• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LKNFYI: hele, ja na to bohuzel nemam vubec cas (mam moc prace, ktera vynasi mnohem vic ;), takze jen tak rekreacne..ale kdyz uz refreshuju, tak klikam na f5 hned jak se nacte stranka :)
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    _LEPIK_: pěkný, jak často refrešuješ? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Co je to? Portal 2?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    tak sem v rychlosti (sniping) koupil dalsi pozadi, tentokrate za 0.4e a je uncommon :)
    mrk? :)
    http://steamcommunity.com/id/lepik1938/
    jinak je to proste bug kvuli stejnemu jmenu, pry to brzo opravi..
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TOMAS3333: No jako "Market" už tam mám napsáno nějkou dobu a to jako je vono jo? Jsem čekal něco víc.
    Ten profil nevim, tam moc nekoukám. Ale vypadá jinak...už to neni tak šedo-šedý, tak asi dobře, no. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    N0NECZ: A ne, nejsem Ezeeho brácha....ale taky vás mám rád. :D
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GULAZ: Teď jsem pustil steam, napsal mi že mám nějaký 3 steam trading card beta a když jsem chtěl jednu aktivovat, tak mi napsalo, že už mám hru v library. Tak já to nechápu, tyvole.

    Jako tam furt někde ukazujou nějaký karty, nějaký nový GUI a různý přeházený profily a jak na tom všihni bohatnou s tím že to zachrání nejspíš i světovou ekonomiku a já nějak nepozoruju změnu a nevim co kde jako s tim. Už by radši měli vydat toho Halfa trojku, tyvoe. :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Twe clovek se tu chvilku nepodiva a BAAANG - my uz tady nekupujem hry. My uz je ted idlujem a menime karticky...whatta duck guys?! To si zas budu muset dostudovat...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: S tím, že každá karta bude prokliknutelná přímo do marketu. Např. tedy: http://steamcommunity.com/market/listings/753/SWAT
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Jinak, moje zcestná představa :D
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WIN_KLO: Tak tenhle web to dělá: http://backpack.tf/market
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    TOMAS3333: Tak obecně něco podobnýho dělá ITAD a steamprices.com. Akorát chápu, že se nejedná přímo o info z marketu.

    BTW, pro ty, co chtějí měnit 1:1 karty s botem: http://backpack.tf/cardswap
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WIN_KLO: zisti ci to neporusuje Terms of Service, tahat info z marketu a zobrazovat ho inde
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Ještě k tomu skriptu. Mám takovou představu Steam Trading Cards wiki. Jednalo by se o portál, kde bych mohl zjistit aktuální cenu za celou sadu (i foilovou). Jaké druhy smajlíků a wallpaperů existují a za kolik si je teď můžu koupit. Možná by se na reklamách dalo i něco málo vydělat. IMHO by na to chodilo hodně lidí. Ten market je na tohle děsně nepřehlednej.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    REVANREDEEMED: Jo, to by mě zajímalo: když si chci dát jiný pozadí (např. ty místo robůtků třeba nějaký TF2), zůstane mi pak to starý v inventáři?
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    FAJL: ty pozadí jdou taky vyměňovat?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    wilson za 1.6 eura :)
    a to jsem myslel, ze se mi za 1.2 neprodaji :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Když jsem dnes prodával ještě bráchovo karty a koukal jsem na vzrůst cen, říkal jsem si, že jsme asi měli s prodejem počkat a že ty badge asi nebudou zas tak uplně za levno... No co už, dopředu to člověk neodhadne nikdy.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: domnivam se ze tomu tak je, ostatne zacatek marketu se podezrele presne kryje s vynosem evropskeho soudu, ktery valve zavazuje umoznit prodej her..

    LET_ME_BE: viz odpoved vyse, proc by s tim meli it problem, proste bazar :) ale nevidim do licenci ofc..

    SHASHA_KRASTY: jednoznacne, vsechno ma svuj vyznam.. i kdyz teda na strelnici chodim casteji nez ty ;)

    FAJL: ja zvazoval support, kdyz mi nacpali background se stejnym jmenem misto karticky, ale pak sem si rek, ze uz jim urco nekdo psal, ono se to tam objevovalo vicekrate :)

    a vubec, kdyz uz pisete o svem profilu, tak hazejte linky, at se to nemusi hledats :)
    btw. od vcerejska sly ceny docela nahoru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam