• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    EDERA
    EDERA --- ---
    KATIA: Dík, bude se hodit. Mažoretky mají příští víkend v Poděbradech mistrovství republiky. Někde se najíst musím:-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: úžasný, díky!
    tak snad natrefíme na správný stánek, rybu bych si dala!
    vláček je pecka, z toho se oba srolují, jsou hrozní šotouši :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: restaurace např. sotto ponte, cafe oliver, parkcafe, obora... ted je prý dobrý i náš hostinec na kolonade, ale nebyla jsem. na dortiky cafe ritual. zmrzka na namesti... podél labe spíš střelnice než marina (ale ani jedno žádný zázrak), na soutoku chodíme do stánku na pstruha:-)
    chleby nejsou špatné, pro mě to ale s růstem už trochu ztratilo atmosféru, ta stará část je taková nahnacana. spíš bych doporučila ten výlet na soutok a ekocentrum huslík...
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: určitě nějaké gastro tipy :)
    kavárna, zmrzlina, restaurace... to je vždycky loterie

    stojí za to návštěva ZOO Chleby?
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: doporučuju - přes lávku do města (velké hřiště, výletní vláček, případně podél vody směr zámek parník). a pokud byste chtěli koupání v opravdu čisté vodě, tak druhé jezero, přístup od městské části Kluk, pak kus pěšky. zázemí 0. kdybys chtěla ještě nějaké lokální tipy, tak se ptej ;-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA:
    GERTRUDA:
    IBERIA:
    Díky, tak jsme vybrali Poděbrady. Bydlíme na druhé straně Prahy, takže Sloup už je pro nás fakt z ruky.

    Na Slapy hodně jezdíme v létě, i když tedy na Starou Živohošť

    U kempu nemám žádná zvláštní očekávání. Kolikrát jsme spali na tábořišti bez vody nebo klidně v lese :) Ale děti určitě ocení nějaké hřiště, což u toho jezera je

    Díky moc
    GERTRUDA
    GERTRUDA --- ---
    PETATA: Předloni jsme si užili super koupání v kempu ve Sloupu v Čechách.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: ATC Ždáň, ale podobně jako Katia, koupat se tam dá, ale kemp nic moc
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: v Poděbradech na Jezeře se už určitě dá koupat, ale nevím jestli je to zrovna peknej kemp...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    PETATA: V penzionu Klose jsme byli, jsou to dva roky. Bydleli jsme v novější budově. Sice jsme tenkrát byli ještě bezdětní, ale z ubytování a služeb jsme byli nadšení. :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    No a abych nevyšla ze cviku :)
    Hledáme kemp, kde by se už teď dalo koupat. Napadá vás něco?
    PETATA
    PETATA --- ---
    Ať se tu pořád jen neptám, tak bych ráda po krásném víkendu doporučila Kubovu Huť, jako skvělé
    na bydlení a výchozí bod na výlety. Byli jsme tedy ubytvání ve starší části (s hodně malými dětmi bych šla raději do té novější). Na zahradě trampolína, ohniště, sezení... u penzionu vedle volně k dispozici pískoviště a houpačka
    Pension Klose, Kubova Huť, Boubín - Šumava
    http://www.boubin.cz/klose/

    Při výletech po okolí mě velmi velmi zaujal penzion Ida. Připadala jsem si jak v ráji. Nádherná zahrada s hřistěm, jezírkem, v ohradě oečky, králící, morčata, želvy, ptáci ve voliéře.. všude lehátka, příjemní majitelé, kousek na vlak. Nádhera
    Penzion IDA
    http://www.penzion-ida.cz/

    A kdo hledá naopak ubytování ve městě, aby si mohl užít město třeba i po gastronomické stránce a obejít pivovar, kavárničky atd, tak doporučuji tyto apartmány. Mají na dvoře hřiště pro děti a přes dvůr i dvě místnosti určené dětem. Plus dole takový sklípek na posezení
    Apartmány A.Ša - Česká republika - Šumava | CK AŠa
    http://www.ckasa.eu/detail-zajezdu/apartmany-a-sa/61432a#tab-informace
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRAMIN: to nebývá problém ani v cestovce, v těch turistických destinacích toho taky je....my takhle byli v caorle a v podstatě většina nabídky byly apartmány, meli jsme i pračku, což bylo super. lze hledat tak i tak.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    INUSHKA: bydleni bych resila pres airbnb,protoze muzes sehnat cely apartman nebo byt. ja to na nedavne dovolene hodne ocenila, ze mame normalni zazemi.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    INUSHKA: my byli s dětmi v podobném věku na Rabu, což je hodně nahoře , tudíž blízko. bydleli jsme přímo v hotelu u písečné pláže, nicméně ubytování v soukromí je v okolí xy
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    INUSHKA: Možná jsem mimo téma, ale dceři na ekzém pomohla překvapivě víc Šumava než moře...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Jsem na přelomu druhého a třetího trimestru a uvažujeme, že bychom ještě před porodem (co jejdřív, samozřejmě) zkusili nějaké "last minute" moře. Raději asi autem, v letadle jsem nikdy nebyla a netroufám si to napoprvé testovat v takhle pokročilém těhotenství. Ne příliš daleko, abysme tu cestu zvládli. Máte někdo nějaký tip na příjemné místo a dostupné ubytování v soukromí nebo baby friendly penzionu? Velké hotelové resorty nechci.
    Děti 4,5 a a 21 měsíců. Jde nám hlavně o to moře, protože věříme, že by mohlo holkám pomoct na ekzém.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: dá se i jet na pevninu, ten trajekt jede chviličku, ale je to celkem vopruz se k němu dostat, čekat na něj, nalodit se, vylodit....je to strašný courák....nebo jede i trajekt na Krk, který je pěkný, ale ten jede docela dlouho
    nám to tehdy nevadilo, mladší měla rok a v zásadě nic moc jí nezajímalo a v autě v podstatě furt ječela, čili my v tu chvíli ani o nějaké velké cestování nestáli
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: taky jsem měla ten pocit. Je tam malé centrum, různé plazicky, ale v létě prý dost natriskano. My byli koncem září a to bylo tak akorát!
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: toho se prave bojim, ze se budeme nudit. V Recku jsme kazdy den nekde jinde, nabizi se tam spusta moznosti. Tady mi prijde, ze je vsechno zajimave od Raabu daleko.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: byli jsme na Rabu, když byly děti malé. měli jsme auto, ale tak nějak mi nepřišlo, že by tam bylo něco zázračného. Bydleli jsme u písčité pláže Lopar, byli jsme ve městě Rab a vím, že jsme autem vyjížděli na nejvyšší bod, odkud byl krásný výhled
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Neporadili byste, prosím, někdo místo, kde by se dal legálně v okolí Brandýsa/Boleslavi rozdělat oheň a upéct buřty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam