• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    nekdy je to vytvareni odznacku docela zabava - tohle je treba moc hezkej nazev odznaku hry .. si ji snad i zahraju :o)

    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PLANTAZNIK: a co nabizis?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nejakou dobu jsem se neprihlasil, ale jak zacal Sale tak ano. Chci tradeovat, kdyz tu nahle:
    You have logged in from a new device. In order to protect the items in your inventory, you will be unable to trade from this device for 7 days. O.o
    PLANTAZNIK
    PLANTAZNIK --- ---
    nekdo csgo na vymenu(ja chcu csgo)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KYRBI: CS:GO prodané.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Přišla mi další věc, Intel i7 4770 a k ní další hry, o které nemám zájem a rád bych prodal.

    CS:GO (Steam)
    World of Tanks ($108 worth of content)
    FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn + 30 days gametime
    GRID Autosport (Steam)
    LEGO® Minifigures Online ($18 worth of content)

    Nemám zájem o jinší hry, jen peníze na účet/paypal. :)
    DEUSOPTIM
    DEUSOPTIM --- ---
    vyměním Interstellar Marines,PAYDAY™ The Heist,ORION: Prelude steam gifts za jiné hry...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Ahoj, koupil jsem si Asus Strix GTX 960 a dostal jsem k ní kupón na Batman™: Arkham Knight. O hru nemám zájem, takže bych ji rád prodal, pokud je nějaký zájemce, tak pište. Nemám zájem o jinší hry, chci peníze na účet/paypal. :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Devs Speak Out on Steam Refunds
    https://www.youtube.com/watch?v=cPUToCNq-iA
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    HADIAK: Tak si ji místo toho offline stáhneš a koupíš na Steamu. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KYRBI: sa neda, ked si offline :)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    JANOS: Není jednodušší si to prostě stáhnout z torrentu?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    JANOS: Pokud to stihnes do 14 dnu :-) Holt jak jsem jsem rekl, vychcanci se vzdy najdou a kladivo by na ne melo dopadnout se vsi silou.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    offline, lol
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JANOS: no ale to nebudes mat achievy!!11!
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    JANOS: On někdo na Steamu hraje hry?
    JANOS
    JANOS --- ---
    RAPTORCZ: Koupim si 10 her, nainstaluju, offline mod, vytahnu ethernet. Az hry dohraju, pocitac NAFORMATUJU a pozadam o refund. Opruz s reinstallem windows za usetrencyh $500 stoji, ne?
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    No podle me je reseni jednoduche. Ve chvili, kdy pustis steam, tak se provede sync. Pak uz je easy zjistit, zes hru hral x hodin a pozadals o refund. A pak se dej vule Bozi. Moc dobre nelze dlouhodobe byt offline, protoze takto se udela pouze 1 refund a konec.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEUSOPTIM: No sorry, ale to tě jako potenciální zneužití nenapadlo hned? Pokud vim tak to tady nikdo nedělá, ale taky by mě zajímalo jak to maj pořešený, protože NĚKDO to určitě zkoušet bude.
    JANOS
    JANOS --- ---
    DEUSOPTIM: Cely muj prispevek mel byt dotazem aby bylo jasno. O zadny refund jsem nezadal a ani neplanuju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam