• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    PETJU
    PETJU --- ---
    Byl jsem potrenovat a otestovat novy nastaveni. Lita krasne.



    PETJU
    PETJU --- ---
    Cobra dostala novej prijimac a regl + lepsi ulozeni kol. Lita naprosto famozne! Tesim se na zavody.

    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: SOLD.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: vyfot to vsechno prosim, zkusim se poptat
    PETJU
    PETJU --- ---
    Necham svoje vytuneny velky erevo za 15k. Se vsim vsudy. Koupil jsem Losinu :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Dneska trenink, zitra zavody. Sry za kvalitu, natacel jsem FHD 60FPS, ale nejak se to zesralo pri uploadu.

    https://www.facebook.com/RcKOpatov/posts/871563449663967

    Kazdopadne super pojezdeni, trat se nam povedla fest.
    Jo a zbytek zavodniku je v dobe nataceni za tribunou - opekali se burty :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hmm, aku s PCB asi nebude pro RC auto to pravý vořechový. Jsem klukovi koupil do toho autíčka pár rezervních 14500 Li-Ion článků s ochranou, a když jedu "kochačku", tak dobrý, ale jak na to šlápnu, tak to ochrana odpojí a stojím. Mno, chybama se člověk učí :-D.
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    ještě ze Zimní etapy .)

    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    noční servis před další etapou ... resp. nudím se v práci.)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to velky kolo vpravo, ozubeny, to je to ve kterym je vevnitr zacvakla ta osicka o ktery jsem mluvil
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: Ty čtyři křížový šroubky jsem samozřejmě vyšroubovaný měl - měl jsem to rozpůlený, díval jsem se dovnitř, a bylo to tam jako nový. Ty unašeče zkusím teda vyndat, mrknu se na to ještě jednou.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    to se bude blbe popisovat....
    normalne to funguje tak, ze na konci toho unasece kterej kouka ven uvnitr v difu je osicka
    ta osicka presne zapada do jednoho z tech malejch kolecek
    ale da se z toho unasece vyndat

    abys dostal ten unasec ven, tak musis vyklepat ty kolecka a vytahnotu osicku.
    podle toho co popisujes bych rekl, ze tam tahle osicka je ulomena, odrena, vypadla, whatever, proste kdyz tocis tim unasecem, tak se netocej ty kolecka uvnitr
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: vidim tam krizovy sroubky, skus je vysroubovat, treba to pujde rozebrat
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ACID: To se dá vytáhnout? Ani jsem nezkoušel, myslel jsem, že je to tam nějak nalisovaný a nejde to, když se to navíc i přímo s tím prodává jako díl. Teda - trochu jsem za to ze zvědavosti samozřejmě tahal, ale jenom decentně, abych něco nedoprasil :-). Zkusím teda ještě jednou, no...
    ACID
    ACID --- ---
    kdyz ty outrives vytahnes, jak vypadaji konce? foto idealne
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Tak jsem to teď večer rozebral, a potřebuju asi trochu poradit od zkušenějších: diferák sám je zřejmě v pořádku, resp. je jako novej, zuby jsou tam všechny, nepoškozený, mazivo uvnitř je taky, všechno funguje. Nicméně takový ty kalíšky, do kterých se zahakujou dogbones (jak se to řekne česky?), co z toho diffu trčí, se volně točí, a to by asi neměly..?? Přesněji teda jeden se točí úplně volně, druhej poté, co jsem to rozebral a všechno poutahoval, trochu klade odpor, ale nevýznamnej. Jsou to ty dvě protilehlý černý věci tady na tom obrázku:



    Předpokládám, že to se nějak utáhnout nebo jinak opravit nedá, a bude z toho novej diferák..?

    Mimochodem dif je fakt kovovej, akorát teda ty čtyři mrňavý planetový (?) kolečka jsou plastový. Nicméně jsou fakt jak nový, nic jim zatím není.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Mrknu se do toho o víkendu, říkám si, že by byla škoda, kdyby to to auto tak brzo vzdalo...třeba jenom je povolený nějaký to kolečko na hnací hřídeli - asi by tam měl být nějakej šroubek, když se dá rozebrat, že... Zatím to auto na mě působilo dobře, a dle popisu by kolečka v diferákách měly být dokonce kovový. Tak uvidíme...
    ACID
    ACID --- ---
    mluvim o difech
    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: pokud by to nahodou melo kulickac, coz je ale malo pravdepodobne, muze byt povoleny. Pokud to ma planetak, tipl bych oholene nektere ozubeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam