• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Mrknu se do toho o víkendu, říkám si, že by byla škoda, kdyby to to auto tak brzo vzdalo...třeba jenom je povolený nějaký to kolečko na hnací hřídeli - asi by tam měl být nějakej šroubek, když se dá rozebrat, že... Zatím to auto na mě působilo dobře, a dle popisu by kolečka v diferákách měly být dokonce kovový. Tak uvidíme...
    ACID
    ACID --- ---
    mluvim o difech
    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: pokud by to nahodou melo kulickac, coz je ale malo pravdepodobne, muze byt povoleny. Pokud to ma planetak, tipl bych oholene nektere ozubeni
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hmm, tak z auta viz MADCAT se nám stala předokolka - zadní kola nemají tah. Vše se točí volně, nic není přidřený, ve vzduchu se točí všechny čtyři, ale jak jim začnu klást odpor, tak to hned vzdají. Co to? Zadní dif v řiti? Středovej to zřejmě nemá, nevím - informaci nemůžu najít a ještě jsem to nerozebíral...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: tak to jo, jestli to mas pro decko a nechces to hned rozflakat, tak bych pridelal dr na plyn
    Add Dual Rates to a Transmitter's Channel: 8 Steps
    http://www.instructables.com/id/Add-dual-rates-to-a-channel-of-a-transmitter/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: Neujela mi nula - je to jak říká TEAPACK - velikostí klasický AA baterie, akorát Li-ion 3.7V. Vydrží to na ně jezdit klidně i 20 minut a je to malá motorová myš - jezdí to celkem rychle, a tím, jak je to relativně krátký a široký, tak je to občas složitý udržet to v přímým směru. Sice je to čtyřkolka, ale i tak stráví člověk většinu času bokem nebo zadkem napřed. První půlhodinu jsem strávil komandováním mladýho ať dává bacha na ten plyn a jezdí s hodně lehkým ukazováčkem, jinak budeme muset k PC objednat díly, který rozlámal, a který ale přijdou až ha HODNĚ dlouho :-). A je to teda konkrétně tohle. A koukám taky, že to teď mají v akci za polovinu ceny, no to nasere... :-/
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HONCKA: to není kapacita, ale označení pouzdra - DDLL0 - DD = průměr v mm, LL = délka v mm. nejčastěji se ale lipolky používají v pouzdru 18650, 14500 je myslím klasická AA baterie...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: co to je? A neujela ti v tech baterkach 0? Ze mam 7600mAH 7,4V a kdybych je dal vedle sebe, tak je to velky jak tohle auto :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nová radost pro kluka, tak snad to hned nezlikviduje. Konstrukce vypadá celkem bytelně, dokonce to má částečně kovový šasi. Jede to na dvě 14500 3.7V Li-Ion baterie. Nezávisle zavěšený kola, "tlumiče" sice jenom pružina, ale trochu to kompenzujou pěkný gumový kolečka. Líbí se mi to auto :-)

    PETJU
    PETJU --- ---
    Takhle jezdi expe Defici od TRX:
    Take the Path Less Traveled | Traxxas TRX-4 Land Rover Defender
    https://www.youtube.com/watch?v=tetLWsFrZGQ&feature=em-uploademail
    PETJU
    PETJU --- ---
    DUALCHANNEL: Cece, mozna bych neco takovyho nasel, mrknu se. Kdyztak se mi ozvi do posty..
    PETJU
    PETJU --- ---
    DANII_DP: OK :) Hned jak se k tomu dostanu..
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    Ahoj, nema nejaka dobra duse prevodovy kolo, jako je na obrazku, ale mensi (zubu cca 50-52, mam to v totalu, uz je nespocitam)... je to na HSP troian 1/16. asi by pasovalo i mensi vetsi s vhodnym pastorkem i z jineho auta. Mate, nebo nevite kam pro to po praze zajet? Diky moc

    http://www.mojerc.cz/...short-course-1-10-rally-monster/hsp-11164.html?virtuemart_manufacturer_id=13
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    jo spis kalibana se ptej, nebo davej sem :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: ok :) Chci poridit jednu special Losi. Sepisu to do PM kdyztak.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: btw klidne se me ptej na co te napadne, nazavodeno s osminama mam docela dost :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    @DANII: Jakou Losinu jezdis? Potreboval bych konzultaci, pls..
    PETJU
    PETJU --- ---
    ACID: Mas recht, ted na to koukam. Je to tenkej bilej finis.
    ACID
    ACID --- ---
    PETJU: obavam se, ze to je nesmysl, lexan je pruzny a pokud bys na to strikl tvrdy lak, tak popraska a opada.. na lexan se naopak pouzivaji pruzne laky. A bilou se kastle finisuji, jelikoz pri strikani kastle zevnitr se postupuje od nejtmavsi po nejsvetlejsi - bilou.
    PETJU
    PETJU --- ---
    BTW, kdyby nekdo chtel silenou vec na blbnuti, tak pustim svoje velky, silene potuneny, velky a stridavy E-REVO.
    Nejak jsem propadnul zavodeni a chci ted spise zavodni stroje. Necham za velice slusnou cenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam