• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MIDORI: jo, tak na ten jsem zapomnela :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    IKARIE: z letiště jsme jeli shuttlem ns konecnou metra, letošní zkušenost. Bydleli jsme u metra stanice Lodi, dalo se jet metrem i busem, využívali jsme oboje hodne.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    TORUVIEL: Ja vozim i teplomer
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ROXXA: Lekarnicka (co mam ja): panadol, nurofen, enterol, fenistil gel, fenistil kapky, panthenol, naplasti obycejne i na puchyre, obvaz, dezinfekce, kinedril, zivocisne uhli...mozna jsem na neco zapomnela.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ROXXA: s dítětem jsme neměli žádný problém, včetně džusu, kapsičky aj.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ROXXA: Rehydratacni roztok, neco na spaleniny od slunce a mozna hylac, kdyby neco nesedlo?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ROXXA: netekutý cokoli. U tekutého jsou nějaká pravidla, co z hlavy nevím, ale tyčinky a sušenky úplně v klidu
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Jak je to tedy s jidlem pro deti do letadla? mohu napr. ovocne tycinky z dm pro 2,5leteho? poletime 3h mozna dele... budeme si to moc brat nebo ne? nevo prpbiha nejaka specialni kontrola? chtela jsem i domaci pecene susenky...

    A nemate nekdo osvedcene slozeni cestovni lekarnicky? jedeme ted s babickou na tyden do recka... budeme v hotelu, tak jen drobny taklad lekarensky, nurofen paralen? neco na prujem?

    Diky za rady.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    IKARIE: Jj, meli jsme objednany nejaky se sedackou
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    STARDAY: a z letiste jste jeli taxikem?
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    IKARIE: Bydleli jsme v trastavere a byli jsme spokojeni. Na namesti byl trh, vedle toho velky hruste. Mhd jsme ale nepouzili, chodili jsme pesky
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    řím - premyslim, ze koupim letenky do rima na prodlouzeny vikend v cervenci (bude vedro, vim, chci ale jeste vyuzit toho, nez budou synovi v srpnu dva a budem muset platit letenku). doporucite mi lokalitu, kde hledat ubytovani s ditetem? znam akorat trastevere, ale nikdy jsem v rime nebyla. auto bychom si nepujcovali, takze jen v dosahu MHD. diky moc
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: přesně, moje slova.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: pas je ale prostě min prakticky, proto maji naše děti obe.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    QUAACA: u auta bych to neresila, u letu uz ano. Ja jsem ted dceři nechala dělat pas a úřednice, když videla jeji OP, rovnou ji udelala i ten - mela ho ze dvou tri měsíců, teď je ji dva a půl.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MEDVED007: Pokud vím, tak děti do tří let cestují i s doprovodem zdarma, nicméně musí mít svou vlastní průkazku MHD nebo již zmiňovaný OP/pas. Bez dokladu dítěte musí mít doprovázející osoba lístek /vlastní "lítačku" nebo jede na černo.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    Nemáte někdo tip, kde by se teď mohly vycachtat v okolí Liberce a Jablonce holky (necelé 2 a 4,5)? Nemyslím koupaliště, tam bych je neuhlídala, spíš potok či něco takového.Diky
    EDERA
    EDERA --- ---
    QUAACA: Fakt že jo! Tak jedině požádat na nějakém jiném úřadě, kde to mají aspoň v jedné budově.:-)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    EDERA: na Praze 10 se pasy zařizujou na jiném pracovišti než OP...
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MEDVED007: Nám právě řekli :-) Dvojčata měly první pas dost brzy (asi v 6 týdnech, kdy vlastně měly teprve plánovaný termín porodu). Jednoho z nich jsme na focení nemohli ani vzbudit, musela jsem ho štípat do brady, aby vůbec pootevřel oči. No, a v jejich 3 letech nám paní na letišti důrazně doporučila výměnu pasů kvůli fotkám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam