• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: co to je za děti a z jaké školy, případně věk, to je docela důležité.
    Už je otevřené Národní Muzeum?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: Podolská je fajn, ale je to fakt holčičí věc, navíc to není na moc dlouho.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MEDVED007: Už jste někdo byl tady? Vypadá to zajímavě. https://www.muzeumsmyslu.cz/
    EDERA
    EDERA --- ---
    HANELA: Taky se jinam nechystáme.
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: mně se stejně nejvíc líbí :-D
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    HANELA: pokud někam jdeme, tak na mírák, tam je to ještě jakž takž
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: a vidíš, myslím, že zrovna cizinec by to ocenil :-) vždy´t můžete třeba jen na Mírák.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: :-) tam chodíme několik let, ale cizince bych tam nevzala, je to rok od roku tragičtější co se týká masovosti, bohužel :-(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    pokud jde o zrcadlova bludiste,tak v praze uz je podobnych atrakci vic. a zrovna to na petrine mi prislo nudne uz jako diteti.

    program na dest - co motyly dole pod Hamleys?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MEDVED007: legiovlak?
    EDERA
    EDERA --- ---
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    BRUKEV: pokud bude hezky, zvážila bych půjčení šlapadla na Vltavě, to mívá úspěch napříč generacemi a atmosféra Prahy se tam dá dobře nasát taky
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    a nemáte nějaké tipy pro větší děti (tj. druhý stupeň ZŠ)? děje se aktuálně v Praze něco zajímavého ? chceme jít na výstavu Podolské v UMPRUM, ale protože to má být pro holky i kluky, tak se obávám, že to by kluky úplně nechytlo.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    KATIA: to jo, a vetsinou tam neprudi vydesenej "hlavneatsetydetinicehonedotykaj" hlidac
    KATIA
    KATIA --- ---
    ALI_EN: hlavní hit jsou pochopitelně křivá zrcadla a tam se dá vydržet dlouho :-)
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    to zrcadlovy bludiste je pekny, ale ma dohromady asi patnact metru, tak to bejva dost rychlovka
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BRUKEV: no, spíš zmrzlinárny ;) angelato je dobrý, do pura na Výtoň se už asi dva roky chystám, hm. U Staromáku jsme byli v Creme de la creme a to mě teda až tak nenadchlo.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Koukám, že se mi tu ještě začnou kupit tipy na restaurace a to už bude teprve blázinec :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    KATIA: a pod petřínem za odměnu do angelata. přiznávám, že to je náše oblíbená destinace. i s frontou na lanovku :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    BRUKEV: upřímně si myslím, že ten Petřín vám poradili dobře. nevím, co vaše děti ušlapou, dá se tam dojít i jinak než strmý Krpál od lanovky (pokud byste na ni nechtěli čekat v davu). od Pohořelce nebo od Smíchova- Kinského zahrady. kromě rozhledny, bludiště je tam i hvězdárna a výhled stojí za to. Vyšehrad je pěknej, ale zdaleka ne tak zajímavej pro dvě děti tohoto věku...;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam