• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    VYHULENY_UFO: no prave
    ty si zjavne ten druhy pripad
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VYHULENY_UFO: to mi připomíná: "všichni na drogách skončili, jen my jsme na nich začali"
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    někomu to holt nedělá dobře...je fetování a fetování..."out of control" styl spíš bere než dává

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    duchovno z toho strika vsemi smery.

    jo, kde sou ty zlaty casy, kdy lidi zacinali s drogama na vysoky skole a ne v sesty tride na zakladce.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    "neni jak autorovi rict, ze se mi neco libi a neco ne"
    toto je solidny level LOL
    kontakt na martina w. balla nie je problem, ani na dalsich
    je na fb atd.
    ale tak v paleolite fb nebol, ani nyx btw
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: solidni level. jsem rad, ze mi potvrzujes ma pozorovani o uzivatelich psychedelik.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    VYHULENY_UFO: hlavne ze tebe dali
    ty spatne decko prijebane
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    podobny pripad je vypatlane ufo
    takisto zacne skakat prvy jak posledny zakomplexovany chuj
    ale na rozdiel od paleosmrada sa aspon nehra na spravnaka
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: koukam, tobe drogy k rozvoji vubec nepomohly. ale to je jasny, kde nic neni, tam ani drogy nedavaji.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    PALEONTOLOG: tu je tvoja ucta k ostatnym ty zebrak
    dufam ze ti chutia vlastne hovna
    [ PALEONTOLOG @ Klimaticka zmena // Time for hope is over. ]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG: pokud jsi nekdy videl, jak se pracuje s lidmi, nebo jsi s nimi sam pracoval, vis, ze mlacenim kladiva do hlavicky se to delat neda. Pokud filozofie cloveka neprivedla k ucte k ostatnim, pokore pred svetem, lasce k zivym bytostem, tak je to spatna filozofie a tak ten kus prace na dotycnyho stale jeste ceka.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOD3K: ano, je to nutne. Lupni si dmt at vis o cem je rec, drogy bez filozofickyho kontextu jsou k nicemu, podobne je na tom taky filozofie bez drog.
    Kazdej muze napsat knizku o cem chce a kdyz ma stesti, nekdo mu to vyda. A pri cteni ruznych uvah, vymyslu, fabulaci, logickych i nelogickych kotrmelcu, pravd i nepravd uz me sere, ze neni jak autorovi rict, ze se mi neco libi a neco ne. Tak jsem svoje cteni vymyslu omezil na mista, kde muzu autorovi podat zpetnou vazbu. On nemusi psat knihu, ja ji nemusim cist a presto se ja muzu nechat obohatit a stejne muzu cizi myslenky napadnout, doplnit, pritakat, cokoliv.
    On starsign se chova stejne bez rozdilu temat, ten ublizenej cert z krabicky vylitne kdykoliv a kdekoliv, zprudi jak muze a pak je jeste za chudinku. VizSTARSIGN, "nenecham si srat na hlavu". Jestli Te zajima, kam uzivani drog vest nema, je to mmj. tento pristup arogantnihi ublizenyho kokota. Pokid jsi nekdy videl, jak se pracuje s lidmi, kterym chce nekdo pomoct
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    KOD3K: no mna to nebavi, som uz velky, ale nenecham si srat na hlavu
    ja s Ballom tiez nesuhlasim vo vsetkom, ako je zrejme z toho doslovu .)
    nemas za co, poslem ti do spravy link na tu kniznicu co som nasiel, je tam napr. aj Tryptamine Palace, tu mam najradsej
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ: ta jednoducha pravidla se zkoumaji vedou, stavi se urychlovace... . ty pravidla neobjevis branim drog.
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    Opravdu je nutné abyste se tu hádali jak malí?

    STARSIGN: Mimochodem, knihu jsem přečetl jedním dechem, docela zajímavé čtení. Někde bych se s názory ztotožnil, jinde ne (dmt jsem ještě neměl šanci zkusit).

    STARSIGN: Knihu Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru mám rozjetou, taky libovka. Dík za tipy.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    VYHULENY_UFO: existuje empatie a existuje sada jednoduchych pravidel, ktera koduje jak funguje nas vesmir, ktery pri svem spontannim sebeusporadavani ziskava tzv emergentni vlastnosti (UTFG). nekdo tomu treba muze rikat buh, ale pokud mas potrebu si s nimi boha definovat jako jesitneho vousateho dedu sediciho na oblacku, tak se s nima muzes hadat a vyhrat internetovou paralympiadu ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARSIGN: what comes next ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam