• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA:
    MICA:
    FALCO:

    To máš těžký: Když nic neudělají, budou jim ti samí čuráci nadávat, že jim nějakej rusák ukradl itemy. Když něco udělají, tak jim nadávají, že "och, bože, patnáct dní po reinstalaci nemůžu prodávat!"

    MICA
    MICA --- ---
    To si ty čůráci dělaj prdel, ne?
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    LKNFYI: dodal bych, ze si to nastavuje distributor, takze nektery x-packy jako gifty kupovat jde..namatkou treba chaos engine :) nutno nicmene vyzkouset, jinak se neda zjistit, neni nikde uvedeno..
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Dik za info - je to pro me novinka. Kdybych to vedel, nepridaval bych si deset vterin predtim tu gamesu do library, ale do inventare...priste budeme chytrejsi, drahousku!
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    JAACOB: jakmile uz vlastnis hru (mas ji pridanou v knihovne), nedovoli ti to koupit 4-pack..
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Vypada to, ze single item se koupit da, ale fourpack mi prodat nechteji.. :/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Hele traderi. Mozna delam neco spatne, ale dneska jsem ten God mode nafasoval z fourpacku od BODa a chtel jsem koupit jeste jeden 4pack pro kumpany, ale steam me prekvapil s hlaskou, ze to muzu koupit jedine jako gift a zaroven mi disablnul "purchase as gift" ... delam neco spatne nebo to maji pokazene?
    MICA
    MICA --- ---
    ALCATOR: Prodávám TF2 itemy za peníze přes PayPal
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICA: Co že se ti to přesně stalo? Steam ti něco zablokoval / sebral z účtu?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    MICA: no podle me se tomu branit moc nemuzes, paypal je riskantni...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: však on to taky každej jednou říkat bude...
    MICA
    MICA --- ---
    PRAASHEK: To by mohl říct každej! :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICA: podle mě stačí vybombardovat izrael a přilehlé oblasti
    MICA
    MICA --- ---
    JANOS: Majitel PayPal účtu nahlásí tu platbu jako neoprávněnou, např. že došlo k odcizení jeho účtu apod.
    JANOS
    JANOS --- ---
    _LEPIK_: K cemu je takove clenstvi? Pak te budou prudit looseri jeste vic, ne? :)


    MICA: Jak vznikne takovy chargeback?
    MICA
    MICA --- ---
    Heh, tak hlásím první PayPal chargeback, naštěstí jenom za 9.10€. Má někdo zkušenosti s tim jak se proti tomu bránit?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    accept ignore
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    added:
    LOST PLANET® 3
    Sid Meier’s Ace Patrol

    MICA
    MICA --- ---
    chichi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zasraní automatičtí špekulanti! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam