• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    MYKEZ: V tomhle případě je "Minimal Wear" více raritní než "Factory New", teda doufám :D
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MICA: Proč to tady ukazuje 1950$ když např. tady http://csgo.steamanalyst.com/id/120668 vidím okolo 300$?
    MICA
    MICA --- ---
    O bože, ono to vyšlo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    MICA: a muzes jich koupit vic, nebo jen jednu? mam nejake wallet funds, takze premyslim, kam to ulit.. chapu dobre, ze levnejsi nez tech 99c by to byt nemelo? protoze klidne pockam rok a pak idealne prodam s drobnym ziskem az budu potrebovat..
    MICA
    MICA --- ---
    Zrovna náhodou mi to nabídlo, takže potencial na zhodnoceni nic moc

    MICA
    MICA --- ---
    _LEPIK_: Community Stickers Series - These stickers may be randomly offered for sale directly from the in-game menu.
    Takže jejich cenu kompenzuje to, že náhodný uživatelé maj možnost koupit nálepky za fixní cenu (myslim, že to bylo 0.99 euro nebo tak)
    Některý nálepky maj ale takovou poptávku, že jejich cena je stabilně poměrně vysoko https://csgostash.com/stickers/community/Community+Stickers+Series+3

    Steam Community :: Guide :: Earn money via Steam Market!
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=568626188
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    libi se mi tato nalepka, vyzna se nekdo v tom, jak vznikaji a jaky maji nalepky potencial zhodnoceni?
    Steam Community Market :: Listings for Sticker | Drug War Veteran
    http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20%7C%20Drug%20War%20Veteran
    MICA
    MICA --- ---
    LOJZEE: Jedinej kdo opravdu vydělává jsou provozovatelé webů :) Škoda, že mám málo času a webařina je pro mě hroznej vopruz, jinak bych už nějaký takový šmelinářství taky provozoval.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: Tez nic, zatim mi padla jedna modra. Tak ja hraju CSGO vylozene jednou tydne na ten drop a abych neprisel o aim :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS: to bych byl rad, ale zatim jsem nic nezaznamenal. ale videl sem treba peknou fialovou jak nekomu padla na konci hry.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS: vetsinou pouzivam otaznik, to je "?" tohle :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nic to ale nemeni na tom, ze pres ten drop system pri rankupu ti muze padnout neco cenneho.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: Sorry, ja si vylozil ten tvuj komentar jako dotaz :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZELGARIS:
    MICA:

    ne, jsou ruzny weby jako csgopoker a steampoker, kde prodas nepotrebny skiny ze hry za valuty treba do pokru nebo do nejakejch losu nebo automatu a hrajes o to a za vyhru si ale pak zas muzes koupit skiny v ramci toho webu. ziskal jsem takhle dve cerveny a spoustu modrejch a fialovejch.
    MICA
    MICA --- ---
    LOJZEE: Phishingem leda tak :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LOJZEE: V CS:GO levelujes, pricemz 1x kazdy tyden pri rankupu ti muze padnout drop ve forme nejakeho skinu. Je tam mala sance, ze to bude nejaky vzacnejsi skin v ramci desitek EUR treba.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MICA: daji se ziskat i jinak, pres ty krabice to je zlodejina a troufalost :)
    MICA
    MICA --- ---
    MATEEJ: Kosmetická záležitost. Nabídka vs. poptávka dokáže zázraky :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MICA: A to jako herní silou, nebo je to jenom cenově strašně přefouknutá kosmetická záležitost? (Taktéž CS nehraju.)
    MICA
    MICA --- ---
    RAPTORCZ: Tyhle věci se získávaj odemykáním krabic klíčema (klíč stojí přes 2 eura), náhoda, že ti padnou z krabice je asi stejná jako, že vyhraješ ve sportce :)
    Cena věcí na obrázku je 1000~2000 euro za kus.
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    MICA: Sorry za blby dotaz (CS nehraju), ale tyhle veci nejak dropujou v CS a prodavaji se za takove ceny???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam