• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HOLAKAC: neni to brzo, ale jde o to, jak je zvyklý spát mimo domov atd.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    IBERIA: Orlice - malo lidi (obcas bohuzel i vody), skoro vsechny kempy v mistech s vlakem (~snadnej dojezd pro auto), jezu malo (z hlavy se mi vybavi jen 2). Akorat nevim jestli neni moc kratka.
    Nebo Luznice, ale tam moc nevim to objizdeni, znam to tam jen na kole / vode.

    Btw od kolika let s prckem na vodu ? Necely 2roky asi brzo co ;/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    IBERIA: kemp Vltava. ale rekla bych, ze to dela vic lidi. minuly rok jsem vynechala kvuli miminu, tak snad je stale stejny majitel. na raftu pro sest jsme jeli 4 a pes a trvalo to prvni den cca pet hodin a druhy den vyrazne rychleji. jen teda na vltave hlavne o vikendech vic lidi jak na vaclavaku. takze jezdime idealne mimo nejhorsi terminy.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: prima, kouknu na to.
    PETATA
    PETATA --- ---
    IBERIA: Berounka je zrovna takova nase "domovska reka", ale ten vrsek, ktery se nejvic jezdi, je na to prejizdeni fakt na prd.. leda spodek, ale tam uz neni tolik vody

    minuly rok jsem chtela vytahnout kamarady na Otavu, melo to byt na vikend na Palavach (ted uz vsude pujcuji lode, takze by to snad bylo taky realne)
    strilim od boku, uz si to nepamatuju, nakonec to nevyslo, ale meli jsme bydlet nekde v pulce trasy v kempu (mozna Horazdovice?), reku tam lemuje vlak
    prvni den vyjet nahoru vlakem (nafouknout/ pujcit lode), sjet do kempu, druhy den jet vodu dolu (sfouknout/ vratit lode) a vlakem zpatky do kempu

    ta Otava by mozna sla i vys, zrovna dnes jsme projizdeli Anninem a kdysi v lete jsem tam taky potkavala rodiny s detmi, co jeli vodu a meli auta a tam vede podel vody silnice
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: díky:) s Berounkou mám právě úplně stejnou zkušenost.
    TRAMIN: jaký kemp a majitel konkrétně, prosím?
    Ještě mě napadá Sázava a využívání dráhy, ale nevím, asi ještě náročnější logistika:)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    Prosím vás, nemá někdo tip na pension pro hodně rodin s dětma na jižní moravě? Loni jsme byli tu: http://www.penzionudvoulip.cz, což můžu moc doporučit, venkovní výběh pro děti naprosto ideální, letos už je nás zase víc, takže kapacita už nestačí...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    IBERIA: na Vltave bydlime cely vikend ve stejnem kempu.rano nas vyveze majitel nahoru a sjedeme si do kempu. druhy den pro nas naopak prijede do cile a vyveze nas k vecem. letos chci zkusit variantu sjet jen krumlov s detma
    PETATA
    PETATA --- ---
    IBERIA: Vltava, ale to si asi slyset nechtela

    Berounka mi prisla v tomhle docela narocna a ty prejezdy trvaly na muj vkus dlouho
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Mám dotaz na vodáky. Chystáme se letos s partou dětí na prodloužený víkend na vodu. Nepodařilo se mi protlačit drsnou variantu vše s sebou do lodí, takže budeme přejíždět mezi kempy auty (. Dotaz zní, vybaví se vám nějaký úsek jakékoliv řeky, kde bude přejíždění po silnici co nejschůdnější?
    2733
    2733 --- ---
    Hola, nahodou nechcete nekdo jit zitra na divadlo do Jatek 78? Se synkem bhzl nemuzeme((
    Prodam 2 listky á 130,- Je to pro deti od 3 let a bude to jistojiste super! http://www.jatka78.cz/cs/inscenace/maliri
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nemáte někdo prosím tip na ubytování v Mariánkách?
    PETATA
    PETATA --- ---
    EDERA: je to prý menší, ale fotky z toho maju super
    PETATA
    PETATA --- ---
    vypadá zajímavě, dnes a zítra
    Řemesla živě 2018 | Novoměstská radnice Praha
    http://www.nrpraha.cz/program/846/remesla-zive-2018/
    EDERA
    EDERA --- ---
    PETATA: A jak je to museum smyslů velké? Stojí to za to vstupné?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Nafilm2 jsme na místní doporučení viděli a bylo to super! Pro menší i pro větší.
    Petřínskou rozhlednu jsme dali s dětmi na podzim a asi podle našeho líčení měly velká očekávání, a pak byly zklamané :-(
    Na Mumie se taky chystáme.
    Ale pro takhle větší děti by mohlo být fajn i království železnic a je to celkem v centru. Nevím, kolik budou mít času, ale představa, že se kvůli hodině táhnu někam do Letňan si zaskákat, mě úplně neuchvacuje...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: Jj, mas pravdu. Nakonec koupime slunecnik
    KATIA
    KATIA --- ---
    MEDVED007: už jsem doporučovala, chystáme se
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ohledně výstav mě tady asi všichni strhají , jak je to morbidní, ale já uvažuju o Mumiích na Výstavišti
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Do konce března je ještě v provozu výstava Nafilm2, byla jsem tam minulý týden se školníma dětma (4. a 7. třída) a téměř všichni byli nadšení (měli jsme teda objednanou i animační dílnu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam