• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    MUXX
    MUXX --- ---
    MUXX: I kdyz ted si nejsem jistej - nektery je potreba zalit horkou vodou, ale jiny jsou opravdu samoohrivaci - http://www.quillcz.cz/...samoohrivaci-jidlo/voyager-vitcho-bolonske-spagety-285-g-samoohrivaci-jidlo
    MUXX
    MUXX --- ---
    Pak je jeste moznost koupit samoohrivaci jidlo :) treba tohle mi chutnalo http://www.adventuremenu.cz/en/shop/100-turkey-meat-with-onion/
    EDERA
    EDERA --- ---
    LENZIE: Bude to klasická Nyx odpověď, ale synovi jsem v jeho batolecím věku, v dobách, kdy restaurace fakt nebyly ani trochu child-friendly a ohřívání donesené stravy naprosto nehrozilo, prostě brala normální studenou svačinu (jakože ovoce, piškoty, jogurt apod.). Teplé jídlo holt dostal až doma večer. Podle mě na pořadí až tak nezáleží a už vůbec ne u batolete, které na výletě sedí v kočáře, nese se v krosně a nespotřebovává tolik energie, že by k tomu potřebovalo vydatný oběd.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BALAENA: tyjo, sama diteti obcas sklenicku na cestach nebo kdyz nestiham strcim, ale teda tohle mi prijde vrchol nechutnosti ..
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    LENZIE: klasicky masozel me dite vyzaduje taky teple, ale sni treba kuskus se zeleninou nebo "ryzovy salat" za studena.


    TRAMIN: slane kapsicky? to existuje? je to dobre? takhle napsany to zni docela desive, kdyz si predstavim srkat z kapsicky treba bolonske spagety :))
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LENZIE: Kupované skleničky mi dítko jí taktéž studené... C
    Co navařím já, tak dávám sem https://eshop.tescoma.cz/...31j-aesI4BEiQA7ivN-CetiycOrP_PP5dQ10ebA1xB6RlH6twFhR1OdPsbGjYaAg5F8P8HAQ V létě je to OK, ale v zimě to neudrží...tak pak prosím o ohřátí / doleju horkou vodou z termosky (záleží kam jdeme).

    Taky často jezdíme do přírody... :-D A dítě navíc ne vždy chce jíst tam, kde jíme my... :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    LENZIE: ja bych taky studeny obed nesnedla (mysleno jidlo urcene k teplemu obedu)
    nasim detem je nastesti jedno, kdy a jestli vubec neco tepleho na vylete dostanou, ale pro ty deti, co to fakt bez tepleho nedaji, je ta termoska super. Take jsem na to slysela chvalu, jeste tusim znacka Thermos
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LENZIE: mam nakoupene slane kapsicky. daji se strcit do horke vody, nezaberou misto, nerozbiji se
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    NIENNA: PETATA: GREVE: SAAYURI: Děkuji moc, teď už se "nebojím" vyrazit :) A termosku pořídíme (ta mě vůbec nenapadla...) - často jezdíme do přírody, kde jen tak na restauraci nenarazíme.
    TRAMIN: TORUVIEL: Bohužel, klasické jídlo mi studené nesní :/
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    LENZIE: Brala jsem skleničku a nic neohřívala :-) Dcera s tim neměla problém, že je to studené.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Tu termosku mame prave proto, ze to neji studeny, ani vlazny... musi to bejt teplejsi :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GREVE: to je fakt, ze zapominaji. a clovek se nemuze divit. jsou kuchyn a ne detsky koutek.

    obecne v civilizaci mikrovlnku najdes i volne k pouziti. v prirode bych se vzdycky hlasila. na druhou stranu, musi mit jednoznacne teply obed? kor v tom vedru tedka treba? ja mam vyhodu, mlada basti rajskou s testovinama klidne z lednice
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    LENZIE: Mame, kde maji mikrovlnky, tam to jde, staci pul minuty.
    Jinak ja mam doma termosku, ta je dobra, kdyz jsme v horach :)
    Skip Hop Zoo termoska na stravu s vidličkou | Krteček s.r.o.
    https://m.detskezbozi.com/...1j-aesI4BEiQA7ivN-NEme7kVCPUOeiqCTcke2sGgucAnA8eJtKibcVWlgcEaAibv8P8HAQ
    GREVE
    GREVE --- ---
    LENZIE: Vždycky ti to ohřejou, ale je třeba počítat s tím, že
    1. To bude moc horký (takže počítat s časem na ochlazení za doprovodu řevu hladového dítěte).
    2. V polovině případů na to prostě zapomenou, takže to pak musíš jít hledat do kuchyně nebo se připomínat.

    Obecně je lepší si vybrat nějakou klidnější restauraci, což je samozřejmě na výletě často problém.
    PETATA
    PETATA --- ---
    LENZIE: vzdycky mi vyhoveli a ohrali v mikrovlnce
    snad v jednom jedinem pripade, kdy slo spise o njake obcerstveni a nemeli mikrovlnku, mi prinesli vodni lazen a prihralo se to alespon v tom
    vubec se nestyd je pozadat, je to naprosti bezne :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LENZIE: Někde jsou na to přímo vybaveni (napadá mě ZOO Praha, některá obchodní centra), ale nikdy jsem s tím neměla problém - ohřáli mi to... jen trefit teplotu je většinou dost náročné...

    Když jsem měla, co jsem vařila sama, tak jsem ohřívala i tak, že jsem do programově dost hustého jídla dala horkou vodu z termosky...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Jdu s dotazem - syn má 9 měsíců. Vyrážíme s ním na výlety, ale momentálně nás limituje teplý oběd, který mu standardně ohřívám/vařím doma, takže vyrážíme až odpoledne. Chtěli bychom ale na delší výlet a tudíž vyjet dopoledne a vzít jídlo s sebou. Máte zkušenosti s ohřevem dětského jídla v restauracích?
    RYNA
    RYNA --- ---
    Nebyl jste prosím někdo s kočárkem v Rychlebských horách?
    Vidím, že celé hory jsou protkané sítí cyklostezek a vypadají velmi kolofriendly, možná až moc, tak nevím, zda tam vlastně nebude obyčejný turista s dítětem smeten cyklodavem...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ANNAWA: zkus mrknout http://www.mosquito.cz
    my jsme byli teda v chatce, ale stany jdou taky, a koupání píšou v areálu (byli jsme na konci října, nevyužili jsme)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ZEMINO: ve Vrbne je dobry camp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam