• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    PETATA: V Dolánkách můžu doporučit i restauraci Ábelův mlýn.
    PETATA
    PETATA --- ---
    přidám tip na Český ráj, konkrétně v Dolánkách (hned nad domem je žel. zastávka, na své si přijdou i šotouši)
    krásná interaktivní expozice

    http://www.dumprirody.cz/ceskyraj/

    a hned vedle pro milovníky "žehliček", jak říká můj muž expozice tradiční lidové architektury

    DLASKŮV STATEK | Muzeum Českého ráje v Turnově CZ
    http://www.muzeum-turnov.cz/dlaskuv-statek/

    v neděli se tam hraje poslední představení pro děti, tak se tam chystáme a půjdeme zkusit Zrcadlovou kozu, jak tu o ní byla řeč, od ní jezdí výletní vláček na Malou skálu

    Vyhlídkový vláček mezi Malou Skálou a Zrcadlovou kozou – Zrcadlová Koza
    http://zrcadlovakoza.cz/vyhlidkovy-vlacek/
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    PROMETHEA: tu si setrim nekdy az budeme mit volno v tydnu,ze by tam nemuselo bejt tolik lidi,coz ale pri osklivym pocasi asi bude fungovat taky :-) ale mladika spis,nez zviratka bavi behat po venku mi prislo,kdzy jsme tam byli naposled... ale diky,zvazime i to.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ADUSH_: Akvarium v Barcelone je nejvetsi top! :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ADUSH_: do akvária?
    ADUSH_
    ADUSH_ --- ---
    Nejaky tip kam a co videt v Barcelone? Tipuju, ze mala asi bude chtit jen more, ale aspon na den bych nekam i zasla :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SHUKI: a co do zoo? Dost pavilonu je krytych?
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    kam v desti s 18m synem? mame zitra po dvou tydnech s manzelem oba volno a radi bychom nekam na vylet,ovsem pocasi se moc netvari.... mam pocit,ze jsem tu cetla neco o interaktivni vystave i pro takovyhle prcky,ale nemuzu dohledat..nebo se pletu? jsme z Prahy ale pocitame s cestou,ale do brna se nam asi na otocku nechce :-) manzel vymyslel nejakej podvodni svet,ale nevim,na jak dlouho nas to zabavi. mate pripadne oblibenny aquapark pro takhle maly deti? diky moc.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Nedavno se to tu resilo: prives na kolo a dite, ktere jeste nesedi, v tom zavesnem miminkovniku? Mate nekdo zkusenost s delsi trasou? Mela bych par otazek
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HUJERKA: tenhle:
    **** Hermes Alexandria Club | CK Alexandria
    https://www.alexandria.cz/hotel/5245-hermes-alexandria-club
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    TRISSIE: jaký hotel jste měli konkrétně prosím?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    LITTLE_SISTER: Nebo můžeš hledat "rodinný pokoj". My byli předloni tady a měli 2 pokoje pro 5 plus kuchyňka se sedačkou: https://hotel.invia.cz/recko/kreta/seafront/ Ale je opravdu nejjednodušší zadat požadavky např. té Invii, i když pak můžou být po telefonu trošku dotěrní :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LITTLE_SISTER: v tom případě neřeš sama, zavolej do invie, zadej požadavky a ať ti něco najdou...
    já hledala apartmán pro šest (nebo teda pro pět plus mimino), sama jsem nenašla nic, ale oni mi pár nabídek sehnali. A bylo i něco v Řecku, ale teda ty se nám tolik nelíbily, tak jsme nakonec letěli do Bulharska - měli jsme luxus mega-apartmán, 3+kk se dvěma koupelnami :-)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    TRISSIE: právě i s letenkama, eventuelně nějaká penze, ale nutně být nemusí. většinou řešíme vše sami, ale letos jsme nevěděli termín předem a teď už letenky zvlášť vychází draho.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LITTLE_SISTER: hledate jen ubytovani, nebo se vsim vsudy?
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    KATIA: tak to je jasný, ale jedno dítě spí po obědě 3 hod. a že by zbytek rodiny si kvůli tomu ani nemohl dojít na záchod nebo uvařit kafe... ;) jdu se ponořit do apartmánů (i když něco už jsem zkoušela a taky nic moc)
    KATIA
    KATIA --- ---
    LITTLE_SISTER: pardon, ale v Řecku chceš večer trčet na balkoně, koukat na moře a pít retsina :-))
    jinak asi spíš hledat apartmány...
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    Chtěli jsme letos poprvý s dětma zkusit nějakej last minute zájezd (nejlépe Řecko, 2 dospělí, 2 děti), ale nacházím všude nabídku jen jedný místnosti na hotelu. Přičemž s dětma potřebujeme dvě oddělený místnosti - když jdou spát, tak abysme nemuseli dřepět na balkóně. Hledám blbě? Nějakej tip?
    ACKO
    ACKO --- ---
    IKARIE: jo, začali víc jezdit, asi jim někdo řekl, že je to dobrá zábava:-), a že stojí zato investovat do toho peníze. Já to vidím tak poslední 3 roky.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    IKARIE: souhlasím! O víkendu Špindlerův Mlýn taky z mého pohledu přetékal a chodili jsme v průvodech, i když podle místních to prý bylo jěstě “v pohodě”.
    HANELA
    HANELA --- ---
    IKARIE: ANNAWA: Třeba co se dějev Adršpachu! :-O To jsou sice Poláci, ale stejně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam