• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MEA
    MEA --- ---
    RND: ten rybízovej džus máš potvrzenej? to by bylo dobrý i zajímavý :), ten je moc dobrej .)))
    MEA
    MEA --- ---
    muchomůrek :) - oprava :)
    MEA
    MEA --- ---
    dohledávám, která z muchomůrkem stopro obsahuje bufotenin a teda žádná stopro info není potvrzená, tušíte někdo o nějakým odborným zdroji?
    ALWA
    ALWA --- ---
    neotravil jsem se, teda lethalně... to už bych za ty roky poznal. občas mě někdo vidí.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ALWA: s IMAO se muzes solidne otravit, i letalne.
    ALWA
    ALWA --- ---
    pamatuju si ze kdysi, že jsem dostal nějaký "pokyny" co před tripem resp. u mě před routou nejíst a nepít: 3 dny před kafe, snad i čokoládu... proč? víc si nepamatuju. routy bylo dost, ale ten zbytek asi stál za nic. nic z toho nebylo.
    "údajně" i samotná routa by měla bejt psychedelická v určitým množství, když ty semena jsou tak děsně tvrdý a čekat tři hidiny, jestli jo, nebo nee...
    RND
    RND --- ---
    TADEAS: To vypada jako dost dobry zdroj informaci. Dekuju.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    RND: The Ultimate Guide to DMT & Harmalas

    mas tam vypsany vsechny mozny kombinace uziti a davkovani (sekce 3.5), vcetne na zacatku uvodu do problematiky :)
    RND
    RND --- ---
    Taze je to Harmala nebo Yohimbin :)
    Mikes: Mr.Google moc nepomohl, proto jsem se ptal.
    Gladilaf: Dik, o tom vim.

    Mate nejake zkusenosti s oralnim uziti DMT?
    Pripadne nejake rady co do pomeru a davky? (a to jak DMT, tak pripadne rybizove dzusu, nebo harmaly...)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RND: anglicky google budet vedet, maoi nebo imao, i = inhibitor, mao = monoaminoxidasa.
    RND
    RND --- ---
    Nevite co vse je MAOI inhibitor?
    Rybizovy dzus..? Co jeste dalsiho to muze byt?
    DMT pry lze uzivat i oralne, ale je potreba pridat MAOI inhibitor.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    GLADILAF: jen tam jen par dobrych a kvalitnich prispevku, ale ty stoji za to.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    GLADILAF: normalne to vyfiltruj na dmt nexus. Vyfiltruji ti tam andela :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    vite co neni az tak vzacne na dmt? ze potkate andela nebo dokonce Hospodina :) (ne tohle neni muj pripad, potkal jsem ho bez dmt :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: drogy o tom uci jako o skromnosti.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCOURMIKES: no mam nejakou tuchu, stejne jako si dokazu vygooglit a vytridit, ze na tezbu bitcoinu uz 3 roky cpu/gpu nestaci a ze na drogy si holt musim vydelat jinak. ;0)
    to je ale v poradku, ze se snazis upoutat svymi googlimi znalostmi, nejsi jedinej avsak lide, kteri maji koule, umi priznat, ze neco nevedi a nedelaji pak chytry. ale jako raritni chlapec bys to mel z hodin nabozenstvi znat.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    VYHULENY_UFO: dobre, hlavne ze to vis ty jak to s temi nody TORu a agenty je.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCOURMIKES: nesupluj, protoze google umim pouzivat sam a navic umim i tridit informace, protoze preci jen se it venuju uz 30let, ktery mi vraci. blby je, ze o ty technologii vis jen to , co sis domyslel z googla.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    VYHULENY_UFO: nebudu ti suplovat google a cist za tebe clanky. FBI atd. provozuji TOR (nody).
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCOURMIKES: delam to tak vzdycky kdyz mam nekde suplovat google proste neco linknu z tech headlinu odpovidajicich moji syntaxi a samozrejme vzdy v podstate mam pravdu.

    mozna bys mel prestat fetovat a vratit se zpet k horicimu jezeru, slusny prebujely ego. protoze to k cemu ses priznal znamena jen to, ze si dalsi clovek, ktery si mysli, ze diky tomu, ze umi linkovat na google nebo wiki vsechno chape. ale tomu neni tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam