• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    LADY_MYSKA: mne se osvedcily toasty+zelenina a ovoce. Pak teple jidlo do termosky, takove te siroke, co muzes uzaver vyuzit jako misku na polevky. "Neco na chut" jsem zrusila, protoze pak neji normalni jidlo.
    No my jezdime cca4hod s prestupem, takze toho mam vic.
    PETATA
    PETATA --- ---
    LADY_MYSKA: krom toho, co pises...
    domaci musli tycinky, cookies, muffiny, kolac, jogurt/ pribinak
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LADY_MYSKA: nakrájené jablko vždy evergreen, pak buď obloženou housku, nebo na kousky domácí perník, v nouzi balený croissant/brumíka (já to nenávidím, ale děti občas vyžadujou...)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LADY_MYSKA: pro jaky vek? u nas kupovane kapsicky, ovoce v krabicce, voda. a pak se obcas prizivuje na mem jidle
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim vas, jake balite jidlo ci svacinky na cesty?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    VVENDY: trasa Praha Brno
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    LADY_MYSKA: zalezi na trase a casu jizdy. Kam se chystate?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jsou ted hodne obsazene vlaky a nebo se da zvladnout cesta bez mistenek?
    YELI
    YELI --- ---
    HABRENKA: Tak pak dej vědět, jaká byla cesta ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    YELI: jo, diky, bylo plno a tak mam dve mista v kinder kupe a dve vedle... to nejak dopadne :D
    ZEMINO: jo, golfky a obri batoh... tak snad to klapne :D
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    CALLUNA: www.penzion-mlyn.cz
    CALLUNA
    CALLUNA --- ---
    IBERIA: prosím, asi se nekde cestou ztratila linka / odkaz - mohla bys mi to poslat jeste jednou?
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HABRENKA: a budeš mit sebou kočár? Já jela regio zrovna tenhle týden a přijde mi to dětské kupe právě fajn, že dite se tam muže valet na koberci a nemusim ho pořád držet+si tam zajedu s kočárem, a muzu v nem uspat dite. Navíc je jen pro 6 osob a vy jste už 4, takže neotravujes případným brekotem moc lidi.
    Já teda druhé dite mám 8-mi lete, tak si v klidu zajdu i na záchod.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YELI: i kamkoliv jinam. je to plne porad, ale jak uz jsem psala - vidim tam casto pubertaky nez deti
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    CALLUNA: My byli zde, kdysi jsem to tu psala. Místo skvělé, zvířata, hřiště, rybník, les, zbytek dostažitelný autem. Jídlo bylo typicky české (čili pro mě nic moc), ale kvalitní. Byli jsme tam před čtyřmi lety. Jen je to lehce dál než požaduješ, což?
    CALLUNA
    CALLUNA --- ---
    Mohli byste mi doporučit nějaké rekreační místo v České Kanadě?

    Vhodné pro děti, teda umožňující krátké výlety do hvězdice, každý den jinam.
    S možností koupání v rybníce / nádrži / ...
    Blízko u lesa (do 750 m chůze) / v lese.
    S polopenzí nebo v dosahu hospody.

    Dětem je 2,5 roku a 3 měsíce.
    YELI
    YELI --- ---
    HABRENKA: Hlavně bacha, ty místa v dětském kupé jsou strašně brzo obsazeny. Kupovali jsme s měsíčním předstihem lístky, celý vlak prázdný, jen dětské kupé vybookovane. Ale teda do Popradu no.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    HABRENKA: Na cestě do Brna jsme seděly hned za dětským kinem v dětském vlaku (ČD). Bylo to super. Starší (5let) koukala na pohádky celou cestu a mladší (rok) si hrála u stolku... její místo mi tak zbylo - kino jsou schůdky u TV... :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUANTI: Praha Brno a zpet. hokus pokus.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: jak dlouhou a v jakou denní dobu? dětský kupé je fajn, co si tak pamatuju...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    vlakova porada... procetla jsem si nize, ale... jedu sama regiojetem se trema detma (1,3,5). kupe pro deti je sice sebevrazda, ale to nejmensi tam nemuzu nechat samotny... vymyslela jsem zatim akorat 1-2mista v kinderkupe a dve vedle proti sobe, aby sly spojit sedacky pro pripadneho vytuhlika... nejaky lepsi napad, jak takovou expedici prezit? znacka: "nejsem vubec cestovatel s detma"
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Stráž nad Nežárkou je ten zámek Emy Destinové.
    HOZYM
    HOZYM --- ---
    Ahoj, právě jsme se vrátili z krátké dovolené, pobyli jsme na Penzionu Kokořín a v Doksech na Hotelu Grand. Obě místa nabízí dětskou postýlku, dětské židličky, nočníky, stupátka, Grand má navíc opravdu obří dětskej koutek a venku supr pískoviště. Nevýhoda Grandu je, že je bez výtahu a kočárky se nezamykají, jen nechávají na recepci. Obě místa bych hodnotila jako baby friendly ( dcera 1 rok).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam