• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    diky, ale Lipno uz je na vikend docela z ruky, i kdyt me taky napadlo..

    nema nekdo prosim nejaky napad nekde bliz?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    PETATA: pro děti je hezký foxpark na lipně, ale finančně je to docela pecka....
    DYNK
    DYNK --- ---
    PETATA: Ja jsem učil malou u Frymburku http://www.parkfrymburk.cz/cz/

    Jsou tam dva pásy, nad nima poma s mírným svahem. Dopo jsme byli na pásech, odpo už sjezdovka. Dospělí tam prakticky nejsou, maximálně jako doprovod děti. Diky malý kapacitě pomy je sjezdovka celkem prazdna. Na učení to bylo super.
    PETATA
    PETATA --- ---
    Dáte mi prosím nějaké tipy, kam jet s malým dítětem, co se učí lyžovat? Ideálně, aby tam byl pás. Byli jsme o víkendu na Plešivci v Krušných horách a pro tyhle učící začátky super, ale rádi se podíváme i jinam
    Jizerky, Krkonoše, Šumava..
    Díky moc
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    STARDAY: Tak my je ani nehledali, asi tam i jsou, ale viděla jsem jedno cestou na letiště. Ale jsou města, jako Berlín, kde je prostě vidíš často.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    ANNAWA: Tyjo, tak to mam ze Rima uplne opacnou zkusenost. Hriste jsme potkali treba u castelo st. Angelo nebo kousek od naseho bydliste v trastevere. Oboji byla pekna a vybavena hriste a v centru
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: děkuju, my jsme tam chtěli vzít i toho B, tím že nejel, neměli jsme nutkání prolézat highlights jako Koloseum nebo Forum Romanum, kde už jsme byli, což nás krom třeba Andělského hradu, kde jsme dřív nebyli, přivedlo i na méně frekventovaná místa a bylo to hodně fajn.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: Vaše fotky z Říma mě přesvědčily, že se tam musíme ještě podívat :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: příště jedině ve stavu, kdy budeme moct bejt všichni nacpany kinedrylem :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: 3,5 hodinách po serpentinách, to rovnou škrtám :-D Ale jinak by mě to lákalo.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: letěli jsme do agadiru, odtama je to 3-3,5 hodiny serpentinama, z kopce do kopce, neustále přibržďování. je to poměrně nová silnice, dobře znacena, v tom není problém. bližší letiště podle mě není, z marakeše je to nastejno (nicméně cestovat po vlastní ose, tak volím let do marakeše a pár dní tam pobyt, agadir je rozhodně nezajímavý).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IBERIA:
    ALI_EN: v Římě samotném každopádně dětská hřiště prakticky nejsou, rozhodně na ně nenarazíš náhodou při procházce (širším) centrem města.

    Jinak, my jsme minulý týden byli v Římě nakonec jen s dvouletou, šestiletý syn lehl, čili jsme dětské atrakce neřešili vůbec, nebylo to potřeba.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: a ta cesta?
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRAMIN: 5 a kousek
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATIA: kolik mu je?
    KATIA
    KATIA --- ---
    Díky všem za feedback na Maroko, právě jsme se vrátili z Essaouiry. moc jsme si to užili, pro Bena asi největší zážitek skály po odlivu a jízda na velbloudu :-) počasí chladnější, cesta hrozná :-)) kdyby chtěl někdo další info, tak se ptejte....
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ENDEE: My byli nadšení tady Chata Kačerov...
    Chata Kačerov - Kašperské Hory - Ubytování Šumava - Rodinný Penzion
    http://www.chatakacerov.cz
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Nemate, prosim, tip na penzion/apartmany na Sumave, kam by se dalo s 10m a 14m detmi v lete cca na tyden? Idealne nekde v okoli Kasperek. Diky.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MARKYSHA: my byli v banatu jeste za bezdetna, ale dokazu si predstavit, ze deti tak 4+ uz by z toho mely krasnej zazitek. Ubytovani v tech chalupach je fakt „chaluparsky“, stary postele, nabytek, kamna....ale to snad nemluvi proti nicemu. Starousedlici naprosto sympaticti a vstricni
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TORUVIEL: wow děkuju za typ. A měla jsi tam i děti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam