• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Jak je na tom plzeňský dinopark ve srovnáním s tím na Harfě?
    A je to spolu se zoo na celý den?
    EDERA
    EDERA --- ---
    KATIA: Já tam rozhodně chci. Mantáky miluju od pobytu na Floridě a tohle je asi nejblíž, kde se dají zase vidět.
    KATIA
    KATIA --- ---
    EDERA: jsem věděla, že je chyba, že jsme tam nezajeli ;-)
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Na delfínech (i kapustňácích) jsme byli teď dva roky po sobě v akváriu v Janově. Taky rozhodně můžu doporučit.
    A ve Valencii mají vemi pěkné delfíní představení. A to je teda vůbec pěkné město pro děti. I když trochu z ruky.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Delfíny mají v ZOO v Norimberku. Ještě jsme nebyli, ale určitě to mám v plánu. Hlavně teda kvůli "mantákům" (manatee neboli kapustňák).
    tiergarten.nuernberg.de: Dolphin lagoon and manatees´ house
    http://tiergarten.nuernberg.de/en/discover/hoehepunkte/delphinlagune-und-manatihaus.html
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MARTIKK: ty maji nekde u Drazdan?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Mezinárodní noc pro netopýry 2017
    http://ceson.org/document/MNN_2017_prehled.pdf
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Nějaký tip pro děti, kluky 7 a 5, v Duchcově a okolí? Aspoň dobré hřiště. Jedeme tam na návštěvu, která pro ně bude asi dost nudná, tak ať z toho taky něco mají.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MARTIKK: ne, to je fakt malé
    MARTIKK
    MARTIKK --- ---
    KATIA: Tam nemají ty delfíny?
    KATIA
    KATIA --- ---
    MARTIKK: mně tam nepřišlo nic nestandardního, ale nějak speciálně se tom nevyznám, prostě menší akvárium...
    MARTIKK
    MARTIKK --- ---
    KATIA: Se bojím tohle podpořit. Na druhou stranu teď jsme byli v ZOO v Berlíně (mají tam pandy, ale s frontou, takže jsme je neviděli) a za příplatek je i mořský svět - tak jsme to rovnou koupili. Zoo, mě nenadchla, je děsně malá a drahá (včetně jídla, počítejte za rodinu že tam necháte přes €10, ale to aquarium nakonec bylo fajn...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    GASK slavi v nedeli vyroci zalozeni Jezuitske koleje a u toho pripravi pry pekny program pro deti:

    Jemná motorka: GASK
    http://jemnamotorka.blogspot.cz/2017/08/gask.html?m=1
    KATIA
    KATIA --- ---
    mořský svět teď na slevomatu
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: tyhle karty jsou super, hlavně se člověk dozví, co všechno je možné.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    Díky všem, určitě něco využiji.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LADAVAZA: my byli v alpách kousek odtamtud minulý týden a připadá mi, že je tam milion aktivit, které se dají dělat za jakéhokoliv počasí. My si teda koupili kartičku pro daný region, ve které byly zahrnuté různé atrakce, protože platit to samostatně by byla pálku. Tak se porozhlídni, jeslti u Vás taky něco takového není. Byli jsme s dětma na zámku (výborná interaktivní expozice, žádná nudná prohlídka), vlastně každý den jsme byli v jiných bazénech - solných, termálních... . Byli jsme v solném dole, ale tam teda takhle malé nepouští. Byli jsme v alpské botanické zahradě, jeli lodí po jezeře a plno dalších věcí.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    LADAVAZA: Akorat ten Redbull je tak max na hodinu, ale meli jsme v planu salzbursky vedecky muzeum :) to by mohlo 3,5 lety dite bavit :)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    LADAVAZA: toto nejsou zrovna rady do deště, ale shodou okolností jsme tam předloni byli (u Swarzersee - doporučuju výlet, pokud vám nebude lít) a s dětmi jsme uvízli na takovým fajn hřišti po cestě k St. Wolfgang (hledej pod heslem Rotes Kreuz Ortsstelle St. Wolfgang). Menší hřiště bylo i v centru St. Gilgen. Po jezeře jezdí výletní lodičky, ale při špatném počasí to taky není zrovna volba. Kamarádi, kteří tam byli před námi, si velmi pochvalovali nějaký bazén (aquapark) nedaleko, kde s úspěchem zabili deštivý den, ale nevím, kde přesně to bylo.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    STARDAY: Diky,kazdy tip dobry!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam