• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    KEIKIN: přijde na to, čemu říkáš čistá :) my se koupem ve Vltavě, na Slapské přehradě...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nemáte někdo tip na místo u řeky (čisté), kde se dá koupat s dětmi ? Někde ve střední Evropě ale ne zas daleko..
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    SEVERINE: nám se stalo něco podobného na toboganu..chlap jel s malým vždycky pomalu,jednou to trochu "rozjel",dole povídá to byl šupec,jak jsme jeli..malý neřval,ale bylo to naposled,co šel na tobogan! :(
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUCUBIS: muž jel se synem (kanoe) v roce a třičtvrtě (na den) a pak ve dvou a třičtvrtě (na tři dny) - to ale frajeřili, cvakli se (samozřejmě dítě hned vyloveno, vesta funguje) a kluk už na vodu nechce .. tak bacha na to.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    osobně bych vzala dítě na vodu v případě, že umí plavat....naše děti plavou od tří let, takže asi od těch tří....jasně, mají na lodi vestu, ale tomu já prostě nevěřím....
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LAURA: asi tak, olej na Berounce už bych si letos v létě lajsla, B budou dva roky.
    LAURA
    LAURA --- ---
    SUCUBIS: syna jsme na vodácký zájezd vzali v 10 měsících, ale na loď nešel. Vždycky jel jen jeden z nás a druhý byl s dítětem na břehu. Na lodi jel poprvé loni v létě jak dvouletý a jeli jsme velmi klidnou část Berounky, naprostej volej. Já jsem jako malá jezdila na vodu každoročně od dvou let.
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    SUCUBIS: :) ja mam taky plan, keď sa pojde na vodu, oni niekam odplavaju, my sa presunieme vlakom alebo tak, no proste....stretneme sa potom v hospode u reky alebo tak...proste chapeš, nuda :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: sak ja bych si to ted taky nedovolila, ale premyslim od kolika let uz si to dovolit budeme moct, takhle nas ceka jen vyhlidka na jednodeni zabavu s hlidanim
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    SUCUBIS: neblázni :D to, že vie zadržať dych neznamená, že ti neodpláve, ako mne onehdá barel hehe, alebo veslo....... s takým malým by som si to nelajsla ani na rafte ani na ničom nikdy, never :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANNAWA:
    EVIANAIVE: ja prave si taky nejsem moc jista v kolika si to muzeme dovolit, i kdyby se jezy prenasely (a Vltava je dost leharo) a prdik se ucil na signal zadrzet dech, clovek nikdy nevi ze
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    SUCUBIS: ja to mužovi dovolím asi tak až od 6 rokov a na olejíček bez jezu. dva roky dozadu som sa s ním vyklopila ja a mali sme dosť problém, takže nevermore.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: tý jo, to bych se docela bála, pod stan klidně, do hor klidně, ale z vody mám respekt, ale já nejsem žádnej vodák. Jenže u vody je blbý, že když se vyklopíš, tak se lekneš a nadechneš, když na to nejsi zvyklý.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    v kolika letech by jste jeli s prckem na vodu ? upozornuju ze raft nepripada v uvahu, to je nuda
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: no bodejť, takhle na Šumavu jedině.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: my nějak poslední dobou jezdíme na šumavu dost často a úplně jsme přestali používat silnici na ČB....je hrozná....jezdíme přes příbram a strakonice a je to o 100% lepší !
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RENFRI: originální :)))
    MEDVED007: hmm, v Českém ráji jsem byla ještě jako těhotná - na podzim, mám to v užším výběru...
    PEPAZZ: naše v autě většinou spí, ale nechci to moc pokoušet :) navíc těžko říct, co bude v létě, žejo :)
    KATIA: to zní taky krásně :D Poděbrady jsou super, ale byla jsem tam zatím jen v zimě, určitě mám v plánu to napravit...
    PETATA: já miluju Šumavu, ale nenávidím tu silnici na jih, tak právě ještě váhám...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    VERONIKA22: na Barrandove je pry taky takova minizoo, ale presne kde bych se ti musela zeptat mamky, pry je to nejak nove udelane
    PETATA
    PETATA --- ---
    QUANTI: nasi Naty bude stejne jako vasi holcicce a planujeme Lipno (trosku dal), miluju Slapy, Jizni Cechy a v zari chceme do Chorvatska. Planu hodne, tak uvidime :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    VERONIKA22: chybi ti tam i zookoutek v chuchelskem haji, je to od reky kapanek do kopce ael o neco vetsi nez ta zbraslav.

    https://plus.google.com/111057379966022939098/about?hl=en
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    VERONIKA22: ještě tady:
    Občerstvení Vagon - Polnička
    http://www.vagonpolnicka.cz/uvod
    Není to tedy primárně o zvířatech, ale jsou tam taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam