• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: traxxas slash 4x4 1/16 ?
    nebo jsem jeste narazil na Axial Racing 1/18 Yeti Jr Rock Racer 4WD RTR, ale prijde mi, ze ma shitovy ovladani.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: prijd s konkretnima vecma, rekneme ti.. podle me je traxxas ta spravna volba
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kdysi jsem tu řešil totéž - auto pro kluka (dnes 6 let), a bylo mi myslím poraděno, ať koupím buď něco, co má možnost zpomalit, nebo nějakou expedici, která tak nějak z podstaty věci nejezdí moc rychle, a ty děcka to většinou celkem baví, když se s tím chodí na výlety - dá se to spojit třeba s "hledáním pokladů" - geocaching, atp. Akorát taková i ojetá expedice není nic úplně levnýho.
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: Losi, TLR, Thunder Tiger ...
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: jeste treba Tekno, Xray, Axial, AE, ...
    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: nema.

    Zatim se nejvic klonim koupit neco secondhandovyho z ebaye. Mate nekdo prehled v tech znackach, co brat a co ne? zaregistroval jsem Traxxas, Kyosho, Arrma, .. ?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATT: Má už nějaký skušenosti s něčím rychlejším (co jezdí aspoň 20kmh)? Jestli ne, tak bych doporučil něco, co jde spomalit, případně koupit nějaký pomalejší motor, jinak to hned rozfláká.
    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: bude mu deset


    VACA: jj asi mas pravdu. jeste koukam na US ebay, ze kamos obcas posila baliky..
    HONCKA
    HONCKA --- ---

    MATT: kolik je vůbec synkovi?
    VACA
    VACA --- ---
    MATT: No jeste to zvaz
    Zminena dostupnost dilu je vazne dulezita. Tim spis u levne ciny. Kdyz totiz budes jak tu nekdo psal cekat na soucastky dlouho (pokud vubec budou), a model tak bude vic v dilne nez se s nim jesdit, tak vas to se synkem akorat oba odradi..

    Znackovej model prodas, modelbazar je toho dukazem..
    Cinu v pripade neuspechu akorat hodis do kose.
    Znackovy ojetiny z druhy (nebo kdo vi kolikaty uz:) ruky bych se bal mene, nez cinskocinske ciny.
    A v pripade opetovne prodeje to nemusi bejt takova ztrata..
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    UNDERMEDIA: a za litr to pak prodas
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: ten Phoenix te nezaujal? imhos 5ti acu je 1800 fer nabidka ... solidni vybava, a znacka, 2wd je u prvniho auta na zkouseni urcite vyhoda kuli jednoduzsi udrzbe, dily dostupne, neco to projede i vydrzi ..no nemel jsem to ale mrkni po forech co je to zac, cena rozhoduje: az si to zkusis a chytne te to tak tech 30k posles presne tam kam chces.))


    stock.thundertiger.com/product/6572-F.html
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    MATT: ja by sem ti asi mohl prodat erevo, nemam na to cas
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem koukal na modelbazar.cz, ebay (nemeckej), aukro a bazos.cz a ty traxxas se moc neprodavaj, kdyz tak vestina jsou 1/8 s cenou nad 10k.

    doporucite jeste nejakej server, nebo znacku, po ktery se koukat? dik
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: za pulku az tretinu...
    radsi si kup od nekoho zap ulku az tretinu erevo ... nema smysl to mit novy
    MATT
    MATT --- ---
    a jak je to s prodejnosti tehlech veci? kdybych si treba koupil nejakej traxxas za 7kkc, za kolik ho poslu do sveta? (samozrejme kdyz ho nerozmlatim)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: kdyz prijdes s necim konkretnim , dej vedet
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: zrovna koukam ze o vikendu bude vystava v letnanech, ale zrovna jedu pryc :(


    UNDERMEDIA: njn, tu zkusenost s tim, ze setrit se nevyplati a zpetne jsem litoval, ze jsem nezainvestoval vic jsem prodelal mnohokrat, ale mam i opacny, kdy jsem se nadchnul, nakoupil a vlozil do supliku..


    jeste me napadlo, jestli byste nekdo v rychlosti dokazal shodnotit stav nejakejch stavebnic, jestli se to vyplati nebo to vyjde plus minus stejne. nejaky zakladni elektro-mechanicky dovednosti snad mam ;)
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: životnost do prvního urazu 4 minuty ... a pak do koše?

    KD Summit S600 Monster Truck Jumping Test 2
    https://www.youtube.com/watch?v=7aDLzsXaIs8


    dostupnost dílů je velmi dulezita ... zkušenost říka, že čím víc chce člověk na začátku ušetřit, tím víc ho to stojí ve finále ... ale rozumím tomu, že nevíš jak moc to bude kluka bavit (já už chodím jezdit sám a synkovo auto za 10 leží ve skříni ) ... tak že nejlepší je imho 2ruka kdy je k tomu i par vecí navíc a nestojí to majlant : http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/RC-Buggy-2WD-Thunder-Tiger/802619/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: kdyz si ji vycistsic slozis a rozlozis tak ti pucim osminu :))) jak jsem ji pred dvema rokama sundal z drahy tak ji mam...

    jinak nejlepe tohle osahat na nejakym modelhobby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam