• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    MATT
    MATT --- ---
    pripadne
    AWESOME MUST HAVE RC TRUCK $65 - Feiyue FY-10 - 4WD 1/12 Scale! - TheRcSaylors
    https://www.youtube.com/watch?v=v0mQhe_l43Q


    ale pak jsem koukal na nejaky Traxxas a tak a jsou to krasny stroje. jen tedka proste nedokazu rict, jak moc by to synka (a potazmo i me) chytlo. daj se nekde ty auticka osahat, pojezdit si s nima. dokazu si predstavit, ze pocit z jizdy muze byt u ruznejch modelu diametralne odlisnej a dovedu si predstavit, ze by me i dokazalo presvedcit k vyssi investici.
    MATT
    MATT --- ---
    UNDERMEDIA: vcera jsem si to projizdel trochu vic a vetsina zajimave pusobicich nejni pod 50 USD..

    docela se mi libil KD Summit, ale ten uz je vyprodanej.
    KD-Summit S600/610 Big Foot 2.4G 1/24 RC Truggy RTR Car - Banggood.com
    https://www.youtube.com/watch?v=FLaS9Eo8YhU
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: čosi také? .. imho asi bude problém s náhradníma dílama mne napadá, bo čekat 2 měsíce po každem ježdění nicmoc ... záleží co od toho čekáš.)

    Top 10 Cheapest Chinese RC Car You Can Buy in 2017 / 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=Rl5tVsYJaA4
    MATT
    MATT --- ---
    myslite ze ma cenu resit nejaky auticka z aliexpresu kolem 20 dolaru? bude to mit aspon plynulou regulaci zataceni a plynu?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Byl jsem potrenovat a otestovat novy nastaveni. Lita krasne.



    PETJU
    PETJU --- ---
    Cobra dostala novej prijimac a regl + lepsi ulozeni kol. Lita naprosto famozne! Tesim se na zavody.

    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: SOLD.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PETJU: vyfot to vsechno prosim, zkusim se poptat
    PETJU
    PETJU --- ---
    Necham svoje vytuneny velky erevo za 15k. Se vsim vsudy. Koupil jsem Losinu :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Dneska trenink, zitra zavody. Sry za kvalitu, natacel jsem FHD 60FPS, ale nejak se to zesralo pri uploadu.

    https://www.facebook.com/RcKOpatov/posts/871563449663967

    Kazdopadne super pojezdeni, trat se nam povedla fest.
    Jo a zbytek zavodniku je v dobe nataceni za tribunou - opekali se burty :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hmm, aku s PCB asi nebude pro RC auto to pravý vořechový. Jsem klukovi koupil do toho autíčka pár rezervních 14500 Li-Ion článků s ochranou, a když jedu "kochačku", tak dobrý, ale jak na to šlápnu, tak to ochrana odpojí a stojím. Mno, chybama se člověk učí :-D.
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    ještě ze Zimní etapy .)

    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    noční servis před další etapou ... resp. nudím se v práci.)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to velky kolo vpravo, ozubeny, to je to ve kterym je vevnitr zacvakla ta osicka o ktery jsem mluvil
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: Ty čtyři křížový šroubky jsem samozřejmě vyšroubovaný měl - měl jsem to rozpůlený, díval jsem se dovnitř, a bylo to tam jako nový. Ty unašeče zkusím teda vyndat, mrknu se na to ještě jednou.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    to se bude blbe popisovat....
    normalne to funguje tak, ze na konci toho unasece kterej kouka ven uvnitr v difu je osicka
    ta osicka presne zapada do jednoho z tech malejch kolecek
    ale da se z toho unasece vyndat

    abys dostal ten unasec ven, tak musis vyklepat ty kolecka a vytahnotu osicku.
    podle toho co popisujes bych rekl, ze tam tahle osicka je ulomena, odrena, vypadla, whatever, proste kdyz tocis tim unasecem, tak se netocej ty kolecka uvnitr
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: vidim tam krizovy sroubky, skus je vysroubovat, treba to pujde rozebrat
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ACID: To se dá vytáhnout? Ani jsem nezkoušel, myslel jsem, že je to tam nějak nalisovaný a nejde to, když se to navíc i přímo s tím prodává jako díl. Teda - trochu jsem za to ze zvědavosti samozřejmě tahal, ale jenom decentně, abych něco nedoprasil :-). Zkusím teda ještě jednou, no...
    ACID
    ACID --- ---
    kdyz ty outrives vytahnes, jak vypadaji konce? foto idealne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam