• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: jj, akorat VXL znamena + $100
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: aha ty myslis nestridavy revo... sorry, ja nejak uz myslim v tech druhejch intencich.. jsou dve verze, jedna pomala, ta tvoje, tam bych asi sel do slashe, jedna pekelna, VXL? a tam bych sel do reva...
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: to je nejak jinak zprevodovany nez slash? mel jsem pocit, ze maj oba stejnej motor Titan 550. vlastne revo ma vetsi kola..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: to maly stridakovy erevo je straslive rychly a ma takovej ten WOW efekt kterej malokdo pochopi.. je ot naprosto sileny. a s tim co rikas, souhlasim, slash je vic onroad
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: vetsi peklo v jaky smyslu?
    me se vzhledove vic libi slash, ale revo mi prijde, ze by mohlo mit lepsi pruchodnost a lepsi stabilitu v zatackach. u sleshe me znejistujou ty maly kolecka ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: e-revo je vetsi peklo :)
    a vyuber to ktery se ti vic libi, je to velmi podobny, erevo bude lip skakat a bude stabilnejsi, slash je takovej vic realnej co se chovanim tyce

    ja bych si vzal revo
    MATT
    MATT --- ---
    klasickej ja, nikdy nerozhodlej... dokazal byste nekdo shrnout rozdil mezi e-revo 4wd a slash 4x4, oboje 1/16. daj se koupit novy na ebayi do $200. tady se prodavaj jetý kolem 6tis., tak v nejhorsim snad ani neprodelam.. ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jj ja myslim z zn ideal,
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: imho dobrá volba
    MATT
    MATT --- ---
    hele a co ten Traxxas Teton? maj ho v alze, tak bych ho mozna protlacil do firemnich financi ;))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: ten slash je fajn, bude to rychly... nicmene stahnout na vysilacce by to jit melo, aixal bude uz moc malej...
    MATT
    MATT --- ---
    KALIBAN: traxxas slash 4x4 1/16 ?
    nebo jsem jeste narazil na Axial Racing 1/18 Yeti Jr Rock Racer 4WD RTR, ale prijde mi, ze ma shitovy ovladani.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: prijd s konkretnima vecma, rekneme ti.. podle me je traxxas ta spravna volba
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kdysi jsem tu řešil totéž - auto pro kluka (dnes 6 let), a bylo mi myslím poraděno, ať koupím buď něco, co má možnost zpomalit, nebo nějakou expedici, která tak nějak z podstaty věci nejezdí moc rychle, a ty děcka to většinou celkem baví, když se s tím chodí na výlety - dá se to spojit třeba s "hledáním pokladů" - geocaching, atp. Akorát taková i ojetá expedice není nic úplně levnýho.
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: Losi, TLR, Thunder Tiger ...
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: jeste treba Tekno, Xray, Axial, AE, ...
    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: nema.

    Zatim se nejvic klonim koupit neco secondhandovyho z ebaye. Mate nekdo prehled v tech znackach, co brat a co ne? zaregistroval jsem Traxxas, Kyosho, Arrma, .. ?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATT: Má už nějaký skušenosti s něčím rychlejším (co jezdí aspoň 20kmh)? Jestli ne, tak bych doporučil něco, co jde spomalit, případně koupit nějaký pomalejší motor, jinak to hned rozfláká.
    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: bude mu deset


    VACA: jj asi mas pravdu. jeste koukam na US ebay, ze kamos obcas posila baliky..
    HONCKA
    HONCKA --- ---

    MATT: kolik je vůbec synkovi?
    VACA
    VACA --- ---
    MATT: No jeste to zvaz
    Zminena dostupnost dilu je vazne dulezita. Tim spis u levne ciny. Kdyz totiz budes jak tu nekdo psal cekat na soucastky dlouho (pokud vubec budou), a model tak bude vic v dilne nez se s nim jesdit, tak vas to se synkem akorat oba odradi..

    Znackovej model prodas, modelbazar je toho dukazem..
    Cinu v pripade neuspechu akorat hodis do kose.
    Znackovy ojetiny z druhy (nebo kdo vi kolikaty uz:) ruky bych se bal mene, nez cinskocinske ciny.
    A v pripade opetovne prodeje to nemusi bejt takova ztrata..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam