže, že mám teda fakt jakože volšový ruky, a vypadá to spíš jak rat rod, tak holt koupit hotový, i když teda levný to není...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: Jestli chces mat, tak bych to nastrikal tou lexankou zvenku, mela by bejt matna, jiny barvy se ti budou asi odlupovat kvuli tomu, ze je lexan pruznej, jinak jeste ted je pekna kastle novyho Landcruiseru od Killerbody, ktera se hodi na SCX10
    http://www.killerbodyrc.com/page/prodetail.aspx?itemno=48601
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DANII_DP: Díky, to je vono. To je prostě strašně pěkný auto. Až budu velkej, tak si ho určitě musím koupit.

    Ještě se zeptám - ne tebe, všech: jsem tak někde pochytil, že lexanový karoserie - ty čirý, nenalakovaný, se lakujou zevnitř (je pravda?). Nicméně jak to udělat, když to člověk chce mít v matu? Zevnitř barvu, a zvenku nějakej matnej lak? Díky...
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    MADCAT: RC4WD Trail Finder 2 RTR w/Mojave Body Set
    VACA
    VACA --- ---
    MADCAT: Toyota Hilux, ale kdo a v jakych meritkach to dela pro modelarskej svet, tak to ti nepovim. Nevim..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Tady ty tři stejný vedle sebe - černej, zelenej a modrej - co je to za kastle?

    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak poradne zajeto a poladeno. Parada.
    Na Chodove jsme celej den makali na nove trati. Zitra se jeste dovalcuje, polozi se koberce, krky a hotovo. Na rychlych hopech to skace az nekolik metru daleko :)





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam