• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    ECHELON: Žáby Bufo Alvarius se při získávání této substance pouze odchytí, látka se extrahuje z jejich žláz zmacknutim a žába je pak vrácena do volné přírody. Extrakt se pak kouri ze sklenene dymky, tak aby nedoslo ke primemu kontaktu s ohnem. Staci jedno potahnuti.

    Bufo Alvarius | Bufo Alvarius: The Underground Secret
    http://www.bufoalvarius.com/bufo-alvarius/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ECHELON: udelas z ni smoothie. takhle to mladi narkoturiste dnes vyzaduji.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    PURPUREAL: treba tady report s octaviem

    Tried Bufo Alvarius today - First steps in Hyperspace - Welcome to the DMT-Nexus
    https://www.dmt-nexus.me/forum/default.aspx?g=posts&t=64587
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    KOCOURMIKES: moje rec, co dneska usetris na ceremoniich, za to si za dva roky koupis tech osviceni treba padesat.
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    GIRK: https://www.youtube.com/channel/UCeOkMPqwHS8_0zP241zkvqA/videos

    osobní zkušenost s nim nemam, takze jen muzu rikat, co jsem slysel a co jsem cetl na pozvánce na jeho retreat. kazdopadne poprvé mel bufo před 3 lety, takze tech zkusenosti ma urcite min. Octavio před 12
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PURPUREAL: tak snad najdeš někoho, kdo ti řekne přesně to, co si představuješ a očekáváš :-)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PURPUREAL: pouha distrakce od nakupu kryptomen
    PURPUREAL
    PURPUREAL --- ---
    No a jaky je to teda zazitek, to Bufo? Chtelo by to nejaky trip report, vazeni. Resi se tady film a ruzne drby, ale jeste nikdo poradne nenapsal, o cem ta ceremonie je.
    GIRK
    GIRK --- ---
    aby bylo jasno... nemyslim ze to Octavio dela spatne, ale cenu ma proste dvojnasobnou a je otazka jestli kdyby nejel takovej marketing, tak jestli by zaba ze Sonory vubec potrebovala ochranu ;)
    GIRK
    GIRK --- ---
    presne proto jsem se zucastnil obou, abych si na to udelal nazor...

    a neni to pravda... u Yanna dostala velkou davku a pak po cca 20 minutach si rekla o dalsi a dostala jeste vetsi... takze sama rikala ze to byly 2 zazitky... kazdy uplne jiny

    kdyz jsem se organizatoru u Octavia jen zminil o Yannovi, tak hned prisla lavina pomluv presne tohodle typu... a prej ze je to jen youtuber co si hraje na samana... tak jsem si schvalne srovnal co na youtube vlastne je a Yann na youtube prakticky vubec svoje ceremonie nepropague...
    zatimco Octavio... sexy cool HD video s Ritou na zelene louce bylo hned prvni co na me vylezlo..
    ECHELON
    ECHELON --- ---
    Ty žáby se teda jenom lížou, nebo před tím musí projít nějakou destruktivnější extrakcí?
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    GIRK: v kazde zemi je cena trosku jina, ja to absolvoval v zahranici. nic v cesku neporadam, takze netusim, jak je to u nas. Yann to dela uvnitř, coz imho není nejlepší setting a vzhledem k tomu, ze medicínu sam nesbira, ale kupuje, tak s ni setri a dava lidem malo, takze obvykle nezazijou to, co s Octaviem a kazda další sese během jednoho dne je za priplatek. s Octaviem si to za jednu cenu das klidne 5x za den
    PURPUREAL
    PURPUREAL --- ---
    GIRK: Rozhodujici je, zda kamaradka dosahla osviceni, a vyhla se tak alternative stravit 40 let v jeskyni, coz je pochopitelne opruz, do ktereho se nikdo nepohrne rad.

    Ja osobne bych za osviceni klidne tech tebou uvadenych 200 euro zaplatil. Mozna i 250 euro, po zrale uvaze - preci jenom, osviceni neroste na stromech, ani ho nenosi ropuchy po rybnikach. Pockat...
    GIRK
    GIRK --- ---
    JAXXE: zajimalo tech 150 euro...

    doprovazel jsem nedavno kamaradku k Octaviovi a vyslo ji to 200eur jemu a dalsich asi 1500czk organizatorum
    ---

    nasledne jsem doprovazel jinou kamaradku za Yannem, ktery dela take ceremonie a rekl si za to 3000czk a dle nejen meho nazoru odvedl minimalne stejne dobrou praci v daleko prijemnejsim prostredi
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JAXXE: mesianismus bude nesnesitelny...
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    seznam projekci na kveten...

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KOCOURMIKES: nic o mě nevíš, tak se zdrž těchto lživých komentářů, aby ses mi pak nemusel vyhýbat hrdino....jinak vtipný, že o fetu mluví někdo, kdo si rozjel schizofrenii užíváním ketaminu...
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    BUFO ALVARIUS - beseda se šamanem dr. Gerrym (9. 3. 2018)
    https://www.youtube.com/watch?v=CnsrguFX0fs&feature=youtu.be
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    E2E4: no to prave nikdo poradne nevi a proto ve filmu zminujeme jen obecne kontraindikace, které plati pro psychedelika nebo holotropni dychani obecne, coz je nam vycitano. koncentrace se lisi podle pohlavi a stari zaby. chce to poradny výzkum. tady jsou první zacatky:

    Rafael Lancelotta - Characterization Of Mystical Experiences By 5-MeO-DMT-Containing ToadBufotoxin
    https://www.youtube.com/watch?v=xtOiBiAL-K8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam