• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    LEF
    LEF --- ---
    VVENDY: znam bitov. ten u hraze ne. to není spatny, trochu dal.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    LEF: vranovska prehreda ma dva pekne kempy. Vyletu do okoli mnoho.
    KATIA
    KATIA --- ---
    LEF: kamarádi jezdí rádi na kemp Sedmihorky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ANNAWA: skvělý děkuju za info :) tak ted vim, ze to ma cenu vic nastudovat na vylet!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GRANTORINO: jsou tam všude asfaltky, ne frekventované, coz je v některých údolích jediná cesta. Občas terénní, co se s kočárkem dají, jen třeba u Poklicek jsou schody. Naštěstí novy, ale nahoru bych kočár vláčet nechtěla.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jiste ze tam bude silnice pro auta, tak to zrovna nechci
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREVE: ne asfaltová cesta jenom pro auta ale takova nejaka pesi, treba i sterk zkratka neco sjizdneho pro terenni kocarek...
    GREVE
    GREVE --- ---
    GRANTORINO: Opravdu se ptáš na to, jestli je v oblasti o rozloze 410 km2 nějaká asfaltová cesta?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOKOŘÍNSKO

    hele prosim vás poradte, dá se s terenním kočárkem na Kokořínsko na procházku?
    já jsem tam byla naposledy někdy v sedmnácti a sice jsme lezly po skalách, ale mám dojem, že tam jsou i asfaltový cesty?? aspon nekdo kolem tak jako oklikou...

    takovej šílenej nápad, že bychom tam vyrazili....
    LEF
    LEF --- ---
    nejake tipy kam po cechach (nebo i morave) jet na necely tyden pod stan? deti 4 a 7 let. predstavuju si koupani, nejyk hristatko pro deti, neco v okoli jako hrady skaly jine prirodni zajimavosti. diky
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LORAIN:
    "V Itálii jsme byli jak u Jadranu tak u Tyrhenského a Ligurského moře" - pls kde konkretne jste byli? Taky neco hledam ted na zari...

    EDERA:
    A proc ne sem? Se podel s ostatnima klidne :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Byl jste někdo v německém Legolandu? Máte doporučení na nějaké ubytování poblíž?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: A jaké?:-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: haha, my letos máme zarezervované na Rimini 3 noci....je to takový meziodpočinek na cestě odněkud někam....jsem na to zvědavá, když se řekne Rimini , tak mám dost vyhraněné představy :-)))
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: Dám Ti do pošty ódu na Rimini, vydrž.:-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: asi to tak dopadne.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: S takhle malejma dětma bych dala jednoznačně přednost Itálii kvůli plážím. Obrovské pískoviště s velmi pozvolným přístupem do moře je pro děti fakt ráj. J. se bude beztak hrabat spíš v mokrém písku, bude mít plavky a nevleze to všude o nic víc než písek na pískovišti.
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    YELENKA: nejsem masochista, to bych nikdy nepodnikla fuj!:)
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    YELENKA: to mi stačilo cestovanie MHD hodinu a pol s tromi prestupmi ...hento ...by som si nikdy...nikdy netrufla...ani s podstatne staršími :D klobuk dole.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Tak mam prave za sebou 26ti hodinovy let (+5 hodin cekani na let & zavazadla a cesta autem z letiste) s 8mi mesicni a skoro 2.5 letou, ktery jsem absolvovala uplne sama a pokud nekdo o necem takovem uvazujete, tak si nechte poradit a NIKDY nic takhle sileneho nedelejte!!!
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    nemate nahodou tip na nejaky velky dum na jihu chorvatska, kam se vejde az 7 rodin - u plaze pro mensi deti?
    nebo vicero bungalovu/komplex, ktery si muzeme pronajmout pristi rok?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam