• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: Berounku jsem taky chtěla navrhnout, i když s tím, že někdy je tak klidná, že je to až dřina, hlavně pod Berounem. Vltava je dobra někde, pro začátečníky, ale je tam fakt hodně lidí.
    PETATA
    PETATA --- ---
    TETA_JELENA: osobne bych se s detmi vyvarovala Vltave a jela bych radeji na Berounku
    nejdale jame zacinali v Chrastu u Plzne, ale kdyz chcete jet na vikend, tak bych zacala niz (muzu se ti pozdeji podivat na mapu)
    HANELA
    HANELA --- ---
    KATIA: ehm, špatně jsem to napsala...viděla jsem na obyčejném kole, ne na tomhle.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Chteli bysme jet na vodu s detmi a jelikoz jsme nevodaci, tak nemame moc predstavu, kam jet na vikend ci prodlouzeny vikend. poradite nam nejake trasy a kam se vydat?
    KATIA
    KATIA --- ---
    HANELA: v praxi jsem to neviděla, ale vypadá to dobře :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    EVIANAIVE: jsi dobrá, já vůbec nevěřím, že bych to utáhla na tom kole... to mě od vozíku úplně odradilo.
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: jsem zvědavá! bohužel, v poslední době jsem to fakt neviděla. z holandska si to taky pamatuju, ale tam většina lidí jezdí opravdu na klasickém kole, kde máš vysoko řidítka a jezdíš vzpřímeně, což podle mě dělá mnohem víc místa pro tu přední sedačku...
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    DRIZZT: no tak ja normálne vytiahnem croozer, zapnem na bajk a ideme - teda tak sa chystám voziť filipa do školky s obomi, martin je ešte troška na to malý, ale čoskoro ho tam posadím (my tu teda máme celkom hrozné cesty v dedine a okolí, takže vozík pohodlnejší ako dve sedačky)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    KATIA: Pak poreferuji. Mám zkušenost s oběma typy sedaček, mám tedy dojem, že to půjde (jiným to šlo, proč ne mně :-))
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    KATIA: to vyzerá perfektne
    HANELA
    HANELA --- ---
    KATIA: to je možné nějaké spešl kolo?
    Viděla jsem takhle kdysi jezdit na dovolené, ale přišlo mi, že je to těžké ns stabilitu?
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: jsem zvědavá, docela ráda bych viděla úspěšné řešení, ale přijde mi, že to nedáš, ono s tou přední sedačkou už se tak kroutíš, že ještě vyvažovat dítě vzadu...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    KATIA: To je kámen úrazu. Mám Meridu crosway 100 a nové teď neplánuji. Takže potřebuju sedačku s uchcením na spodní rámovou trubku. Kdyby nekdo hledal, asi půjde Rabbit.
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: jinak dopředu se normálně dá koupit taková ta sedačka, to bývala za nás, jenom trochu vylepšená, to zabere méně místa. ale i tak je to teda náročný s tím jet, má to máma na kole, chce to spíš klasické kolo s řidítkama vysoko...
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: tak ještě vychytat zídku na hřišti ;-) jako jít to musí, u nás takhle fakt děti všichni vozili, ale skoro si fakt myslím, že vzadu dítě sedělo jen na nosiči :-))
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    KATIA: Ano, starší (a jen o 4 kg těžší) půjde dozadu a pak mám v plánu naložit syna. Ale on je takový maminčin koblížek zvědavý, že se nebojím, že by prchnul. Ale kdyby na to došlo, dcera si ze zídky u domu nastoupí i sama a zapne se taky sama.
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: jenže větší dítě budeš spíš dávat dozadu, ne? ... asi bych teda nejdřív dávala tam a pak dopředu...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    KATIA: Tak dceři jsou 4, ta už je domluvitelná :-).
    KATIA
    KATIA --- ---
    DRIZZT: tenhle vozejček podle mě bude zvladatelnější než ten závěs za kolo, ale je to na rovinku, to je jasný. k nám je to ideál - děti, pes, nákup... a jedeš :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam