• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DANNY_OCEAN: No myslím, že to mají přizpůsobené, oba penziony jsou baby friendly a jezdí tam lidi i s miminama.. ale necpu, jen sdílím zkušenosti od druhých
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    KATIA: taky jsem přemejšlel nad touhle oblastí, našel jsem pěkný ubytování v Labské, což už je pak kousek
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    LADAVAZA: díky za info, ale malej by to na rolbě asi ještě nedal :)
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DANNY_OCEAN: Kamarádka byla v létě zde: http://www.apalucha.cz/cenik a druhá jede tuto zimu na doporučení sem http://www.penzion-permonik.cz/cenik. Akorát do Malé Úpy nedojedeš autem, vyzvedávají lidi na rolbách, skútrech
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    DANNY_OCEAN: Záleží, co preferuješ a za jakou cenu. Loni jsme byli tady http://www.pensionfamilia.cz/Default.aspx, je to v Harrachově ve městě hned vedle kostela. Pokoje jsou velké, mají vlastní malou koupelnu se záchodem a přebalovacím pultem, vaření je vlastní, kuchyň je společná pro celé patro (nahoře tuším tři pokoje, dole asi taky). V prvním patře je dětská herna, dětí tam byla spousta (v každém pokoji po dvou), postýlku nebo židličku pro mimina zapůjčí. Byli jsme celkem spokojeni, už jen pro dostupnost obchodu, restaurace apod., před domem je zahrada, která dětem třeba k odpolednímu vyřádění taky stačila. Ale třeba já osobně mám raději chalupy mimo město na samotách, někde nahoře v kopci...
    KATIA
    KATIA --- ---
    DANNY_OCEAN: nám se líbil bedrichov, osvětlený svah na sankovani
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Chtěl bych naplánovat menší zimní dovolenou na horách, nejlépe asi Krkonoše, máme dvě děti 3 leté a půl roční. Lyžování není priorita, spíš třeba sáňky a prostě ten pocit že jsme na horách. Nějaké typy? Děkuji
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    nalezeno na netu.
    létání s miminem v 50.letech. zřejmě nějaká utopická vize.
    matka vypadá dost vystresovaně, dítě taky slušně poulí oči (možná na tu letušku teda) :)

    DASHAN
    DASHAN --- ---
    Je to trošku mimo, ale zaujal mne onen článek:
    Školní výlet v mobilních časech • RESPEKT
    http://www.respekt.cz/tydenik/2014/25/skolni-vylet-v-mobilnich-casech
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: To je fakt, Riegrova stezka by tvoje děti mohla bavit, kus cesty vede ve stráni údolí, tj. hned vedle stezky sráz dolů do Jizery a v jednom místě je lávka uchycená ve skále přímo nad Jizerkou. Taky tam ještě letos budeme muset zajít.

    Jinak mě napadají taky jen samé skály - třeba okruh skalním bludištěm Kalich, není to sice žádný velký adrenalin, ale taky ne nuda. Nebo Drábské světničky a stezka k nim, jdeš v lese a vlastně po vrškách Příhrazských skal.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANELA: Riegrova stezka je super, pravda.
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: a co ta stezka po galerii okolo Jizery?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: letos jsme byli na slovensku, ale v Čechách jsou k mání jen různé skály ala prachovské atd atp.....ale jinak nic moc
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IBERIA: díky, takže šátek.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Jeste k te posazavske stezce: zpomnela jsem napsat, ze tam je naucna stezka s ruznymi interaktivnimi tabulemi pro deti (od mladsiho skolniho veku) a velka atrakce pro mou petiletou byla studanka s erarnim omlacenym malovanym hrnkem, muz kupodivu nemel nic proti, abychom se vsichni napili:) nikdo pak nemel ani behavku, ani opar, coz zase prislo divne me.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: napodobne, kdyz neco najdes, taky me to zajima.
    V Ceskem Svycarsku jste byli?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ANNAWA: ne, velkou cast cesty byste nesli. Je to fakt dost podobne tem Svatojanskym proudum, jen pesinky nad srazy nejsou tak uzke, ale porad je to skala nebo les.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: já bych uvítala spíš tip na něco podobně nebo i víc nebezpečného, takové to pusté šlapání děti nebaví, chce to nějaký adrenalin
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IBERIA: diky za tip, dá se to i s kočárkem? Terénním.
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: taky to tam mám ráda!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam