• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    PROMETHEA: Joo, to byl obrovskej hit na dovče, kde jsme byli se starší v jejích ca 15 měsících.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    STARDAY: nalepky super!! Takovy ty malinky dekoracni (co na nich stoji od 3 let :) jsou skvela zabava-slupovat a lepit, slupovat a lepit...
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Nas ceka 2x 6 hodin let a 3 hodiny prestup. Zatim mam nastahovanou peppu a hry v ipadu, sluchatka, omalovanky, spoustu nalepek (zvirata, krtek, dory) a naky piskoty apod. Jestli dcera bude takovej vtekloun jako dneska, tak nevim
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    IKARIE: zalezi, jak je stary...u deti, ktery nezabavi knizka bych sazela na ty hracky (zvlast zabaleny, v zajimavy tasticce, v penezence....nekde jsem to tu popisovala), tablet a veci na zobani jsou vzdycky super
    Zalezi teda jak dlouhej bude let...
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: hlavně jídlo, co se dlouho "zobe" - rozinky, snidanove krupky atp.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    mate nejaky tip na to zabavit batole na dlooouhe ceste letadlem? nejake nove hracky (nekdo tu psal je zvlast zabalit a postupne vytahovat a nechat rozbalovat), hodne jidla, pohadky a videa do tabletu...

    pocitam, ze bude spat, letime pres noc, ale zpatky to bude horsi a mimo tech dlouhych letu nas ceka i nekolik vnitrostatnich preletu, takze kazda rada dobra rada :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    QUANTI: Ano, tohle: http://www.usemika.cz/cs/penzion/motyli-louka. Doporučuju, je tam pěkně.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    nemáte někdo tip na ubytování okolí Chrudimi, Slatiňan, Železných hor...?
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    je nejaka osvedcena letecka spolecnost litajici do londyna, ktera je soucasne baby friendly? BA? diky :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LORAIN: popis nasi male..
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LORAIN: to bych se zbláznila, uff.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HOLAKAC: aha, tak to bych se nebála, loni jsme jí půjčili padylko, byly ji necelé dva. Líbilo se ji to, stavěli jsme třeba na koupání.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LORAIN: mně stačila hodinová plavba parníkem s kamarádkou a jejími dvěma syny...já měla na krku své dvě děti (bezproblémové) a orosená jsme stíhala jednoho jejího kluka, který se soustavně snažil vyskočit z lodi, ona totéž dělala s tím druhým....za tu hodinu jsem zestárla o tři roky....mít je na lodi celý den, tak se utopím sama
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    HOLAKAC: Znám dost dětí, které jsou na lodi úplně v pohodě, hrají si s pádlem, koukají dopředu, hlásí cestu, když potřebují, v klidu usnou atd. Zvyklá na toto, jsem minulý rok jela se svýma klukama a s kamarádkou a jejími dětmi na Vltavu. Kamarádky kluci měli 1,5 r a 3 r a byl to takový mazec, že už nikdy. Ti mrňousové jsou velmi pohyboví, pořád lezli z raftu, chtěli mít nohy ve vodě nebo aspoň sedět na kraji a mít nohy směrem ven, jeden pak vypustil kus raftu, a když ten větší spadl pod raft, došla mi trpělivost. Kamarádka je na to zvyklejší, takže to dávala líp, ale pohoda to rozhodně nebyla. Pro mě velká škola.
    Naše kluky jsem brala vždycky až od 4 let a to už byla pohoda.
    PETATA
    PETATA --- ---
    HOLAKAC: preci jen, uz jim jsou dva a nejsou to mala mimina, kdyz by to byl tyden, tak to bude problem, ale kdyz jeden den neusne, tak se prd stane a usne treba odpo cestou domu
    hele, ani nezlobila, mela sve pidi padlo, obcas se snazila, ani jednou ho nastesti neupustila. obcas se zastavi u hospody, tak se probehne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Spani (v kempu/stanu) neresim, byl by to vylet na necely den, kdyz to jedem ve dvou tak v 10 nasedame do lodi a mezi treti/ctvrtou vysedame. Spis jestli z vasi zkusenosti vite, ze se v lodi nudi a tudiz vymysli bejkarny, nebo spokojene cuci po okoli. Spis vidim problem v tom co pise PETATA, mala je zvykla po obede na svoji hodku a pul spanku ;/
    PETATA
    PETATA --- ---
    HOLAKAC: s dcerou jsme jeli, kdyz ji bylo 2,5 a jedine, co byl problem bylo, ze byla zvykla spat pres den kazdy den
    jeli jsme na Palave, udelali jsme ji v lodi uprosted pelech, nad ni slunecnik a spala jak pri jizde, tak i zaparkovana u hospody
    jinak na stan byla zvykla od malinka

    min rok jsme chteli jet se synem, v te dobe 1,5 , ale nakonec z toho seslo, takze ho to taky ceka letos v tech 2,5

    jelikoz ja mam respekt z kanoe, byt na ni s manzelem jezdime, s ditetem bych na ni osobne nevlezla.. ale to jen kvuli tomu, ze mam hrozne blbou rovnovahu a jsem zmatkar a dokazu vyklopit i sama sebe, takze by se mi do toho nechtelo
    ale uznavam, ze je to jen muj problem :)
    s nimi snad vyrazime na pramicich, tam je mista dost a nejdou prevrhnout :)
    https://www.padler.cz/uploads/gallery/original/img_4469.jpg
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HOLAKAC: neni to brzo, ale jde o to, jak je zvyklý spát mimo domov atd.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    IBERIA: Orlice - malo lidi (obcas bohuzel i vody), skoro vsechny kempy v mistech s vlakem (~snadnej dojezd pro auto), jezu malo (z hlavy se mi vybavi jen 2). Akorat nevim jestli neni moc kratka.
    Nebo Luznice, ale tam moc nevim to objizdeni, znam to tam jen na kole / vode.

    Btw od kolika let s prckem na vodu ? Necely 2roky asi brzo co ;/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    IBERIA: kemp Vltava. ale rekla bych, ze to dela vic lidi. minuly rok jsem vynechala kvuli miminu, tak snad je stale stejny majitel. na raftu pro sest jsme jeli 4 a pes a trvalo to prvni den cca pet hodin a druhy den vyrazne rychleji. jen teda na vltave hlavne o vikendech vic lidi jak na vaclavaku. takze jezdime idealne mimo nejhorsi terminy.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: prima, kouknu na to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam