• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MICHAL_R: myslel jsem chemickou syntézu. nepamatuji si přesně, z čeho se to dělá. indol?
    Popřípadě najít rozumnou cestu extrakce z chrastic, těch je všude habaděj.
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    ONEHEART: Jaké "rozumné zdroje" máš konkrétně na mysli?
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    JAZZZ: jo, tahle látka by si zasloužila více chemiků schopných syntézy z rozumných zdrojů. Extrahovat to dokáže každej trouba.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ano cetl si to jinde a v souvislosti s pernikem.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: no už jsem od tebe někde něco takovýho četl, tak by mě zajímalo co tím myslíš, když přesahy odmítáš
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ja s temnotou nezacal.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: no bať. hele takže když mluvíš o temné straně síly, tak tím myslíš jenom temnou stránku člověka, nebo i něco co ho přesahuje?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ: cimze si myslis, zes mi slapnul na kuri oko? :P
    ale ok, ja nejsem napojen na sirsi vedomi, tak predpokladam, ze ses vis neco co ja ne :P
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    VYHULENY_UFO: musel ses ozvat, protoze jsem ti s tou temnou hlubinou slapnul na kuri oko, co?

    a co si pod takovym koncem sveta predstavujes? otevirani bran pekelnych, misto vody v rekach toxickou brecku a nebo ze ti nefunguje kreditka a neda se prihlasit na fejsbuk? konce nekterych svetu jsou realnejsi nez jine. nektere uz probehly, jine nas teprve cekaji :)
    CZECH23EKTOUR
    CZECH23EKTOUR --- ---
    2012 už bylo? mám doma sekt, který se chystám otevřít k té příležitosti, to už ho nebudu pít nikdy? Ne já počkám, až se začne počítat nanovo, teď to asi nemá cenu jak tak čtu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: jo, takze to byl tedy tvuj prvni konec sveta? :P
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, byla to čistě záležitost toho období před rokem 2012, hledal jsem něco čeho se chytit. bylo to užitečný k získání náhledu na tyhle satanistický srandy...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ok, takze patris mezi ty lidi co maji doma katastrofickej kalendar a doufaji, ze jednou ten konec sveta prijde. a kdyz neprisel ani v 2000, ani v 2012, tak urcite jednou musi prijit, idealne jeste za jejich zivota :P
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: já v to doufal
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ: verils, ze konec sveta nastane v roce 2012??? :P
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ONEHEART: to je ta stinna stranka lidske povahy. i do tehle temnoty DMT otvira dvere tem, kteri ji v sobe zivi a oni se pak DMT pravem boji, protoze presne v te hlubine budou travit zbytek vecnosti. ale stale doufam, ze treba DMT by mohlo dostatecnemu mnozstvi lidi pomoci uvedomit si co vlastne Zemi a i sami sobe delaji a k tomu bude treba ho udrzitelne produkovat.

    problematikou udrzitelneho rozvoje uz se zabyvam par let. zacatek bych pocital od jednoho silneho zazitku na palouku v lese. prsty jsem mel zaborene v mechu, dychal spolu s planetou a soucitil s ni. najednou mi docvakla spousta informaci o globalni ekonomice a celem produkcne-spotrebnim retezci, ktere jsem predtim neumel dat do souvislosti. uvedomil jsem si, ze pri soucasnem tempu rustu civilizaci zbyvaji maximalne desitky let a kolik to zpusobi utrpeni. pak jsem se rozplakal a omlouval se za celou tu absurdni technoplisen, ktera obrusta a dusi planetu. ji to sice boli, ale nakonec nas prezije, jestli se nenaucime chovat udrzitelne.
    znate karmajogu? od toho roku mam pocit ze muzu cerpat spoustu energie z toho, ze jako smysl sveho zivota, ktery bude ramovat moje kazdodenni kroky, si zvollim sluzbu a pomoc nasi spolecne matce. Zeme je jeden obrovsky meta-organismus :)

    kdyby to nekoho zajimalo, tak tady jsou k tomu nejake informace jak to exaktne uchopit
    Video Highlights | The Natural Step
    http://www.naturalstep.org/en/videos

    mozna ze prave vy to dokazete pochopit nejlepe ze soucasnych lidi. videli jste nekonecno a ted uz je to jen o tom ho umet spravne pouzit :)

    abych jen nekecal, tak ted na jare ve Valci sazim stromky. kdybyste meli chut, muzete se pridat. zrovna ted 17-18.4. tam miri nejeden psychonaut :)
    [ Sázíme ovocný sad ve Valči! / workshopworkshop / 27.3.2015 / CR - Karlovarsky kraj - Valeč v Čechách ]
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    When DMT Equals Killing the Environment - The Nexian
    http://the-nexian.me/home/knowledge/131-when-dmt-equals-killing-the-environment

    stinná stránka popularity DMT :-/
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICHAL_R: hahaha :) dmt s imao je legrace
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    MORRELLI: Ono to hodně záleží na technice vaporizace. Nejčastější chybou je podle mne to, že (1) toho lidi hodně spálí přímým kontaktem s plamenem (když nepoužívají vaporizér), nebo (2) to nezvládnou v plicích podržet dostatečně dlouho. Ale když se to provede dobře, tj. když je dobrá technika, tak 30mg obvykle stačí. S dobrým vaporizérem to pak lze natrénovat i tak, že se to všechno inhaluje jediným nádechem - to je pak taky docela zajímavá zkušenost...
    MORRELLI
    MORRELLI --- ---
    MICHAL_R: OK dík, 30 se mi zdálo málo, ale já jsem nějakej moc odolnej :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam