• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    HANELA
    HANELA --- ---
    njn, je to z Prahy kousek, na lekce s instruktorem zn. Idelální :-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    EDERA: Ted musis mit velky stesti, abys zabookovala o vikendu hodinu s instruktorem. I pres tyden je o to prej dost boj. Neni to teda moje zkusenost, ale od znamych.
    EDERA
    EDERA --- ---
    DYNK: Fakt? Blondýna se tam učila před pár lety lyžovat a bývalo to tam úplně v pohodě. Jezdili jsme tam každý víkend na hodinu s instruktorem.
    DYNK
    DYNK --- ---
    IBERIA: kousek od Chotoune bydlim a kolik tam o vikendu miri aut je az neskutecny. Maji tan webkameru, tak si muzes udelat predstavu.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: koukám, že tam letos nově udělali pojízdný koberec, což je teda pro malé děti úplně super
    Vleky Chotouň - hlav. strana
    http://www.vlekychotoun.cz
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: díky, to jsem vůbec neslyšela. On ten víkendový mazec bude asi všude...

    RYBKA: to už ne, je to tam prima, ale už zbytečná motanice na jeden den, ale díky
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    IBERIA: Nevím, jestli je to ještě v kategorii dobře dostupné - Ski areál Hrabětice, sjezdovky různé úrovně, cvičné ski hřiště s lanem pro minilyžaře (vstup 50 za dítě na celý den, doprovod neplatí), parkování zadarmo přímo u sjezdovky, byli jsme tam v sobotu na Silvestra a lidí bylo dost, ale odsejpalo to, fronty snesitelný.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: my to máme nejblíž na Chotouň, což je u Jílového....pro malé děti fajn....dvojpoma (jakože dvě vedle sebe - rychlejší a pomalejší a vždycky jsou tam pomahači, kteří děti nahazují, když to neumí) u hlavní sjezdovky (taková louka) a vedle cvičný plac pro malé děti s lanem.....akorát o víkendu dost mazec, hodně lidí, ale jinak je to docela příjemné
    Monínec - no, dělají ze sebe víc než jsou....obtížnější sjezdovka, sedačková lanovka, ale reálně obvykle vysněží jen horní část, kde je ještě kotva a kdo chce sjet až dolů k sedačce, tak je to docela nepříjemný sjezd bahnitou cestou....ale to teď nebude....každopádně větší krpál než chotouň, chce to aspoň mírně pokročilého lyžaře....asi je tam i něco pro mrňata, ale já si toho teda nikdy nevšimla
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Doporucte mi, prosim, nejake sjezdovky dobre dostupne z Prahy? Pry je neco v Mnichovicich, na Moninci jsem nikdy nebyla... jeste neco? Jak to tam vypada s navstevnosti, asi sikeny naval, ze? Jedna se hlavne o lyzovani pro deti, cili nevyzadujeme zadnou prudkou nebo komplikovanou sjezdovku. Jedna lyzuje uz normalne, ale druha jeste neumi. Jednalo by se o jednodenni (asi sobotni) vyjezdy. Asi i Jested je docela dobre pristupny (byt dal, ale u dalnice), tam to znate?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MONI: v technickem ale pouze pro návštěvníky muzea, což je skoda.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: radsi normalni restauraci s detsky
    koutkem nez hernu plnou batolat
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONI: aha, tak to jsem nevěděla:-( škoda...
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: pozor, jestli myslíš oblíbenou dětskou kavárnu v Nové budově Národního muzea, tak ta byla před vánocemi uzavřena :-( viz http://www.kavarnamuzeum.cz/ Nově budou působit v Technickém muzeu a na Jungman. nám.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: primo v muzeu je podle me taky kavarna, kde se da jit s detmi.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Zas ne tak moc - metro Hlavák-Muzeum a Muzeum-Mírák. Což je sice s přestupem, ale praxí ověřeno, že pro mimopražské děti je metro obvykle samostatnou atrakcí, jezdící schody obzvlášť, takže přestup by nemusel vadit.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: tak to bych skoro radila tu budějárnu....z hlaváku je to metrem deset minut....to ty vinohrady budou dopravně větší vopruz
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: jj, asi vim,kterou myslis. Spis jde o to, ze segra s malym prijedou jen na odpoledne vlakem na hlavak, a to je branik uz trochu z ruky. Ten vinohradsky parlament bude nejlepsi
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: jeste me napadla malinka kavarna s hernou v Braniku, ale ty uz asi nebydliz pobliz, vid?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETATA: ok, diky!
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: ma
    pokud chcete do Parlamentu, tak bych sla do te mistnosti, jak je hlavni vchod a bar, co nejblize k tomu koutku, kdyz za vami budou chtit jit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam