• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ZEMINO: prosim te, myslis tim zapecene a nebo jen veci v toustovem chlebu a la oblozena bageta?
    EDERA
    EDERA --- ---
    LADY_MYSKA: Jako kdekoliv jinde - hračky, knížky, kreslení, pustit pohádku na tabletu... S většíma (cca od 4-5 let) pak staré dobré osvědčené hry typu Myslím si věc nebo Slovní fotbal.
    LETUSE
    LETUSE --- ---
    mohli byste mi poradit jak zabavit rocni v asedacce na ceste do recka? mame v planu za den ujet treba 500km. diky
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HABRENKA: tak to date v klidu, v tom kupe jsou ještě sedačky pro děti a gaučik, takže si můžete sednout všichni, jednou jsme tam meli krabici s hračkami, tentokrát jen video, ale ja jsem ráda, že nemusím držet dite na kline.
    LADY_MYSKA: u nás jsou základ tousty
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jeste pri cestovanim vlakem, jak zabavujete male cestujici?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    VVENDY: je mi jasne, ze v pa a v ne se cestovat moc neda. Jeste uvidim, hlasi tropicke teploty na cely tyden.


    TRAMIN: vse do 10 let.


    QUANTI: ze zacatku naseho cestovani jsem mela vzdy nakrajenou papriku, okurek, cherry rajcata ( ta byla v celku), jabko. Namazane rohliky s maslem a sunkou/syrem.
    Sem tam i ceske buchty a nebo duetky/spicky
    A tak hledam inspiraci, co dalsiho by se dalo na celodenni vylety brat.
    Zatim jezdime po mestech, takze obed mame vzdy nejake menu. Jednou jsem se nechala ukecat, ze chceji do KFC a ve vysledku jim nechutnalo
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    LADY_MYSKA: tohle moc nejezdim, ale rekla bych, ze patek a nedele budou plnejsi. Jinak nemam tuseni.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LADY_MYSKA: nakrájené jablko vždy evergreen, pak buď obloženou housku, nebo na kousky domácí perník, v nouzi balený croissant/brumíka (já to nenávidím, ale děti občas vyžadujou...)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LADY_MYSKA: pro jaky vek? u nas kupovane kapsicky, ovoce v krabicce, voda. a pak se obcas prizivuje na mem jidle
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim vas, jake balite jidlo ci svacinky na cesty?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    VVENDY: trasa Praha Brno
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    LADY_MYSKA: zalezi na trase a casu jizdy. Kam se chystate?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jsou ted hodne obsazene vlaky a nebo se da zvladnout cesta bez mistenek?
    YELI
    YELI --- ---
    HABRENKA: Tak pak dej vědět, jaká byla cesta ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    YELI: jo, diky, bylo plno a tak mam dve mista v kinder kupe a dve vedle... to nejak dopadne :D
    ZEMINO: jo, golfky a obri batoh... tak snad to klapne :D
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    CALLUNA: www.penzion-mlyn.cz
    CALLUNA
    CALLUNA --- ---
    IBERIA: prosím, asi se nekde cestou ztratila linka / odkaz - mohla bys mi to poslat jeste jednou?
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HABRENKA: a budeš mit sebou kočár? Já jela regio zrovna tenhle týden a přijde mi to dětské kupe právě fajn, že dite se tam muže valet na koberci a nemusim ho pořád držet+si tam zajedu s kočárem, a muzu v nem uspat dite. Navíc je jen pro 6 osob a vy jste už 4, takže neotravujes případným brekotem moc lidi.
    Já teda druhé dite mám 8-mi lete, tak si v klidu zajdu i na záchod.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YELI: i kamkoliv jinam. je to plne porad, ale jak uz jsem psala - vidim tam casto pubertaky nez deti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam