• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANNAWA: zmenili interier, ale zustala tak vzadu ta cast, ktera lze zavrit sklenenyma dverma a jsou tam hraci propriety a jidelni zidlicky. byla jsem tam pred nejakym casem s kamaradem na dennim menu, to bylo ok, docela to odsejpalo. dneska sme prisli asi ve 3, skoro poloprazdno, 15 min si nas nikdo nevsimal, servirka vypadala, ze ji vylozene obtezujem. vyvar byl presoleny a mastny a za 60km zadna hitparada. moje seleci kolinko takovy nevyrazny, muzuv burger spis podprumerny, vlastne mi z toho vaeho chutnaly akorat jeho hranolky:)
    takze na rychle denni menu v ramci dane lokality proc ne, ale zadne gastrozazitky od toho neocekavat.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IKARIE: ten SMIK me zajima, kavarnu Muzeum (dnes v Technickém, ale jen pro návštěvníky, pokud vim) jsem mela rada a zajimalo me, co tam je po tom. Takze nic moc?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    zeptam se tady: kde se v praze _dobre_ najist v restauraci s detskym koutkem. dneska me jidlo i obsluha dost zklamalo v restauraci SMIK v nove budove narodniho muzea (drive tam byla fajn kavarna, ktera se presunula do technickeho ci zemedelskeho muzea na letnou). mame dite rocni, takze treba uplne oddeleny detsky koutek v Bruxxu neni uplne ono. pizza nuova znam, takovou tu s vlackama na vaclavaku taky. z kavaren kde vari vim o cafe pointa na hradcanskem namesti a zahorskem na hradcanske.

    vydali sme se dneska nekam na burger, kde se mezitim zabavi i dite, a nic sme nevymysleli, tak jsme skoncili tom prumernem vyse zmineme smiku.
    PETATA
    PETATA --- ---
    IBERIA: diky, my bychom radi primo ve Znojme nebo v tesne blizkosti (Saldorf atd)
    ve Vranove jsme uz byli a na Palavu se presouvame pulce tydne, tam jezdime opakovane do Strachotina
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    IBERIA: pardon, krom Palavy:), tak jen Vranov.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: na Palave jsme byli ve zde mnohokrat doporucovanem penzionu Baloon a pak jeste doporucuji babyhotel Karolinka ve Vranove nad Dyji (je-li to pro vas dostatecne u Znojma, pro nas s autem bylo).
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: spíš reference než doporučení - ve Znojme jsme byli tady: http://www.naperku.cz/, libila se nám moc lokalita, penzion ok, ale jídlo nic moc - neměli jsme domluvenou snídani, na místě to byl problém, večeře akorát "z mrazáku"....
    PETATA
    PETATA --- ---
    Máte prosím někdo tip na ubytování ve Znojmě a blízkém okolí? Případně se nevyhýbám ani dalším lokalitám na Moravě, krom oblasti kolem Pálavy
    Ideálně alespoň se snídaní
    Nebo naopak nemusíme do města, ale do přírody a nějaký statek/ farmu
    Zatím jsme ve fázi plánování a nebráníme se ničemu :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: Tak muzeum hudby moc pekny, neni to velka vystava, ale hezka. Mozna spis vic pro holky, mala byla nadsena hlavne z kostymu, ktery je na konci k vyzkouseni. Nebylo tam moc lidi, vlastne skoro nikdo, coz bylo fajn. Dekuji za tip a doporucuji na destive dny



    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: tak to budu zvědavá na report, my jsme se tam ještě nedostali, tak jestli to mám rychle dohnat ;-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: Supr, diky za tipy, vyhralo muzeum hudby
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: muzea? narodni, technicke, zemědělské, ted jsem koukala ze neco pro děti ma muzeum hudby. planetarium. zvažovala jsem taky motyly v hamleys, i kdyz jsem prisahala, že tam už nevkrocim...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Co se da delat v Praze za deste? Napadl me morsky svet, nebo jeste neco?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    LORAIN: aha, tak pardon
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    HUJERKA: to je ta vista
    EDERA
    EDERA --- ---
    VVENDY: Harrachov - http://www.resortsklar.cz/cz/
    Takhle mimo sezónu sice nebudou dětské animační programy, ale dětská herna je tam pořád.
    Nebo Bedřichov https://www.uko.cz/cs/ (a říct si o pokoje v budově, ve které je wellness).
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    DYNK: diky. Ten jsem dohledala i tady v historii a poslala poptavku. Tak uvidime. Dalsi tipy by se ale jeste hodily.
    DYNK
    DYNK --- ---
    VVENDY: Hotel Vista. Velky to je dost. Pro nekoho mozna az moc baby friendly.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    Poradite? Hledam nejaky wellness na listopadovy vikend. Podminkou je ubytovani a wellness v jedne budove, baby friendly, aspon trochu dobre jidlo a lokalita CR nebo Nemecko. Problem je, ze potrebujem 5 pokoju. Napada vas neco?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: RYNA: my jsme byli taky jen dole. Kluci vylezli na nějaký velký pažez, ve kterém bydlely divoké včely. A ty nás pak doprovodily až k autu. A kluky jsem tam od té doby nedostala. Jinak jo, je to dost zanedbané, ale zvířata jsou tam pěkná, je to v lese, pěkná procházka, nahoře má být nějaký altán/pavilon?. Procházka pro děti fajn.
    Ale i mně ta chuchelská přišla lepší. Včetně procházky, když člověk nechá auto v dostatečné vzdálenosti ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam